یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۵۸:۱۴
فرمانداری شهرستان فریدن

نارضایتی فرماندار فریدن از عدم انجام مصوبات ستاد سفر شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. فرماندار در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند.

فرماندار در این بازدید با بیان اینکه برخی از مصوبات ستاد سفر اجرایی نشدند بیان کرد: این بازدید نشان داد برخی دستگاه ها ضعیف عمل کرده و برخی از مصوبات ستاد اجرایی نشده است و این امر هیچ گاه قابل توجیه نیست.

عزیزاله عباسی بیان کرد: مسئولان خادمان مردم هستند و برخی کم کاری ها به دلیل ناهماهنگی مدیران به وجود می آید، امروز شاهد بودیم در تقویت برخی ظرفیت های شهرستانی هم ضعیف عمل شده است.

وی ادامه داد: کوچکترین کم کاری از سوی یک مدیر به اسم تمام شهرستان تمام می شود، مصوبات بارها پیگیری می گردد اما باز شاهد برخی کم کاری ها هستیم، برخی کارها فقط نیاز به مدیریت درست دارد.

فرماندار تاکید کرد: رسالت اصلی ما خدمت رسانی به مردم است، برگزاری جلسات برای ارائه راه حل مناسب برای خدمت رسانی است، نباید جلسات و فعالیت‌های اداری را با روزمرگی و بی تفاوتی سپری کنیم.

عباسی اظهار داشت: در سیستم اجرایی شهرستان به اندازه‌ ی ظرفیت و قابلیت مثبت و توانمندی اجرایی وجود دارد که اگر طرح‌های ابتکاری ارائه شود، قطعاٌ از سوی مسئولان حمایت شود.

وی عنوان کرد: نباید هر دستگاه امروز در شهرستان مستقل عمل کند و باید به صورت‌ مجموعه به هم پیوسته تصمیم‌گیری و اقدام شود.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: به جای اینکه نگاه کلان برای توسعه و آبادانی داشته باشیم اگر بخواهیم هر کدام در حوزه اختیارات خود اقداماتی را انجام دهیم که موجب ناقص ماندن بسیاری از پروژه‌ها و برنامه‌ها در شهرستان گردد، از این رو انتظار رشد و آبادانی نباید داشته باشیم اما این دیدگاه در سال ۱۴۰۲ باید تغییر کند و برای فریدن تمام مدیران با وحدت تلاش کنند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار در طی بازیدهای دوره ای از طرح های اشتغالزایی در شهرستان اینبار به همراه مسئول حراست فرمانداری، کارشناس امور اقتصادی فرمانداری و نماینده بنیاد برکت در شهرستان از طرح کار آفرینی پرورش ماهی های زینتی در روستای عادگان بازدید کرد. کار آفرین این طرح از تسهیلات […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در برنامه آموزشی طرح جهش تولید در دیمزارها و افزایش پتانسیل عملکرد گندم آبی که به همت بسیج مهندسین و جهاد کشاورزی برگزار شده بود با تقدیر از دست اندرکاران این برنامه بیان کرد: هرچه راهکارهای بهره وری را یاد بگیریم سود ما بالا می رود و نیاز […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، شهردار و اعضاء شورای شهر داران از عملیات آسفالت ریزی مسیر منتهی به یادمان شهدای گمنام شهر داران بازدید کرد. شایان ذکر است سال ۱۳۸۲ بود که پنج کبوتر خونین بال بر بلندای تپه شهدای شهر داران در استان اصفهان […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار در دیدار با مردم روستای گل امیر از اهالی روستا به جهت حضور در مسجد تقدیر کرد و اظهار داشت:  از افتخارات مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردمانی ولایی و همیشه در صحنه است زیرا اگر حضور مقتدرانه مردم در عرصه های مختلف نبود هیچ‌گاه نظام […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 6 =