دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۲۳:۴۱:۴۷
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد. فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد.

فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای خود به یادگار می گذارند.

عزیزاله عباسی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم به انفاق مال تاکید شده افزود: هر کس بخشی از مال خود را انفاق کند خداوند در قبال این اقدام پاداش بسیاری به او می دهد.

شایان ذکر است این خیریه سالیانه در دو مرحله اقدام به توزیع سبد کالا می کند که امسال نیز در ایام نوروز با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین خانواران نیازمند تحت پوشش خود این اقدام خدا پسندانه را ادامه خواهند داد.

گفتنی است خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه در مرداد ماه سال ۱۳۹۳با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به خانوارهای بی بضاعت وآسیب پذیر ومددجویان افتتاح شد.

در مجموع ۴۰۰ خیر و حامی به این مرکز برای کمک به نیازمندان حمایت می کنند و کمک های این افراد باعث شده است که این مرکز جزء مراکز شاخص کشور قرار گیرد.

اکثر خیرانی که با مرکز نیکوکاری شهر دامنه همکاری می کنند کشاورز، کارمند و کاسب هستند.این افراد ماهیانه مبلغی ازحقوق خود را جهت کمک به ایتام و بیماران در اختیار مرکز قرارمی دهند.

خیران همچنین کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در زمان های لازم شامل برداشت محصول – پرداخت زکات- صدقات و غیره  در اختیار مرکز می گذارند.

هرخیر دارای پرونده وشناسه خاص خود است و تمام کمک های نقدی وغیرنقدی وی ضمن صدورسند در فایل عملکردی که به نامش تهیه شده ثبت می شود و در پایان هرسال تمام کمک های خیر طبق تاریخ -شماره سند-موضوع کمک ضمن تقدیر به آن ها گزارش داده می شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − یک =