مردم به واقع لایق خدمت کردن هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در آیین تکریم و معارفه بخشدار بخش زنده رود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، پذیرفتن مسئولیت را یک توفیق الهی دانست و گفت: پذیرفتن مسئولیت یک توفیق الهی است و پذیرش مسئولیت به معنای وظیفه ای خطیر است که باید از خود گذشت تا آن را به سرانجام رساند. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در آیین تکریم و معارفه بخشدار بخش زنده رود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، پذیرفتن مسئولیت را یک توفیق الهی دانست و گفت: پذیرفتن مسئولیت یک توفیق الهی است و پذیرش مسئولیت به معنای وظیفه ای خطیر است که باید از خود گذشت تا آن را به سرانجام رساند.

عزیزاله عباسی افزود: مسندها زمانی ارزش پیدا می کنند که بتوان در آن جایگاه در جهت مسیر الهی و حفظ ارزش‌های دینی و آرمان‌های نظام و انقلاب گام برداشت و برای مردم خالصانه خدمت کرد.

وی با اشاره به این سخن که « ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت» تاکید کرد: آن چیزی که برای خدمتگزاران واقعی خواهد ماند، همین خدمت به مردم است اگر انسان بتواند جایگاهی در دل مردم ایجاد کند و خدمتی صادقانه انجام بدهد، آن زمان این پست ها و مسندها ارزش پیدا می کنند.

فرماندار با بیان اینکه پست و مسند به مانند حیات انسان می ماند، تاکید کرد: انسان زمانی که دنیا را ترک می کند از خداوند می خواهد که باز گردد تا بتواند دوباره زندگی کند و کارهای نیکش را افزایش دهد اما دیگر این کار محقق نخواهد شد، بحث انجام خدمت و گرفتن مسند به همین صورت است.

عباسی ادامه داد: افراد نیز زمانی که به پایان خدمت خود می رسند، شاهد این هستند کارهای باقی مانده و می خواهند به عقب بازگردند خدمتی انجام بدهند اما باید بدانیم تا وقتی که آن پست را داریم  باید به مردم خدمت کنیم و کاری انجام بدهیم زیرا فرصت ها سریع تمام می شود.

وی اظهار داشت: ما خدمتگزاران در کشور باید جوری به مردم خدمت کنیم که شرمنده شهدا نباشیم زیرا این پست ها و مسند‌ها از آنها به ما امانت رسیده اگر امانت دار صادقی نباشیم باید در آخرت پاسخگوی آنان باشیم.

نماینده عالی دولت در فریدن افزود: ما مردمان بسیار خوب، نجیب و بزرگواری داریم در شرایطی که دشمن سعی بر ایجاد ناامنی، اغتشاش  و افزایش تحریم های ظالمانه را دارد، شاهد بودیم مردم در ۲۲ بهمن دعوت ولی فقیه خود را لبیک گفته و در یک راهپیمای با شکوه شرکت کردند، این مردم به واقع لایق خدمت کردن هستند.

عباسی با اشاره به بخشی از عملکرد دولت در بازه زمانی یکساله گفت: سهمیه ایجاد اشتغال در فریدن ۱۰۶۶ نفر بوده که ما بیش از این سهمیه تاکنون شغل ایجاد کردیم و در اثبات این موضوع می توانیم محل اشتغال و تسهیلات را به صورت شفاف در اختیار رسانه ها قرار بدهیم و زمینه های بهداشتی و ..‌ نیز کارهای خوبی انجام گرفت که بسیاری از آن گزارش داده شده است.

وی ادامه داد: سهمیه قیر ما ۱۸۰ تن بود اما توانستیم با پیگیری های مرتب و همکاری بخشداران، شوراءها، دهیاران و خود مردم بیش از ۱۰۰۰ تن قیر برای شهرستان تامین کنیم و در اکثر روستاها بحث جدول بندی و آسفالت انجام شد.

فرماندار خاطر نشان کرد: ما برای پیشرفت شهرستان در کنار مردم و به همراه مردم با هم دلی و هم افزایی تلاش خواهیم کرد، آن اتفاقی را که شایسته شهرستان می باشد فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی، در این آیین از زحمات غلامعلی میرزایی تجلیل و عباس نصیری به عنوان بخشدار بخش زنده رود معرفی گردید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یازده =