جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۰:۰۷:۵۴
فرمانداری شهرستان فریدن

نارضایتی فرماندار فریدن از عدم انجام مصوبات ستاد سفر شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. فرماندار در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند.

فرماندار در این بازدید با بیان اینکه برخی از مصوبات ستاد سفر اجرایی نشدند بیان کرد: این بازدید نشان داد برخی دستگاه ها ضعیف عمل کرده و برخی از مصوبات ستاد اجرایی نشده است و این امر هیچ گاه قابل توجیه نیست.

عزیزاله عباسی بیان کرد: مسئولان خادمان مردم هستند و برخی کم کاری ها به دلیل ناهماهنگی مدیران به وجود می آید، امروز شاهد بودیم در تقویت برخی ظرفیت های شهرستانی هم ضعیف عمل شده است.

وی ادامه داد: کوچکترین کم کاری از سوی یک مدیر به اسم تمام شهرستان تمام می شود، مصوبات بارها پیگیری می گردد اما باز شاهد برخی کم کاری ها هستیم، برخی کارها فقط نیاز به مدیریت درست دارد.

فرماندار تاکید کرد: رسالت اصلی ما خدمت رسانی به مردم است، برگزاری جلسات برای ارائه راه حل مناسب برای خدمت رسانی است، نباید جلسات و فعالیت‌های اداری را با روزمرگی و بی تفاوتی سپری کنیم.

عباسی اظهار داشت: در سیستم اجرایی شهرستان به اندازه‌ ی ظرفیت و قابلیت مثبت و توانمندی اجرایی وجود دارد که اگر طرح‌های ابتکاری ارائه شود، قطعاٌ از سوی مسئولان حمایت شود.

وی عنوان کرد: نباید هر دستگاه امروز در شهرستان مستقل عمل کند و باید به صورت‌ مجموعه به هم پیوسته تصمیم‌گیری و اقدام شود.

نماینده عالی دولت اضافه کرد: به جای اینکه نگاه کلان برای توسعه و آبادانی داشته باشیم اگر بخواهیم هر کدام در حوزه اختیارات خود اقداماتی را انجام دهیم که موجب ناقص ماندن بسیاری از پروژه‌ها و برنامه‌ها در شهرستان گردد، از این رو انتظار رشد و آبادانی نباید داشته باشیم اما این دیدگاه در سال ۱۴۰۲ باید تغییر کند و برای فریدن تمام مدیران با وحدت تلاش کنند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عصر روز -دوشنبه ۷ خرداد- جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فریدن با حضور اعضا و ۳۰ نفر از معتمدان شهرستان فریدن برگزار شد. هشت نفر از معتمدین که از طریق رای گیری برای هئیت اجرایی انتخاب شدند نام هایشان به شرح ذیل […]

۹ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز -دوشنبه ۷ تیر- بانوان روستای موغان در دیدار با نماینده عالی دولت در شهرستان، ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی، ایشان و همراهانش را خادمی صادق و انقلابی دانسته و از مسئولان درخواست کردند که راه ایشان را دنبال کرده و اهداف […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماینده عالی دولت سیزدهم در شهرستان فریدن از صبح امروز به مدت ۵ ساعت به صورت چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردمی شهرستان بود. مشکلاتی از جمله دریافت تسهیلات، عدم همکاری برخی ادارات، مشکلات کشاورزی، بیان مشکلات عمومی روستاها و شخصی از جمله موضوعاتی بود که از سوی مردم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح روز دوشنبه هفتم خرداد فرماندار شهرستان فریدن و اعضای شورای آرد و نان شهرستان پس از مطالبات مردمی در خصوص مشکلات مربوط به نانوایی ها، به صورت سرزده از برخی نانوایی های شهر داران بازرسی و ارزیابی به عمل آورد. وضعیت کیفیت نان، وزن نان، تخلفات احتمالی در […]

۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =