پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۴۹:۱۵
فرمانداری شهرستان فریدن

طرح حامیم با آموزش نیرو‌های شایسته آن‌ها را به نیروهای توانمند انقلابی تبدیل می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست هماهنگی اجرای طرح حلقه‌های میانی (حامیم) با حضور عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام عباس ابن علی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانشگاه‌ علوم پزشکی کاشان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات شهرستان برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست هماهنگی اجرای طرح حلقه‌های میانی (حامیم) با حضور عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام عباس ابن علی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانشگاه‌ علوم پزشکی کاشان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات شهرستان برگزار شد.

فرماندار بیان کرد: طرح”حامیم” اقدامی ارزشمند است و ما باید با آموزش نیرو‌های شایسته آن‌ها را به نیروی توانمند انقلابی تبدیل کنیم.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: این طرح را به گونه ای باید برنامه ریزی کرد که افراد تاثیر گذار در جامعه نیز به مانند معلمان و مدیران دستگاه اجرایی بتوانند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: گاها برخی از مدیران و مسئولان بیشتر به این جهاد تبیین در قالب طرح های حامیم نیاز دارند تا بتوانند پاسخگوی سوالات جامعه هدف خود باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان افزود: مسئولان فریدن برای جهاد اقتصادی کشور، نگاه ویژه‌ای به مسائل پیرامونی با عنوان مسئولیت‌های اجتماعی دارند که می‌توانند کمک‌رسان دانشگاه‌ها در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی آنان باشد.

عباسی با اشاره به جوانگرایی دولت تصریح کرد: وی با بیان اینکه کشور نیازمند کادرسازی و تربیت نیروی انسانی و همچنین مدیریت کارآمد این سرمایه‌های عظیم انسانی است و این مهم قطعاً در دانشگاه صورت می‌پذیرد اعلام حمایت‌های مادی، معنوی و راهبردی خود را از برنامه‌های دانشگاه و مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برشمرد.

وی تاکید کرد: سرفصل های طرح حامیم اگر به برخی موضوعات مهم و روز جامعه نیز بپردازد به مانند حجاب، جمعیت و … بی شک ثمرات آن را در جامعه مشاهده خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام ابن علی توضیحات کامل در خصوص طرح حامیم ارائه دادند.

شایان ذکر است ایجاد حلقه‌های میانی جزء مطالبات مقام معظم رهبری است وهدف ازاین طرح حرکت در راستای فعال‌سازی این حلقه‌ها بوده است و فعال شدن این حلقه‌ها واسطه خوبی بین حاکمیت و مردم در راستای جهاد تبیین است.

دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی «طرح حامیم» فرصت ارزشمندی برای تقویت علمی و معنوی دانشجویان بوده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، دکتر مرتضوی استاندار اصفهان، فرماندار فریدن، بخشدار بخش زنده رود، شهردار شهرهای داران و دامنه، اعضای شورای شهر داران در دومین روز از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان ضمن بازدید از نمایشگاه در غرفه های شهرستان فریدن نیز حاضر […]

۶ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در محفل شعر و فرهنگ دفاع مقدس که در ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) و با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: فرهنگ دفاع مقدس موجب شد تا ملت بزرگ ایران در برابر استکبار جهانی ایستادگی […]

۵ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ساعتی پیش در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن ضمن تبریک آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر(عج) با اشاره به ویژگی های هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: ملت غیور ایران اسلامی در دفاع مقدس به باور ما می‌توانیم رسید و […]

۴ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند. عزیزاله […]

۳ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =