بازدید فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد. فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد.

فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای خود به یادگار می گذارند.

عزیزاله عباسی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم به انفاق مال تاکید شده افزود: هر کس بخشی از مال خود را انفاق کند خداوند در قبال این اقدام پاداش بسیاری به او می دهد.

شایان ذکر است این خیریه سالیانه در دو مرحله اقدام به توزیع سبد کالا می کند که امسال نیز در ایام نوروز با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین خانواران نیازمند تحت پوشش خود این اقدام خدا پسندانه را ادامه خواهند داد.

گفتنی است خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه در مرداد ماه سال ۱۳۹۳با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به خانوارهای بی بضاعت وآسیب پذیر ومددجویان افتتاح شد.

در مجموع ۴۰۰ خیر و حامی به این مرکز برای کمک به نیازمندان حمایت می کنند و کمک های این افراد باعث شده است که این مرکز جزء مراکز شاخص کشور قرار گیرد.

اکثر خیرانی که با مرکز نیکوکاری شهر دامنه همکاری می کنند کشاورز، کارمند و کاسب هستند.این افراد ماهیانه مبلغی ازحقوق خود را جهت کمک به ایتام و بیماران در اختیار مرکز قرارمی دهند.

خیران همچنین کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در زمان های لازم شامل برداشت محصول – پرداخت زکات- صدقات و غیره  در اختیار مرکز می گذارند.

هرخیر دارای پرونده وشناسه خاص خود است و تمام کمک های نقدی وغیرنقدی وی ضمن صدورسند در فایل عملکردی که به نامش تهیه شده ثبت می شود و در پایان هرسال تمام کمک های خیر طبق تاریخ -شماره سند-موضوع کمک ضمن تقدیر به آن ها گزارش داده می شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =