در پرداخت تسهیلات اشتغال ملاک مر قانون است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، میثم مداحی و آرش اخوان مدیرکل های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با فرماندار فریدن دیدار و گفتگو کردند. فرماندار فریدن در این دیدار به مشکلات حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات اشاره کرد و بیان داشت: دولت از ابتدای فعالیت خود مبنا […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، میثم مداحی و آرش اخوان مدیرکل های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با فرماندار فریدن دیدار و گفتگو کردند.

فرماندار فریدن در این دیدار به مشکلات حوزه اشتغال و پرداخت تسهیلات اشاره کرد و بیان داشت: دولت از ابتدای فعالیت خود مبنا را بر شفاف سازی قرار داده و در فریدن نیز این چنین بوده است.

عزیزاله عباسی ادامه داد: در پرداخت تسهیلات اشتغال از همان ابتدا به مدیران اجرایی تاکید کردیم، روند پرداختی ها باید کاملا شفاف و روشن باشد و ملاک مُرِّ قانون است.

وی تصریح کرد: عملکرد دولت کاملا شفاف است و با هیچ مدیر اجرایی عقد اخوت نبستیم اگر کم کاری یا بی قانونی صورت بگیرد ما برخورد خواهیم کرد.

عباس ادامه داد: منتقدان نیز باید با مدرک و ادله درست سخن بگویند تا باعث ناامیدی در کشور نشوند، دولت از ابتدای فعالیتش تلاش کرده تا وضعیت کار را بهبود بخشد.

فرماندار تاکید کرد: کارگروه اشتغال شهرستان تمام تلاش خود را انجام داده  تا تسهیلات طبق منطق و قانون به دست افرادی برسد که می توانند اشتغال آفرینی کنند و باری از دوش منطقه بردارند.

از دیگر موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد برخی از مشکلات درگاه ملی مجوزات بود و همچنین در این جلسه مشکلات کارگری نیز مورد بررسی قرار گرفت.

مداحی و اخوان این وعده را دادند که شهرستان های محرومی چون فریدن را ویژه تر ببینند و بتوانند در کنار مهارت آموزی زمینه های اشتغال را مناسب با ظرفیت ها شهرستان افزایش دهند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، “عزیزاله عباسی” فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر دامنه،  به همراه جمعی از مسئولان فریدن از آثار تاریخی و گردشگری شهر دامنه بازدید و در جهت حفظ و مرمت آثار دستورات لازم را صادر کرد. شایان ذکر است در این بازدید فرماندار از دو میراث تاریخی شهر زیر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه نقاشی و عکس در شهرستان فریدن محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان افتتاح شد. مراسم افتتاح این نمایشگاه روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح در محل سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان برگزار شد. […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت جشن شادمانه فریدن با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، جمعی از مسئولان و آحاد مردم این منطقه و گردشگران روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ به میزبانی روستای ساحلی اسکندری در بخش مرکزی برگزار شد. این جشن شادمانه با […]

۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  سفرنامه یک روزه فریدن از آن دست سفرنامه‌هایی است که نه تنها در خاطر ماندگار می‌ماند، بلکه خاطرات این دیار زیبا و دلنشین را هم ماندگار می‌کند. ولایتی که تا همین چند سال قبل، با شهرستان‌هایی همچون بوئین میاندشت، چادگان و فریدونشهر ممزوج بود و از قومیت‌ها و نسل‌ها […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفت =