فرمانداری فریدن
خانه
1396/05/07 چهارمین نشست ماهیانه دهیاران بخش مرکزی
چهارمین نشست ماهیانه دهیاران بخش مرکزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن چهارمین نشست ماهیانه دهیاران بخش مرکزی در سالجاری با حضور نظام الاسلامی بخشدار ،کارکنان بخشداری و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد.

نظام الاسلامی در ابتدای سخنانش ضمن تقدیر از حضور حاضران از همراهیها و تلاشهای شبکه بهداشت و درمان ، دامپزشکی ، دهیاران و شرکت تعاونی دهیاریها به جهت سم پاشی دامداریهای خانگی و کنترل بیماریهای دامی تقدیر نمود و گفت علیرغم همه پیگیریها و تلاشهای بعمل آمده در خصوص کنترل بیماریهای مشتر ک انسان و دام همچنان یکی از دغدغه های مدیریت شهرستان این موضوع می باشد و انتظار داریم با توجه به تدابیر اندیشیده شده و اختصاص ماشین یخچال دار برای حمل گوشت به روستاها دهیاران قصابیهای روستاها را ترغیب نمایند تا گوشت مصرفی خود را از طریق کشتارگاه تهیه نمایند وی اظهار داشت بر همین اساس مذاکراتی با شبکه دامپزشکی صورت گرفته و مقرر گردیده تا در خصوص فروش گوشت با برچسب بهداشتی در روستاها کنترل و مراقبت بیشتری صورت گیرد.

بخشدار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش به اجرای پروژه های عمرانی در روستاها اشاره نمود و گفت وقتی اخلال یا ممانعتی در حین کار بوجود می آید باید بر اساس قانون و در چارچوب سلسله مراتب اداری موضوع پیگیری گردد نظام الاسلامی در ادامه به ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها اشاره و اظهار داشت این موضوع نیز  از طریق کمیسیون ماده 99 در حال پیگیری می باشد.

گفتنی است از دیگر مباحث مطرح شده توسط بخشدار مرکزی لزوم اخذ مجوز توسط کسبه ای که در روستاها بدون مجوز فعالیت می نمایند ، وصول عوارض جمع آوری زباله در روستاها ، تدوین برنامه کاری دهیاریها ، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری دهیاریها، احکام حقوقی دهیاران و لیست اموال دهیاریها ، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و ... بود.

گفتنی است در ادامه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

تعداد بازدید: 21
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal