نارضایتی فرماندار فریدن از عدم انجام مصوبات ستاد سفر شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. فرماندار در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند.

فرماندار در این بازدید با بیان اینکه برخی از مصوبات ستاد سفر اجرایی نشدند بیان کرد: این بازدید نشان داد برخی دستگاه ها ضعیف عمل کرده و برخی از مصوبات ستاد اجرایی نشده است و این امر هیچ گاه قابل توجیه نیست.

عزیزاله عباسی بیان کرد: مسئولان خادمان مردم هستند و برخی کم کاری ها به دلیل ناهماهنگی مدیران به وجود می آید، امروز شاهد بودیم در تقویت برخی ظرفیت های شهرستانی هم ضعیف عمل شده است.

وی ادامه داد: کوچکترین کم کاری از سوی یک مدیر به اسم تمام شهرستان تمام می شود، مصوبات بارها پیگیری می گردد اما باز شاهد برخی کم کاری ها هستیم، برخی کارها فقط نیاز به مدیریت درست دارد.

فرماندار تاکید کرد: رسالت اصلی ما خدمت رسانی به مردم است، برگزاری جلسات برای ارائه راه حل مناسب برای خدمت رسانی است، نباید جلسات و فعالیت‌های اداری را با روزمرگی و بی تفاوتی سپری کنیم.

عباسی اظهار داشت: در سیستم اجرایی شهرستان به اندازه‌ ی ظرفیت و قابلیت مثبت و توانمندی اجرایی وجود دارد که اگر طرح‌های ابتکاری ارائه شود، قطعاٌ از سوی مسئولان حمایت شود.

وی عنوان کرد: نباید هر دستگاه امروز در شهرستان مستقل عمل کند و باید به صورت‌ مجموعه به هم پیوسته تصمیم‌گیری و اقدام شود.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: به جای اینکه نگاه کلان برای توسعه و آبادانی داشته باشیم اگر بخواهیم هر کدام در حوزه اختیارات خود اقداماتی را انجام دهیم که موجب ناقص ماندن بسیاری از پروژه‌ها و برنامه‌ها در شهرستان گردد، از این رو انتظار رشد و آبادانی نباید داشته باشیم اما این دیدگاه در سال ۱۴۰۲ باید تغییر کند و برای فریدن تمام مدیران با وحدت تلاش کنند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، “عزیزاله عباسی” فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر دامنه،  به همراه جمعی از مسئولان فریدن از آثار تاریخی و گردشگری شهر دامنه بازدید و در جهت حفظ و مرمت آثار دستورات لازم را صادر کرد. شایان ذکر است در این بازدید فرماندار از دو میراث تاریخی شهر زیر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه نقاشی و عکس در شهرستان فریدن محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان افتتاح شد. مراسم افتتاح این نمایشگاه روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح در محل سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان برگزار شد. […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت جشن شادمانه فریدن با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، جمعی از مسئولان و آحاد مردم این منطقه و گردشگران روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ به میزبانی روستای ساحلی اسکندری در بخش مرکزی برگزار شد. این جشن شادمانه با […]

۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  سفرنامه یک روزه فریدن از آن دست سفرنامه‌هایی است که نه تنها در خاطر ماندگار می‌ماند، بلکه خاطرات این دیار زیبا و دلنشین را هم ماندگار می‌کند. ولایتی که تا همین چند سال قبل، با شهرستان‌هایی همچون بوئین میاندشت، چادگان و فریدونشهر ممزوج بود و از قومیت‌ها و نسل‌ها […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =