یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
۰۹:۵۴:۰۲
فرمانداری شهرستان فریدن

زیرساخت سردخانه در اولویت صنایع تبدیلی فریدن است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان فریدن عصر امروز با ابراز خوشحالی از کلنگ زنی طرح های فاز دوم سردخانه ۱۵ هزار تنی با ظرفیت ۸ هزار تن همزمان با شب میلاد امام زمان(عج) به نام حضرت ولی عصر (عج)، اظهار داشت: کلید پیشرفت این شهرستان سرمایه‌گذاری است و برای تشویق […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار شهرستان فریدن عصر امروز با ابراز خوشحالی از کلنگ زنی طرح های فاز دوم سردخانه ۱۵ هزار تنی با ظرفیت ۸ هزار تن همزمان با شب میلاد امام زمان(عج) به نام حضرت ولی عصر (عج)، اظهار داشت: کلید پیشرفت این شهرستان سرمایه‌گذاری است و برای تشویق سرمایه گذاری در چنین طرح‌هایی باید از بروکراسی اداری اجتناب نمود و مشکلات احتمالی را برطرف کرد.

وی با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی باید ایستادگی کرد، افزود: اگر در بخش اقتصادی و تولیدی کشور به خودکفایی دست پیدا کنیم تحریم‌ها و جنگ اقتصادی بی اثر خواهد شد.

عباسی ادامه داد: سرمایه‌گذاران، کار آفرینان و تولیدکنندگان امروز رزمندگان خط مقدم در جنگ اقتصادی با دشمنان هستند و با فداکاری خود می‌توانند باعث شوند کشورمان پیروز این جنگ باشد.

فرماندار شهرستان فریدن تاکید کرد: با توجه به اینکه این شهرستان  یک منطقه کشاورزی است و نیاز به صنایع تبدیلی دارد، اولین زیر ساخت‌های آن نیز ایجاد سردخانه‌هایی است که بتوان زمان نگهداری محصولات را افزایش داد.

وی بیان داشت: این مدت در تلاش بودیم تا تسهیلات کارآفرینی را به سمت اشتغال پایدار سوق دهیم تا اینگونه با ایجاد اشتغال در سطح شهرستان بتوانیم آمار بیکاری را کاهش بدهیم و از مهاجرت شهرستان جلوگیری کنیم.

صادرات سیب بذری با برند فریدن

امیر مباشری سرمایه گذار این طرح با بیان اینکه در تلاش هستیم تا محصولات فریدن را با برند این شهرستان عرضه کنیم عنوان کرد: سال گذشته توانستیم برای اولین بار در کشور سیب بذری را با برند فریدن به برخی از کشورها صادر کنیم.

مباشری عنوان داشت: فاز اول این سردخانه سال ۱۳۹۹ افتتاح  و در این مدت توانستیم با ظرفیت آن بسیاری از محصولات این شهرستان را با برند خود منطقه در کشور توزیع کنیم.

گفتنی است این طرح با حضور فرماندار شهرستان فریدن، امام جمعه شهر دامنه و جمعی از مسؤولان شهرستانی گلنگ‌زنی شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پنج =