سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۴۳:۱۸
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید میدانی از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت فریدن بزرگ/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند.

فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند با اشاره به اینکه باید محیط زیست خودمان را برای آیندگان حفظ کنیم، تاکید کرد: برای حفظ محیط زیست شهرستان احداث یک کارخانه بازیافت جزء اولویت های ماست و باید تلاش کنیم تا این اتفاق رقم بخورد.

عزیزاله عباسی ادامه داد: بدون شک این امر با نظرات کارشناسی متعدد پیش خواهد رفت و تمام جوانب آن در نظر گرفته خواهد شد.

وی اظهار کرد: تبیین و روشنگری درست در این خصوص باید صورت بپذیرد و باید بدانیم به این منوال که پیش می رویم در سال های آینده حجم زباله افزایش پیدا می کند و مدیریت آنها با دفن سنتی آسیب های جبران ناپذیری به آینده شهرستان خواهد زد.

فرماندار گفت: طبق بازدیدهای که از کارخانه های بازیافت به عمل آمده نظرات بر این بود تنها راه حل برای رهایی از مشکلات محیط زیستی که به واسطه دفن زباله به وجود آمده ایجاد کارخانه بازیافت است.

در ادامه این جلسه فرماندار به همراه نماینده فریدن بزرگ و مسئولان از دو نقطه پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت بازدید به عمل آورده و نظرات مثبت خود را در خصوص یکی از نقاط پیشنهادی اعلام کرده و قول مساعدت و همکاری دادند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =