یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
۲۱:۰۳:۱۰
فرمانداری شهرستان فریدن

دشمن از همدلی و بیداری ملت ایران بی خبر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد. عزیزاله عباسی افزود: یکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد.

عزیزاله عباسی افزود: یکی از سخت ترین امتحانات که برای کشور ما بعد از سی و چند سال از انقلاب پیش آمد حادثه سال ۸۸ بود که بعد از انتخابات پیش آمد و واقعا یک فضای فتنه درست شد؛ در فضای غبار آلود فتنه دیدن ها به این راحتی نیست و تشخیص سخت می شود و این دفعه مثل قضیه ی جنگ جمل پیش آمده بود، یعنی پاره ای از فرزندان امام در مقابل پاره ای دیگر از فرزندان امام قرار گرفته بودند. یعنی کسانی رودروی هم قرار گرفته بودند که همه آنها یک زمانی همکار هم بودند، مثل اینکه تاریخ تکرار شد، دشمن هم نیز در این فضا دمید و تبلیغ کرد و واقعا شرائط سختی را فراهم کرد.

وی تاکید کرد: بعد از انقلاب دشمنان فتنه های زیادی را رقم زدند تا کشور را به سقوط بکشند اما آنها از همدلی و بیداری ملت ما بی خبر هستند، سال ۸۸ هم فتنه با یک رمز بنام «تقلب» آغاز شد و فضا چنان غبار آلود بود که شناخت حق و باطل سخت شد تا آن قضیه عاشورا پیش آمد و آن جسارت ها شد. دیگر کاملا نقاب کنار رفت و حقیقت دیده شد و ۹ دی سیلی بود آمد و اینها را شستو و برد و این بی مبالغه یکی از ایام الله‌های انقلاب اسلامی است و ارزش آن کمتر از ۲۲ بهمن نیست.

نماینده عالی دولت ادامه داد: برای برون رفت از فتنه ها و آشوب ها، آگاهی و دانایی امری ضروری است که ما از آن به بصیرت تعبیر می کنیم، مردم بصیر و آگاه ما در فتنه ۸۸ وقتی شاهد بودند که هدف فتنه گران نابودی دین و مکتب آنها است، حماسه ۹ دی را رقم زده و بساط فتنه گری را جمع کردند.

عباسی افزود: امروز برخی از جوانان و نوجوانان از شرایط قبل اطلاع ندارند امروزه جهاد تبیین از راهکارهای رهبری برای جلوگیری از فتنه ها و آشوب ها است که باید جدی گرفته شود و به آن عمل کرد.

وی اظهار کرد: دشمن هر زمان که نتوانست به خواسته هایش برسد، دست به آشوب و فتنه گری زده است اما این انقلاب هنوز به راهش ادامه می دهد و آینده با جوانان روشن تر است.

فرماندار فریدن تصریح کرد: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای از خواص مردود شدند و در عین حال مردم از خواص جلوتر حرکت کردند و مردم شهرستان ما نیز که در همه صحنه ها همراه با ولایت هستند نیز با تمام قوا به میدان آمدند.

عباسی گفت: امروز دشمن می‌داند در جنگ با جمهوری اسلامی نه تنها با یک نظام و دولت بلکه با مردم مواجه است؛ به این دلیل جرأت رویارویی مستقیم با کشور را ندارد.

وی با اشاره به پیشرفت و قدرت کشور گفت: زمانی بود که حتی یک سیم خاردار نداشتیم اکنون ما تواستیم موشک و زیردریایی درست کنیم، این ملت حالا مشکلات را حل کرده توانست فضای علمی را به هوا بکشد و فضای پزشکی را در جای جای کشور جایگزین تکنسین بنگلادشی و هندی کند، امروز کوچکترین خطای دشمن را پاسخ سخت می دهیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار، رزمندگان دفاع مقدس، مسوولان شهرستان و آحاد مردم با سخنرانی سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدن برگزار شد. برگزاری رژه موتوری، اجرای سرود ، عطر افشانی قبور […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 5 =