چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۰۵:۵۹:۴۳
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : پایبندی به فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی نقطه قوت شهرستان فریدن می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و هیات همراه ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبان خاصه میلاد منجی عالم بشریت قائم آل محمد مهدی موعود (عج) و خیر مقدم به مهمانان شهرستان اظهار داشت : شهرستان فریدن با مردمانی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و هیات همراه ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبان خاصه میلاد منجی عالم بشریت قائم آل محمد مهدی موعود (عج) و خیر مقدم به مهمانان شهرستان اظهار داشت : شهرستان فریدن با مردمانی انقلابی ، ولایی ، نجیب و شریف مرکزیت اداری غرب استان را بر عهده دارد که به طبع مسئولان این شهرستان باید پاسخگوی مطالبات سایر شهرستانها نیز باشند.
نماینده عالی دولت در شهرستان افزود خوشبختانه حوادث و جریانات اخیر خللی در اراده مردم ولایی فریدن برای وفاداری به نظام وارد ننموده و به لطف بصیرت و آگاهی مردم و زحمات دستگاههای امنیتی ما شاهد هیچ گونه تنشی در شهرستان نبودیم .
مقام فرماندار پیشینه تاریخی ، فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی و مردمانی پایبند به اصول و اخلاقیات را از جمله نقاط قوت شهرستان معرفی نمود و افزود حضور گسترده و پرشور مردم فریدن در مناسبات اجتماعی از جمله راهپیماییها زبانزد می باشد .
تقدیر ویژه فرماندار از رئیس دادگستری ، دادستان عمومی و انقلاب و کارکنان دستگاه قضا به جهت همکاری و همراهی با نمایندگی دولت در شهرستان ، عدم خدمات دهی پزشکی قانونی در ایام تعطیلات و استقرار شیفت ایام تعطیل از دیگر موضوعات مطرح شده توسط عباسی در جلسه بود.
خاطر نشان می گردد : ادای احترام به شهدای شهر دامنه ، کاشت نهال در جوار قبور مطهر شهدا ، حضور در دادگستری و برگزاری جلسه با اعضای شورای تامین و کارکنان دستگاه قضا شهرستان و بازدید از اداره زندان از جمله برنامه های حجت الاسلام و المسلمین پورخاقان رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح و هیات همراه در شهرستان فریدن بود.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت – فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه استان اصفهان اسامی نامزدهای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان را به شرح زیر آگهی نمود .  

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن  در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای گفت: نمایندگان فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم و رعایت اصل بی طرفی و تسلط بر قانون […]

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن؛ جلسات و نشست آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای شهرستان فریدن با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات و اعضای کاربر رایانه شعب اخذ رای در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. کلید جلسات آموزشی کاربران از روز ۱۶ بهمن با حضور […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شهرستان فریدن، همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز همایش تجلیل از جانبازان شهرستان فریدن در محل سینما فرهنگ شهرداران برگزار شد. فرماندار در این همایش با تبریک اعیاد شعبانیه به صلوات شعبانیه اشاره داشت و تاکید کرد: جلو افتادن یا عقب ماندن از اهل بیت (علیهم السلام) و […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =