سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۳۸:۳۰
فرمانداری شهرستان فریدن

مرکز انتقال عشق و معرفت حسینی، هئیت ها هستند/ خنثی کردن توطئه های دشمن با جهاد تبیین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در گردهمایی روسای هیات مذهبی شهرستان با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری   شهادت حضرت اباعبدالله الحسین( ع) و یاران با وفایش بیان کرد: محرم یک درس و کلاس تدریس است ما باید در این مکتب درس آموزی کنیم تا بتوانیم با استفاده از این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در گردهمایی روسای هیات مذهبی شهرستان با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری   شهادت حضرت اباعبدالله الحسین( ع) و یاران با وفایش بیان کرد: محرم یک درس و کلاس تدریس است ما باید در این مکتب درس آموزی کنیم تا بتوانیم با استفاده از این فرصت رشد کنیم و در مکتب امام حسین(ع) خودمان را تعالی ببخشیم.

عزیزاله عباسی با اشاره به این حدیث«ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه» تاکید کرد: امروز اگر عزت و افتخاری که داریم به دلیل این است که در مکتب اباعبدالله قدم برداشتیم و در این مسیر حرکت می کنیم در واقع امام حسین (ع) چراغ هدایتی است که مسیر را به ما نشان می دهد و هر کس در کشتی او قرار گیرد به ساحل آرامش خواهد رسید.

وی ادامه داد: شهدا مسیر و مکتب امام حسین(ع) را به خوبی شناختند و در راستای آن حرکت کرده و عاقبت به خیر شدند، ماهم باید در این مکتب نسبت به امام‌ حسین( ع) محبت و معرفت کافی رو داشته باشیم که اگر این دو ویژگی را از کلاس‌های درس محرم آموختیم حتما مسیر زندگی‌مان مسیر درستی است.

فرماندار تصریح کرد: امام حسین(ع) یعنی مبارزه با ظلم، یار مظلوم، همراه مردم و خلاصه یعنی پایبند به ارزش‌ها بودن و دوری جستن از همه رذیلت ها که در حقیقت مراکز انتقال این مفاهیم عشق و محبت به امام حسین (ع) هیئت های مذهبی و مراسم های عزاداری هستند.

عباسی با بیان اینکه مکتب سیدالشهدا یعنی ولایت پذیری اظهار داشت: اگر توانستیم امام زمان خود را به خوبی بشناسیم و محبت به امام داشته باشیم آن زمان است که خودمان را می توانیم به عنوان پیرو و شیعه امام قرار بدهیم.

وی ادامه داد: اطاعت از ولی امر مسلمین یکی از جنبه های ولایت پذیری است که گوشه ای از آن را در زمان هشت سال دفاع مقدس و بخشی دیگر را در زمان جنگ با داعش شاهد بودیم و امروز نیز ولی امر مسلمین حکم‌ جهاد دادن آن هم جهاد تبیین که یکی از درس‌های مکتب و عبرت‌های عاشورا است حال وظیفه همه ماست که در این مسیر قرار بگیریم و این جهاد رو انجام بدهیم.

فرماندار با اشاره به تلاش دشمن برای ناامید کردن جامعه، تاکید کرد: امسال که بحث انتخابات پیش رو است، دشمن های خارجی و برخی پسماند های آنها در داخل تمام تلاش خود را انجام می دهند که حضور و مشارکت مردم را کمرنگ کنند و ما باید برای خنثی کردن توطئه های آنان در راستای جهاد تبیین قدم برداریم.

عباسی ادامه داد: جامعه باید تمام راه و روش دشمن را خوب بررسی کند و هویت آنها را بشناسد و بر خلاف مسیر حرکت دشمن حرکت کند و با بیان حقیقت های نظام، انقلاب و پیروی از آرمان شهدا توطئه آنها را خنثی کرد.

وی ادامه داد: اسفند امسال با لبیک گفتن به فرمایشات ولی امر مسلمین بی شک انتخابات پرشور و با شکوهی خواهیم داشت.

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هشت =