چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۳۲:۵۳
فرمانداری شهرستان فریدن

انتخابات مظهر مردم سالاری دینی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به درخواست برخی از دبیران احزاب و تشکل های رسمی شهرستان، نشستی با حضور فرماندار در سالن جلسات فرمانداری با حضور اعضای سه تشکل کانون تربیت اسلامی، تشکل جامعه جوانان متحد اسلامی، نهضت ملی جوانان برگزار شد. فرماندار فریدن در این جلسه با اشاره به تاثیر احزاب در عرصه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به درخواست برخی از دبیران احزاب و تشکل های رسمی شهرستان، نشستی با حضور فرماندار در سالن جلسات فرمانداری با حضور اعضای سه تشکل کانون تربیت اسلامی، تشکل جامعه جوانان متحد اسلامی، نهضت ملی جوانان برگزار شد.

فرماندار فریدن در این جلسه با اشاره به تاثیر احزاب در عرصه های مختلف بیان کرد: از احزاب سیاسی شهرستان انتظار می رود، تا با مشارکت و همکاری در فعالیت‌های اجتماعی نقشی پررنگ ایفا نموده و با گردهمایی افراد نخبه و صاحب نظر که در سطح شهرستان الحمدلله به وفور دیده می شوند با شنیدن نقطه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات آنان در جهت پیشرفت و ترقی شهرستان ، و انعکاس به مسئولان و دستگاه‌های دولتی موجبات رشد و ارتقا را فراهم نمایند .

عزیزاله عباسی با اشاره به انتخابات پیش رو آن را مظهر مردم سالاری دینی دانست و تاکید کرد: مردم امروز با مشکلات و تنگناهای اقتصادی مواجه هستند اما نباید این نارسایی‌ها و یا چالش‌ها بهانه‌ای برای کمرنگ شدن حضور در صحنه انتخابات از سوی آنان شود چرا که این خواسته دشمن است.

وی با بیان وظایف فرمانداری در زمان انتخابات اظهار داشت: در این خصوص سلامت انتخابات و مر قانون مورد توجه است و اجازه نمی دهیم که منافع و آبروی نظام فدای مصالح شخصی دیگران شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب افراد اصلح و لایقی که شایسته نمایندگی مردم و مدافع مصالح نظام باشند ، با کمک و معرفی احزاب به مردم ، در انتخاب فرد اصلح کمک شایانی خواهد کرد.

عباسی عنوان کرد: امروز دشمن با تمام قوا به میدان آمده تا دستاوردهای نظام را کم رنگ جلوه بدهد و این وظایف احزاب را سنگین می کند تا دستاوردهای انقلاب را به گوش مردم برسانند و این انقلاب را آنچه که شایسته است به دست نسل های بعدی برسانند.

در پایان این جلسه مدیران تشکل های حاضر در ضمن بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را عنوان نمودند.

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 20 =