پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
۱۶:۵۳:۲۶
فرمانداری شهرستان فریدن

بخشدار زنده رود:یکی از برنامه های مهم و اجرائی در کمیته فرهنگی_اجتماعی جهاد تبیین و بصیرت افزایی است.

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود اولین  جلسه کمیته فرهنگی_اجتماعی با حضور اعضای کمیته در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.عباس نصیری بخشدار، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات وعرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه و تقدیر و تشکر از مدعوین اظهار داشت با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید در […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود اولین  جلسه کمیته فرهنگی_اجتماعی با حضور اعضای کمیته در محل سالن جلسات بخشداری برگزار شد.عباس نصیری بخشدار، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات وعرض خیر مقدم خدمت حاضرین در جلسه و تقدیر و تشکر از مدعوین اظهار داشت با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید در مسیر تحقق اهداف اسلامی حرکت کنیم .ایشان بصیرت افزایی و جهاد تبیین را یکی از برنامه های مهم فرهنگی برشمرد و تشکیل کمیته فرهنگی_اجتماعی را فرصتی برای پیشبرد اهداف بخش عنوان نمود.

نصیری شناسایی آسیب های فرهنگی و اجتماعی بخش و همچنین شناسایی ظرفیت ها را بسیار مهم برشمرد و تأکید کرد اعضای کمیته با همکاری و همدلی وارائه راهکار در جهت حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی گام های موثری بردارند .ایشان ابراز امیدواری نمود جلسات کمیته خروجی ملموس داشته باشد و اعضای کمیته در جهت اجرائی نمودن برنامه های فرهنگی و اجتماعی بکوشد.

ایشان اشاره نمود فعالیت های فرهنگی نیاز به اتاق فکر دارد و کمیته فرهنگی باید به بخش های مرتبط تقسیم بندی شود و هر بخش فعالیت مرتبط خود را انجام دهد.

در ادامه حاضرین به بیان مباحث و راهکارهای مهم فرهنگی_اجتماعی پرداختند .ایشان شناسایی ظرفیت ها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی را موثر دانستند و کمک فکری و معنوی از سوی جوانان را مهم برشمردند. حاضرین ضمن اشاره به پتانسیل روستاها در حیطه گردشگری ،برگزاری برنامه های مفرح و شاد اسلامی در این اماکن را یکی از راهکارها اعلام نمودند و به افزایش نشاط اجتماعی با اجرای کارهای ویترینی و برگزاری کاروان شادی تأکید نمودند.

در پایان جلسه تقسیم وظایف انجام شد تا هریک از اعضای کمیته، تخصصی موضوع مرتبط را پیگیری و نسبت به برنامه ریزی و اجرائی نمودن آن اقدام نماید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه شورای مسکن شهرستان با اشاره به اینکه در تلاش هستیم که وضعیت ساخت و ساز مسکن در منطقه را تسریع دهیم ، تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که درخصوص  ساخت و ساز مسکن وجود دارد و اگر تدبیری اتخاذ نشود تبدیل به مشکل خواهد شد افرادی  […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به منظور سرعت بخشی در روند رسیدگی به مطالبات مردم،  فرماندار شهرستان فریدن روز جمعه ۱۷ آذر ماه در مسجد امیرالمومنین شهر دامنه قبل از خطبه های نماز جمعه  راس ساعت ۱۱:۳۰ پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آئین استقبال ورود دوازده شهید گمنام به شهرستان فریدن در روز جمعه ۱۷ آذرماه برگزار می‌شود.  مردم شهر دامنه میزبان مهمان های که با خود عطر بهشتی دارند این شهداء روز جمعه ۱۷ آذرماه با استقبال مردم ولایت مدار و انقلابی شهر دامنه راس ساعت ۱۴:۱۵ وارد شهرستان می‌شوند […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود – عباس نصیری بخشدار با همراهی یسلیانی رئیس اداره بهزیستی از تعدادی معلولان و توانخواهان بخش عیادت نمود. بخشدار زنده رود ضمن دلجویی و عیادت از توانخواهان بخش اظهار داشت: معلولیت محدودیت نیست و توانخواهان افرادی با اراده و قوی هستند که توانسته اند علیرغم دارا بودن شرایط […]

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + سیزده =