چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۴:۳۴
فرمانداری شهرستان فریدن

مشکلات نرم افزاری در حوزه انتخابات سریع تر باید بررسی و حل شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه انتخابات شهرستان فریدن همزمان با جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان به صورت وبیناری و با حضور عزیزاله عباسی و مسئولان کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار با بیان اینکه شعب اخذ رای هر چه سریعتر باید شناسایی شود گفت: مکان های که برای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه کارگروه انتخابات شهرستان فریدن همزمان با جلسه ستاد انتخابات استان اصفهان به صورت وبیناری و با حضور عزیزاله عباسی و مسئولان کمیته های انتخابات در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار با بیان اینکه شعب اخذ رای هر چه سریعتر باید شناسایی شود گفت: مکان های که برای اخذ رای در نظر می گیریم سریعتر باید زیرساخت های نرم افزاری آن مورد بررسی قرار گیرد تا مشکلات آن را حل کنیم.

عزیزاله عباسی اظهار داشت: طبق زمان بندی باید پیش برویم تا انتخاباتی سالم و پرشور را برگزار کنیم و زمینه های این آمادگی باید از همین الان صورت بگیرد تا با خیالی آسوده به پیشواز انتخابات برویم.

وی به مسئولان کمیته تاکید کرد: نقاط ضعف و قوت کمیته های خود را طبق وظایفی که ابلاغ شده نسبت به دوره های قبل بسنجید، که نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

فرماندار بیان داشت: کمیته ها با زیرمجموعه های خود جلسات را تشکیل داده و نتیجه آن را در جلسات کارگروه اجرایی بیان کنند.

شایان ذکر است کارگروه اجرایی انتخابات به ریاست فرماندار در قالب ۹ کمیته تحت عناوین اجرایی، حقوقی، مالی و پشتیبانی، امنیتی، فناوری اطلاعات، مشارکت حداکثری، حراست و استعلامات، آموزش و اطلاع‌رسانی در فرمانداری فعالیت های خود را آغاز کرده است.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =