یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
۱۰:۱۱:۰۴
فرمانداری شهرستان فریدن

جشن غدیر در روستای موغان برگزار شد/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جشن ولایت با حضور فرماندار، بخشدار بخش مرکزی، جمعی از مسئولان  و مردم ولایت مدار روستای موغان و شهرستان فریدن، در حاشیه رودخانه پلاسجان با شکوه خاصی برگزار شد. این جشن با برگزاری نماز مغرب به جماعت آغاز و با برنامه های متنوعی از جمله نور افشانی، مولودی خوانی، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جشن ولایت با حضور فرماندار، بخشدار بخش مرکزی، جمعی از مسئولان  و مردم ولایت مدار روستای موغان و شهرستان فریدن، در حاشیه رودخانه پلاسجان با شکوه خاصی برگزار شد.

این جشن با برگزاری نماز مغرب به جماعت آغاز و با برنامه های متنوعی از جمله نور افشانی، مولودی خوانی، برگزار مسابقات همراه اهدا جایزه و …. همراه بود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، راهپیمایی روز جهانی قدس درشهرستان فریدن با حضور گسترده مردم منطقه در شهر داران با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برگزار شد.

۱۸ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مردم شهرستان فریدن با قافله های عزاداری به مناسبت شهادت امیرالمومنین علی علیه السلام روز ۲۱ ماه رمضان که مصادف با ۱۳ فروردین بود را به سوگ نشستند.  

۱۴ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اولین جلسه شورای اداری فریدن در سال ۱۴۰۳ با حضور عزیزاله عباسی فرماندار فریدن، امام جمعه شهر داران، منتخب مردم شهرستان های فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت و دیگر مسئولان دستگاهای اجرایی در مسجد گلستان شهدای شهر داران برگزار شد.

۸ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =