دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۲۳:۵۱:۱۲
فرمانداری شهرستان فریدن

نارضایتی فرماندار فریدن از عدم انجام مصوبات ستاد سفر شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. فرماندار در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند.

فرماندار در این بازدید با بیان اینکه برخی از مصوبات ستاد سفر اجرایی نشدند بیان کرد: این بازدید نشان داد برخی دستگاه ها ضعیف عمل کرده و برخی از مصوبات ستاد اجرایی نشده است و این امر هیچ گاه قابل توجیه نیست.

عزیزاله عباسی بیان کرد: مسئولان خادمان مردم هستند و برخی کم کاری ها به دلیل ناهماهنگی مدیران به وجود می آید، امروز شاهد بودیم در تقویت برخی ظرفیت های شهرستانی هم ضعیف عمل شده است.

وی ادامه داد: کوچکترین کم کاری از سوی یک مدیر به اسم تمام شهرستان تمام می شود، مصوبات بارها پیگیری می گردد اما باز شاهد برخی کم کاری ها هستیم، برخی کارها فقط نیاز به مدیریت درست دارد.

فرماندار تاکید کرد: رسالت اصلی ما خدمت رسانی به مردم است، برگزاری جلسات برای ارائه راه حل مناسب برای خدمت رسانی است، نباید جلسات و فعالیت‌های اداری را با روزمرگی و بی تفاوتی سپری کنیم.

عباسی اظهار داشت: در سیستم اجرایی شهرستان به اندازه‌ ی ظرفیت و قابلیت مثبت و توانمندی اجرایی وجود دارد که اگر طرح‌های ابتکاری ارائه شود، قطعاٌ از سوی مسئولان حمایت شود.

وی عنوان کرد: نباید هر دستگاه امروز در شهرستان مستقل عمل کند و باید به صورت‌ مجموعه به هم پیوسته تصمیم‌گیری و اقدام شود.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: به جای اینکه نگاه کلان برای توسعه و آبادانی داشته باشیم اگر بخواهیم هر کدام در حوزه اختیارات خود اقداماتی را انجام دهیم که موجب ناقص ماندن بسیاری از پروژه‌ها و برنامه‌ها در شهرستان گردد، از این رو انتظار رشد و آبادانی نباید داشته باشیم اما این دیدگاه در سال ۱۴۰۲ باید تغییر کند و برای فریدن تمام مدیران با وحدت تلاش کنند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان با تبریک آغاز امامت و ولایت صاحب الزمان(عج) و تقدیر از زحمات ماموران نیروی انتظامی، گفت: امنیت یک خدمت بسیار بزرگی است که هم پیامبر بزرگ اسلام و هم ائمه بزرگوار بر آن بسیار تاکید داشتند. عزیزاله […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز با حضور جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان، فرماندار، ائمه جمعه شهر داران و دامنه، دادستان شهرستان، فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان های غرب استان، جمعی از مسئولان فریدنی و مردم آیین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدن برگزار شد. در این آیین از زحمات سرهنگ […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان،  متن این اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه با گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند؛ آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادر کننده گواهی، مورد […]

۳ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + پنج =