یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۱۹:۰۳
فرمانداری شهرستان فریدن

بازدید فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد. فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز عزیزالله عباسی فرماندار فریدن از خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه بازدید نمود و با مدیریت و مجموعه خیریه دیدار کرد.

فرماندار کمک خیریه ها در حل معضلات اجتماعی را امری مبارک دانست و عنوان کرد: خیران انسان های بزرگی هستند که صالحات و باقیات دائمی برای خود به یادگار می گذارند.

عزیزاله عباسی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن کریم به انفاق مال تاکید شده افزود: هر کس بخشی از مال خود را انفاق کند خداوند در قبال این اقدام پاداش بسیاری به او می دهد.

شایان ذکر است این خیریه سالیانه در دو مرحله اقدام به توزیع سبد کالا می کند که امسال نیز در ایام نوروز با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین خانواران نیازمند تحت پوشش خود این اقدام خدا پسندانه را ادامه خواهند داد.

گفتنی است خیریه بقیه الله الاعظم(عج) شهر دامنه در مرداد ماه سال ۱۳۹۳با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به خانوارهای بی بضاعت وآسیب پذیر ومددجویان افتتاح شد.

در مجموع ۴۰۰ خیر و حامی به این مرکز برای کمک به نیازمندان حمایت می کنند و کمک های این افراد باعث شده است که این مرکز جزء مراکز شاخص کشور قرار گیرد.

اکثر خیرانی که با مرکز نیکوکاری شهر دامنه همکاری می کنند کشاورز، کارمند و کاسب هستند.این افراد ماهیانه مبلغی ازحقوق خود را جهت کمک به ایتام و بیماران در اختیار مرکز قرارمی دهند.

خیران همچنین کمک های نقدی و غیرنقدی خود را در زمان های لازم شامل برداشت محصول – پرداخت زکات- صدقات و غیره  در اختیار مرکز می گذارند.

هرخیر دارای پرونده وشناسه خاص خود است و تمام کمک های نقدی وغیرنقدی وی ضمن صدورسند در فایل عملکردی که به نامش تهیه شده ثبت می شود و در پایان هرسال تمام کمک های خیر طبق تاریخ -شماره سند-موضوع کمک ضمن تقدیر به آن ها گزارش داده می شود.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =