فرمانداری فریدن
خانه
1396/05/11 دیدار بخشدار پیربکران بافرماندار و بخشدار بخش مرکزی
دیدار بخشدار پیربکران بافرماندار و بخشدار بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن  عبایی بخشدار پیربکران شهرستان فلاورجان با همراهی رئیس شورای بخش و مسئول امور مالی دهیاریهای پیربکران با کمال رضایت فرماندار و نظام الاسلامی بخشدار بخش مرکزی دیدار و گفتگو نمودند.

 

در این دیدار که با هدف آشنایی و تعامل کاری فی مابین بخشداران استان و استفاده از تجارب ، نوآوریها و خلاقیتهای یکدیگر در راستای توسعه و پیشرفت روستاها برگزار گردید نظام الاسلامی و عبایی با حضور کارشناسان فنی و مالی دهیاریهای بخشهای مرکزی و پیربکران و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی به تبادل نظر و هم اندیشی پیرامون نحوه اجرای پروژ ه های عمرانی ،خدماتی و فضای سبز روستاها و همچنین تلاش در جهت حضور گردشگران و استفاده از ظرفیت گردشگری در راستای توسعه پایدار پرداختند.

 

لازم به ذکر است مقرر گردید جلسات بخشداران تداوم داشته باشد و عبایی از بخشدار ،کارکنان بخشداری و دهیاران بخش مرکزی برای حضور در بخش پیربکران دعوت بعمل آورد.

 

 گفتنی است در حاشیه این دیدار بخشداران مرکزی و پیربکران با همراهی رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ، رئیس شورای بخش پیربکران ، کارشناسان بخشداریها و مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی از تعدادی روستاها بخصوص روستاهای گردشگری بازدید نمودند.


 
  
  
  
 

 

تعداد بازدید: 35
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal