پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
۱۵:۱۰:۵۷
فرمانداری شهرستان فریدن

عملکرد مناسب شهرداری ها می تواند مهاجرت معکوس به فریدن را افزایش دهد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، حجت الاسلام سیاوشی امام جمعه شهر داران و عزیزاله عباسی، فرماندار به مناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار با شهردار، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری داران دیدار و گفتگو کرد. فرماندار در این دیدار ضمن عرض تبریک این روز به شهردار و پرسنل شهرداری بیان کرد: نامگذاری ۲۵ اسفند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، حجت الاسلام سیاوشی امام جمعه شهر داران و عزیزاله عباسی، فرماندار به مناسبت ۲۵ اسفند روز شهردار با شهردار، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری داران دیدار و گفتگو کرد.

فرماندار در این دیدار ضمن عرض تبریک این روز به شهردار و پرسنل شهرداری بیان کرد: نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سر افراز مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده است تا از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف و مدیریت شهری قدردانی و تجلیل نمائیم.

عزیزاله عباسی تاکید کرد: خدمات و عملکرد خوب شهرداری باعث توسعه شهر داران می شود و می تواند مهاجرت معکوس به شهرستان را به دنبال داشته باشد.

وی عنوان کرد: هم افزایی و همکاری شهرداری ها با دیگر ارگان ها باعث می گردد تا بحران های شهری و شهرستانی را پشت سر بگذاریم.

فرماندار بیان کرد: حل مشکل پساب تصفیه خانه شهرداران، ابلاغ طرح تفصیلی و حل بسیاری از مشکلات شهری، تامین قیر رایگان و ….. از نمونه کارهایی بود که در این یکسال با همکاری یکدیگر توانستیم حل شان کنیم و باید در سال جدید هم با این رویکرد به وعده هایی که به شهروندان داده شده جامه عمل پوشاند و وارد میدان شد.

عباسی با اشاره به ارتباط تناتنگ پرسنل شهرداری با مردم تصریح کرد: یکی از مصادیق رعایت حقوق شهروندی تکریم ارباب رجوع است، که انتظار می رود کلیه پرسنل به هنگام مراجعه شهروندان ضمن تکریم و احترام به مراجعه کنندگان در مقابل درخواست ها و مطالبات مردم پاسخگو باشند.

وی اظهار داشت: نهادینه شدن اصل احترام و تکریم ارباب رجوع ، اخلاق گرایی، مسئولیت پذیری و رعایت اخلاق اداری در برابر شهروندان از شاخص های با اهمیت و مد نظر در شهرداری است که اگر این امر مهم به درستی انجام شود در مقابل ما شاهد حمایت های مردمی از این ارگان در زمینه های مختلف از جمله پرداخت عوارض و سرانه های خود می باشیم.

نماینده عالی دولت ادامه داد: نباید مردم را به خاطر تخلفات ساختمانی، سد معبر، عدم رعایت گذربندی و… از یک طرف جریمه کرد که خیلی از این موارد به خاطر ناآشنایی مردم با قوانین است و از طرف دیگر با رفتار ناشایست یا خدای ناکرده با بی احترامی مردم را دلسرد و بی انگیزه نمود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی روز چهارشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان که در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، گفت: مهمترین گام در مبارزه با مواد مخدر آموزش و ارتقای آگاهی های عمومی است که باید با سرمایه گذاری بیشتر مورد توجه قرار گیرد. فرماندار فریدن با […]

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، کوچه باغ‌های روستای حصور در بخش زنده رود فریدن و شکوفه‌های بهاری، طبیعت بهاری زیبایی را برای این منطقه به ارمغان آورده است. بخشدار بخش زنده رود فریدن گفت: روستای حصور با قدمت ۳۰۰ ساله در بخش زنده رود فریدن واقع شده که هر ساله طبیعت بهاری این روستا […]

۲۸ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه معاون فنی و امور بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، محسن حاج عابدی مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، معاون بازرگانی سازمان استان، مدیر عامل اتحادیه تعاون روستایی استان، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره اتحادیه شهرستان فریدن […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون فنی و امور بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، سفر به شهرستان فریدن را با دیدار با فرماندار این شهرستان آغاز کرد. این دیدار با حضور مدیر سازمان تعاون روستایی استان اصفهان، معاون بازرگانی سازمان استان، مدیر عامل اتحادیه تعاون روستایی استان، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان، مدیر […]

۲۷ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 1 =