چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۰۱:۱۷
فرمانداری شهرستان فریدن

وعده مدیر کل راهداری استان اصفهان؛ مصوبات سفر استاندار به فریدن تا پایان تابستان امسال محقق می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه کمیته حمل و نقل جاده ای به همراه دادستان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، شهرداران داران و دامنه و رئیس اداره راهداری شهرستان با فرزاد دادخواه مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ایی استان اصفهان; در خصوص پروژه های شهرستانی، مصوبات سفر استاندار و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه کمیته حمل و نقل جاده ای به همراه دادستان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، شهرداران داران و دامنه و رئیس اداره راهداری شهرستان با فرزاد دادخواه مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ایی استان اصفهان; در خصوص پروژه های شهرستانی، مصوبات سفر استاندار و پروژه های پیشنهادی شهرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

فرماندار در این جلسه با اشاره به برخی از مصوبات سفر استاندار به منطقه عنوان کرد: مصوباتی که در سفر استاندار به شهرستان تصویب شد برخی از آنها در حوزه زیر ساختی و راه است و مردم منطقه پیگیر تحقق آن ها هستند که جزء مطالبات به حق آنها است.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: از آنجایی که فصل فعالیت عمرانی در این خطه محدود است باید هر چه سریع تر کارهای عمرانی در این شهرستان به سرانجام برسد تا شاهد هدر رفت بیت المال در بخشی از پروژه ها نباشیم.

وی تصریح کرد: منطقه از نظر امکاناتی محروم است و از امتیاز محرومیت نیز محروم گردیده و این امر باعث بروز مشکلات بسیاری شده که می طلبد منطقه فریدن در توزیع اعتبارات ویژه دیده شود.

ساماندهی ورودی و خروجی های غربی و شرقی شهر داران، ایمن سازی مسیر سه راهی نماگرد، تکمیل کنارگذر نهرخلج، تکمیل زیرگذر نهرخلج به درختک، ساماندهی جاده ترانزیتی داران به الیگودرز، تعیین و تکلیف بلوار دانشگاه، ساماندهی بخشی از مسیر دامنه به آشجرد، ساماندهی جاده اطراف پلیس راه دامنه، تعیین و تکلیف حریم جاده در بخشی های از شهر داران، سردرگمی مسافران فریدن به تهران از دیگر موضوعاتی بود که فرماندار به آنها اشاره داشت.

فرزاد دادخواه مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ایی استان اصفهان پس از شنیدن صحبت ها و پیشنهادهای حاضران در جلسه این وعده را داد که مصوبات سفر استاندار را سریعتر عملیاتی کرده و تا پایان تابستان بخشی از آنها محقق شود.

دادخواه خطاب به مظاهری رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای فریدن عنوان کرد: پیگیر پروژه سه راهی نماگرد به سمت داران باشند تا هر چه سریع تر این پروژه را به اتمام برساند و همچنین پروژه های کنار گذر نهرخلج و ورودی و خروجی های شهر داران را جزء اولویت ها دانست.

فرماندار به همراه مدیر کل راهداری استان در پایان از نقاط حادثه خیز و پروژه های مطرح شده بازید کردند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =