جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۳:۱۴:۱۵
فرمانداری شهرستان فریدن

طرح حامیم با آموزش نیرو‌های شایسته آن‌ها را به نیروهای توانمند انقلابی تبدیل می کند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست هماهنگی اجرای طرح حلقه‌های میانی (حامیم) با حضور عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام عباس ابن علی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانشگاه‌ علوم پزشکی کاشان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات شهرستان برگزار شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نشست هماهنگی اجرای طرح حلقه‌های میانی (حامیم) با حضور عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان، حجت الاسلام عباس ابن علی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) دانشگاه‌ علوم پزشکی کاشان، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات شهرستان برگزار شد.

فرماندار بیان کرد: طرح”حامیم” اقدامی ارزشمند است و ما باید با آموزش نیرو‌های شایسته آن‌ها را به نیروی توانمند انقلابی تبدیل کنیم.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: این طرح را به گونه ای باید برنامه ریزی کرد که افراد تاثیر گذار در جامعه نیز به مانند معلمان و مدیران دستگاه اجرایی بتوانند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: گاها برخی از مدیران و مسئولان بیشتر به این جهاد تبیین در قالب طرح های حامیم نیاز دارند تا بتوانند پاسخگوی سوالات جامعه هدف خود باشند.

رئیس شورای اداری شهرستان افزود: مسئولان فریدن برای جهاد اقتصادی کشور، نگاه ویژه‌ای به مسائل پیرامونی با عنوان مسئولیت‌های اجتماعی دارند که می‌توانند کمک‌رسان دانشگاه‌ها در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی آنان باشد.

عباسی با اشاره به جوانگرایی دولت تصریح کرد: وی با بیان اینکه کشور نیازمند کادرسازی و تربیت نیروی انسانی و همچنین مدیریت کارآمد این سرمایه‌های عظیم انسانی است و این مهم قطعاً در دانشگاه صورت می‌پذیرد اعلام حمایت‌های مادی، معنوی و راهبردی خود را از برنامه‌های دانشگاه و مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برشمرد.

وی تاکید کرد: سرفصل های طرح حامیم اگر به برخی موضوعات مهم و روز جامعه نیز بپردازد به مانند حجاب، جمعیت و … بی شک ثمرات آن را در جامعه مشاهده خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام ابن علی توضیحات کامل در خصوص طرح حامیم ارائه دادند.

شایان ذکر است ایجاد حلقه‌های میانی جزء مطالبات مقام معظم رهبری است وهدف ازاین طرح حرکت در راستای فعال‌سازی این حلقه‌ها بوده است و فعال شدن این حلقه‌ها واسطه خوبی بین حاکمیت و مردم در راستای جهاد تبیین است.

دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی «طرح حامیم» فرصت ارزشمندی برای تقویت علمی و معنوی دانشجویان بوده است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عصر روز -دوشنبه ۷ خرداد- جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فریدن با حضور اعضا و ۳۰ نفر از معتمدان شهرستان فریدن برگزار شد. هشت نفر از معتمدین که از طریق رای گیری برای هئیت اجرایی انتخاب شدند نام هایشان به شرح ذیل […]

۹ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز -دوشنبه ۷ تیر- بانوان روستای موغان در دیدار با نماینده عالی دولت در شهرستان، ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی، ایشان و همراهانش را خادمی صادق و انقلابی دانسته و از مسئولان درخواست کردند که راه ایشان را دنبال کرده و اهداف […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماینده عالی دولت سیزدهم در شهرستان فریدن از صبح امروز به مدت ۵ ساعت به صورت چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردمی شهرستان بود. مشکلاتی از جمله دریافت تسهیلات، عدم همکاری برخی ادارات، مشکلات کشاورزی، بیان مشکلات عمومی روستاها و شخصی از جمله موضوعاتی بود که از سوی مردم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح روز دوشنبه هفتم خرداد فرماندار شهرستان فریدن و اعضای شورای آرد و نان شهرستان پس از مطالبات مردمی در خصوص مشکلات مربوط به نانوایی ها، به صورت سرزده از برخی نانوایی های شهر داران بازرسی و ارزیابی به عمل آورد. وضعیت کیفیت نان، وزن نان، تخلفات احتمالی در […]

۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =