خبرخوب| عیدی فریدنی‌ها همزمان با روزمبعث؛ ۶۴ قطعه زمین تحویل متقاضیان شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با عید مبعث ۱۹۲ خانواده فریدنی صاحب زمین از طرح نهضت ملی مسکن شدند؛ در آیین قرعه‌کشی ۶۴ پلاک زمین از طرح نهضت ملی عزیزالله عباسی فرماندار شهرستان فریدن، اظهار کرد: طبق آمار رئیس بنیاد مسکن شهرستان تاکنون ۳۰ قطعه در ۳ طبقه به تعداد ۹۰ واحد با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با عید مبعث ۱۹۲ خانواده فریدنی صاحب زمین از طرح نهضت ملی مسکن شدند؛ در آیین قرعه‌کشی ۶۴ پلاک زمین از طرح نهضت ملی عزیزالله عباسی فرماندار شهرستان فریدن، اظهار کرد: طبق آمار رئیس بنیاد مسکن شهرستان تاکنون ۳۰ قطعه در ۳ طبقه به تعداد ۹۰ واحد با عنوان اقدام ملی تحویل متقاضیان شده است.

وی ادامه داد: ۷۲ واحد نقشه در دفاتر نظام‌مهندسی انجام شده و همچنین برای تعدادی نیز پروانه صادر شده است.

عباسی با اشاره به آغاز عملیات اجرای طرح نهضت ملی مسکن عنوان کرد: ابتدای سال آینده عملیات اجرایی ۳۰ پلاکی که واگذار گردید، شروع خواهد شد.

فرماندار فریدن تأکید کرد: امروز قرعه‌کشی برای ۶۴ گروه در ۶۴ قطعه به تعداد ۱۹۲ نفر انجام شد که کارهای معرفی آن طبق اعلام مسئولان مربوط به شهرداری از هفته‌های آتی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: زمین‌های قرعه‌کشی شده به شهرک زاگرس واقع در شمال شهر داران منطقه ۲۷۰ پلاک تعلق دارد که در قالب ۷۷ قطعه زمین بوده که ۶۴ قطعه از بین آنها انتخاب و تحویل متقاضیان گردید.

عباسی ضمن اشاره به روند افتتاح حساب توضیح داد: متقاضیان  در ابتدا مبلغ ۴۰ میلیون تومان به حسابی که از سوی بنیاد مسکن به اسم آنها در بانک مسکن افتتاح شده و بنام خودشان است واریز می‌کنند.

فرماندار فریدن تأکید کرد: در طرح ملی مسکن، ۳۰۰ میلیون تومان به هر متقاضی تسهیلات داده می‌شود که ۳ سال تنفس به آن تعلق می‌گیرد و طی ۱۷ سال بازپرداخت این تسهیلات انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز اگر مشکلات و گرفتاری و سختی‌هایی در بحث مسکن داریم دستاورد دولت سابق بود که در این زمینه کاری نکرد.

عباسی با بیان اینکه دغدغه این دولت تأمین رفاه و آسایش مردم است، گفت: از زمانی که خدمتگزاری مردم فریدن را برعهده داشتیم با توجه به دغدغه جوانان و مردم این منطقه در خصوص مسکن سعی کردیم در این راستا قدم برداریم و زمین را برای تمام متقاضیان در شهرستان تأمین کنیم.

فرماندار فریدن ادامه داد: سعی کردیم برای متقاضیان پلاکی مجزا تأمین کنیم اما به‌واسطه زیاد بودن متقاضی و وجود محدودیت‌ها، تصمیم بر این شد که هر پلاک به‌صورت سه‌طبقه اما ویلایی تهیه شود.

عباسی گفت: خوب می‌دانیم علاوه بر کمبود زمین، هزینه‌های ساخت مسکن نیز بالاست بنابراین بر اساس نظریات کارشناسان و جلسات متعدد به این نتیجه رسیدیم که یک پلاک در ۳ طبقه ساخته شود و هر پلاک در اختیار ۳ متقاضی که با اختیار خود یک گروه تشکیل داده‌اند، قرار گیرد.

آیین قرعه‌کشی با حضور رئیس حراست اداره بنیاد مسکن استان اصفهان، معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن استان، فرماندار، امام جمعه شهر داران و جمعی از مسئولان کاملاً شفاف در مقابل متقاضیان انجام شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی طی پیامی فرا رسیدن ماه رمضان، بهار قرآن را به تمام مسلمانان جهان و خاصه مردم فریدن تبریک گفت. “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” آمد رمضان و مقدمش بوسیدم بر رهگذرش طبق طبق گل چیدم من با چه زبان شکر […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مسعود شفیعی بخشدار بخش مرکزی طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” رمضان، ماه نیایش‌، ماه بهار قرآن، ماه لیله‏القدر، ماه میهمانی خدا و پاکی […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباس نصیری بخشدار زنده رود طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ هُدىً لِلنَّاسِ وَ بَیِّناتٍ مِنَ الْهُدى وَ الْفُرْقانِ خداوند منان را شاکریم که توفیق بندگی و عبادت در ماه […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. در حاشیه این […]

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یازده =