چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۴۹:۲۶
فرمانداری شهرستان فریدن

زیر بنای اقتصاد و پویایی آن بستگی به رشد تولید دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند.
در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از مدیران خواست در این ماه مبارک ضمن انس با قرآن تمام تلاش خود را در جهت خدمت به مردم به کار گیرند.
فرماندار در سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال ” مهار تورم و رشدتولید” اظهار کرد: در سال جدید همه باید تلاش کنیم تا منویات رهبری در خصوص شعار سال و تاکیدات رئیس جمهور در این زمینه و سیاست‌های دولت مردمی در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم تحقق یابد.
عباسی با بیان اینکه مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در این سال‌ها نگاه ویژه ای به اقتصاد داشتند، تاکید کرد: زیر بنای اقتصاد و پویایی آن بستگی به رشد تولید دارد و از آنجایی که شهرستان فریدن یکی از قطب های تولید محصولات کشاورزی در استان است باید تلاش کرد که اتفاقات خوبی در این زمینه برای شهرستان رقم بخورد.
وی با گزارشی از فعالیت های سال ۱۴۰۱، عنوان کرد: یکسال اخیر در شهرستان نقاط قوت و نقاط ضعفی داشتیم که باید تلاش کنیم مشکلات را برطرف و نقاط قوت مان را تقویت کنیم و با یک هدف گذاری و برنامه ریزی درست برای توسعه و پیشرفت منطقه تلاش کنیم.
مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − سه =