عملکرد مناسب شهرداری ها می تواند مهاجرت معکوس به فریدن را افزایش دهد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، حجت الاسلام سیاوشی امام جمعه شهر داران و عزیزاله عباسی، فرماندار به مناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار با شهردار، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری داران دیدار و گفتگو کرد. فرماندار در این دیدار ضمن عرض تبریک این روز به شهردار و پرسنل شهرداری بیان کرد: نامگذاری ۲۵ اسفند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، حجت الاسلام سیاوشی امام جمعه شهر داران و عزیزاله عباسی، فرماندار به مناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار با شهردار، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری داران دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار در این دیدار ضمن عرض تبریک این روز به شهردار و پرسنل شهرداری بیان کرد: نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سر افراز مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده است تا از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف و مدیریت شهری قدردانی و تجلیل نمائیم.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: خدمات و عملکرد خوب شهرداری باعث توسعه شهر داران می شود و می تواند مهاجرت معکوس به شهرستان را به دنبال داشته باشد.

وی عنوان کرد: هم افزایی و همکاری شهرداری ها با دیگر ارگان ها باعث می گردد تا بحران های شهری و شهرستانی را پشت سر بگذاریم.

فرماندار بیان کرد: حل مشکل پساب تصفیه خانه شهرداران، ابلاغ طرح تفصیلی و حل بسیاری از مشکلات شهری، تامین قیر رایگان و ….. از نمونه کارهایی بود که در این یکسال با همکاری یکدیگر توانستیم حل شان کنیم و باید در سال جدید هم با این رویکرد به وعده هایی که به شهروندان داده شده جامه عمل پوشاند و وارد میدان شد.

عباسی با اشاره به ارتباط تناتنگ پرسنل شهرداری با مردم تصریح کرد: یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع است، که انتظار می رود کلیه پرسنل به هنگام مراجعه شهروندان ضمن تکریم و احترام به مراجعه کنندگان در مقابل درخواست ها و مطالبات مردم پاسخگو باشند.

وی اظهار داشت: نهادینه شدن اصل احترام و تکریم ارباب رجوع ، اخلاق گرایی، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق اداری در برابر شهروندان از شاخص های با اهمیت و مد نظر در شهرداری است که اگر این امر مهم به درستی انجام شود در مقابل ما شاهد حمایت های مردمی از این ارگان در زمینه های مختلف از جمله پرداخت عوارض و سرانه های خود می باشیم.

نماینده عالی دولت ادامه داد: نباید مردم را به خاطر تخلفات ساختمانی، سد معبر، عدم رعایت گذربندی و… از یک طرف جریمه کرد که خیلی از این موارد به خاطر ناآشنایی مردم با قوانین است و از طرف دیگر با رفتار ناشایست یا خدای ناکرده با بی احترامی مردم را دلسرد و بی انگیزه نمود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی طی پیامی فرا رسیدن ماه رمضان، بهار قرآن را به تمام مسلمانان جهان و خاصه مردم فریدن تبریک گفت. “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” آمد رمضان و مقدمش بوسیدم بر رهگذرش طبق طبق گل چیدم من با چه زبان شکر […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مسعود شفیعی بخشدار بخش مرکزی طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” رمضان، ماه نیایش‌، ماه بهار قرآن، ماه لیله‏القدر، ماه میهمانی خدا و پاکی […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباس نصیری بخشدار زنده رود طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ هُدىً لِلنَّاسِ وَ بَیِّناتٍ مِنَ الْهُدى وَ الْفُرْقانِ خداوند منان را شاکریم که توفیق بندگی و عبادت در ماه […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. در حاشیه این […]

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =