شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۳۶:۲۴
فرمانداری شهرستان فریدن

مدیران مانند سنگر سازان بی سنگر جهادی عمل کنند/سرمایه گذار نباید گرفتار بروکراسی های ناامید کننده اداری شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در روز جهاد کشاورزی در میان برخی از مسئولان شهرستانی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه ملت ایران گفت: امروز باید جهاد در عرصه اقتصادی صورت بگیرد، اکنون در شرایط یک جنگ اقتصادی قرار داریم، بنابراین همه باید با روحیه جهادی وارد میدان شوند. عزیزاله عباسی با تاکید […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در روز جهاد کشاورزی در میان برخی از مسئولان شهرستانی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه ملت ایران گفت: امروز باید جهاد در عرصه اقتصادی صورت بگیرد، اکنون در شرایط یک جنگ اقتصادی قرار داریم، بنابراین همه باید با روحیه جهادی وارد میدان شوند.

عزیزاله عباسی با تاکید بر روحیه جهادی سازمان جهاد کشاورزی از اول انقلاب که به سنگرسازان بی سنگرمعروف شده بودند، بیان داشت: باید در تمام عرصه ها با روحیه جهادی ورود کرد و کار جهادی فقط مختص به یک ارگان نیست بلکه باید با این روحیه در حوزه کشاورزی، اقتصادی، فرهنگی، صادرات نیز وارد شد.

وی به شتاب روزافزون تحقق برنامه‌های صنعتی و تولیدی دولت اشاره کرد و گفت: نباید اجازه دهیم توسعه تولید و اشتغالزایی در سال مهار تورم و رشد تولید گرفتار بروکراسی اداری و فراز و نشیب‌های ناامیدکننده آن شود.

فرماندار تاکید کرد: فریدن یکی از قطب های تولید در استان اصفهان به شمار می رود و در این عرصه باید جایگاه خود را بیش از گذشته حفظ نماید و دوری از بروکراسی اداری به تحقق این مهم کمک خواهد کرد.

عباسی با بیان اینکه جهاد کشاورزی ما باید به جهاد کشاورزی ابتدای انقلاب بازگردد که با روحیه جهادی سنگرسازان بی سنگر در دفاع مقدس بودند، خاطرنشان کرد: در دوره جدید که مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب وظایفی را برای ما تعیین کردند جهاد کشاورزی با این تفکر جهادی می بایست، بی منت و شبانه روزی برای مردم کار کنند.

وی ادامه داد: در دوران جنگ اقتصادی باید شبانه روزی کار کنیم و هدف از تاسیس جهاد کشاورزی توسط امام راحل این بود که تمام کارها مردمی شود و جهاد کشاورزی موجب تحولات شگرف در اول انقلاب شد و تفکر جهادی در مدیریت حکمرانی اسلامی نقش بسزایی دارد.

نماینده عالی دولت تصریح کرد: می بایست تلاش کنیم زمینه مهاجرت معکوس جوانان شهرستان را برای تحقق بیشتر طرح های کشاورزی فراهم کنیم تا شاهد کشاورزی و دامداری مدرن در روستاهای فریدن باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان اظهار کرد: برخی قوانین با برخی از شرایط منطقه ما منطبق نیست اما برخی از مدیران می خواهند جزء به جزء آن را برای شهرستان پیاده کنند که این امر باعث می شود در بسیاری از مواقع کارها قفل شود، تفکر مدیر انقلابی باید این باشد که شهرستان را از تنگناهای که وجود دارد عبور دهد نه اینکه خود نیز سدی در مقابل توسعه و پیشرفت شهرستان شود؛ رونق تولید و بهبود وضعیت اقتصادی با همدلی و هم افزایی دستگاه ها با یکدیگر محقق می شود.

وی تاکید کرد: برخی در شهرستان ظرفیت و نقاط قوت شهرستان را گویا نمی شناسند که می خواهند شهرستان را با برخی طرح های که هیچ سنخیتی با اولویت های شهرستان ندارد گرفتار کنند و گاه این طرح ها ضررش بیشتر از نفع آن برای این شهرستان است و نباید تمام توان شهرستان را صرف آن کرد.

عباسی ادامه داد: بدون شک مدیران می دانند که چگونه در حوزه خود می توانند باعث توسعه و پیشرفت شهرستان شوند و با این آگاهی که مسئولیت ها زود گذر است، روزی باید بیرون از این فضا پاسخگوی خداوند خویش باشیم که فرصتی برای خدمت به مردم برایمان محقق شد و ما آیا از این فرصت استفاده کردیم؟

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =