چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۱۲:۲۹
فرمانداری شهرستان فریدن

کارگران باعث آرامش جامعه و امنیت اقتصادی می شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در مراسم تجلیل از کارگران به مناسبت هفته کارگر با بیان اینکه ستون فقرات کشور، کارگران هستند، تاکید کرد: آسیب و مشکلات کارگری اگر حل نشود و این قشر زحمت کش آسیب ببینند جامعه آسیب خواهد دید. عزیزاله عباسی عنوان کرد: کار مایه حیات و زندگی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در مراسم تجلیل از کارگران به مناسبت هفته کارگر با بیان اینکه ستون فقرات کشور، کارگران هستند، تاکید کرد: آسیب و مشکلات کارگری اگر حل نشود و این قشر زحمت کش آسیب ببینند جامعه آسیب خواهد دید.

عزیزاله عباسی عنوان کرد: کار مایه حیات و زندگی است و چشمه سارِ زلال زندگی با کار جلا و روشنی می یابد و کارگران شریف ترین قشر در نزد خداوند هستند.

وی ادامه داد: جامعه به مانند یک پازل در کنار هم چیده شده که قطعات این پازل از اقشار مختلف تشکیل گردیدند و یک بخش مهم از این پازل کارگران هستند، که تصور کنید اگر روزی نباشند جامعه چه شرایطی پیدا خواهد کرد؟

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: کارگران باعث آرامش جامعه و امنیت اقتصادی می شوند و تلاش آنها برای رسیدن به یک ایران قوی ستودنی است.

عباسی بیان کرد: امام علی (ع) فرمودند«کسی که در پی به دست آوردن روزی حلال باشد، مانند مجاهد در راه خدا است» و کارگر جزء اقشار زحمت کش جامعه محسوب می گردد که برای به دست آوردن رزق و نان حلال همیشه در حال تلاش است.

وی ادامه داد: جامعه کارگری باعث تقویت بنیه و ستون های اقتصادی کشور شده و سلامتی جامعه را به ارمغان می آورد و ما مسئولان موظف هستیم مشکلات این قشر را حل کنیم.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =