چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۰۵:۵۰
فرمانداری شهرستان فریدن

در پرداخت تسهیلات اشتغال ملاک مر قانون است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، میثم مداحی و آرش اخوان مدیرکل های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با فرماندار فریدن دیدار و گفتگو کردند. فرماندار فریدن در این دیدار به مشکلات حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات اشاره کرد و بیان داشت: دولت از ابتدای فعالیت خود مبنا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، میثم مداحی و آرش اخوان مدیرکل های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با فرماندار فریدن دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار فریدن در این دیدار به مشکلات حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات اشاره کرد و بیان داشت: دولت از ابتدای فعالیت خود مبنا را بر شفاف سازی قرار داده و در فریدن نیز این چنین بوده است.

عزیزاله عباسی ادامه داد: در پرداخت تسهیلات اشتغال از همان ابتدا به مدیران اجرایی تاکید کردیم، روند پرداختی ها باید کاملا شفاف و روشن باشد و ملاک مُرِّ قانون است.

وی تصریح کرد: عملکرد دولت کاملا شفاف است و با هیچ مدیر اجرایی عقد اخوت نبستیم اگر کم کاری یا بی قانونی صورت بگیرد ما برخورد خواهیم کرد.

عباس ادامه داد: منتقدان نیز باید با مدرک و ادله درست سخن بگویند تا باعث ناامیدی در کشور نشوند، دولت از ابتدای فعالیتش تلاش کرده تا وضعیت کار را بهبود بخشد.

فرماندار تاکید کرد: کارگروه اشتغال شهرستان تمام تلاش خود را انجام داده  تا تسهیلات طبق منطق و قانون به دست افرادی برسد که می توانند اشتغال آفرینی کنند و باری از دوش منطقه بردارند.

از دیگر موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد برخی از مشکلات درگاه ملی مجوزات بود و همچنین در این جلسه مشکلات کارگری نیز مورد بررسی قرار گرفت.

مداحی و اخوان این وعده را دادند که شهرستان های محرومی چون فریدن را ویژه تر ببینند و بتوانند در کنار مهارت آموزی زمینه های اشتغال را مناسب با ظرفیت ها شهرستان افزایش دهند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =