سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۴۹:۳۸
فرمانداری شهرستان فریدن

دشمن از همدلی و بیداری ملت ایران بی خبر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد. عزیزاله عباسی افزود: یکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد.

عزیزاله عباسی افزود: یکی از سخت ترین امتحانات که برای کشور ما بعد از سی و چند سال از انقلاب پیش آمد حادثه سال ۸۸ بود که بعد از انتخابات پیش آمد و واقعا یک فضای فتنه درست شد؛ در فضای غبار آلود فتنه دیدن ها به این راحتی نیست و تشخیص سخت می شود و این دفعه مثل قضیه ی جنگ جمل پیش آمده بود، یعنی پاره ای از فرزندان امام در مقابل پاره ای دیگر از فرزندان امام قرار گرفته بودند. یعنی کسانی رودروی هم قرار گرفته بودند که همه آنها یک زمانی همکار هم بودند، مثل اینکه تاریخ تکرار شد، دشمن هم نیز در این فضا دمید و تبلیغ کرد و واقعا شرائط سختی را فراهم کرد.

وی تاکید کرد: بعد از انقلاب دشمنان فتنه های زیادی را رقم زدند تا کشور را به سقوط بکشند اما آنها از همدلی و بیداری ملت ما بی خبر هستند، سال ۸۸ هم فتنه با یک رمز بنام «تقلب» آغاز شد و فضا چنان غبار آلود بود که شناخت حق و باطل سخت شد تا آن قضیه عاشورا پیش آمد و آن جسارت ها شد. دیگر کاملا نقاب کنار رفت و حقیقت دیده شد و ۹ دی سیلی بود آمد و اینها را شستو و برد و این بی مبالغه یکی از ایام الله‌های انقلاب اسلامی است و ارزش آن کمتر از ۲۲ بهمن نیست.

نماینده عالی دولت ادامه داد: برای برون رفت از فتنه ها و آشوب ها، آگاهی و دانایی امری ضروری است که ما از آن به بصیرت تعبیر می کنیم، مردم بصیر و آگاه ما در فتنه ۸۸ وقتی شاهد بودند که هدف فتنه گران نابودی دین و مکتب آنها است، حماسه ۹ دی را رقم زده و بساط فتنه گری را جمع کردند.

عباسی افزود: امروز برخی از جوانان و نوجوانان از شرایط قبل اطلاع ندارند امروزه جهاد تبیین از راهکارهای رهبری برای جلوگیری از فتنه ها و آشوب ها است که باید جدی گرفته شود و به آن عمل کرد.

وی اظهار کرد: دشمن هر زمان که نتوانست به خواسته هایش برسد، دست به آشوب و فتنه گری زده است اما این انقلاب هنوز به راهش ادامه می دهد و آینده با جوانان روشن تر است.

فرماندار فریدن تصریح کرد: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای از خواص مردود شدند و در عین حال مردم از خواص جلوتر حرکت کردند و مردم شهرستان ما نیز که در همه صحنه ها همراه با ولایت هستند نیز با تمام قوا به میدان آمدند.

عباسی گفت: امروز دشمن می‌داند در جنگ با جمهوری اسلامی نه تنها با یک نظام و دولت بلکه با مردم مواجه است؛ به این دلیل جرأت رویارویی مستقیم با کشور را ندارد.

وی با اشاره به پیشرفت و قدرت کشور گفت: زمانی بود که حتی یک سیم خاردار نداشتیم اکنون ما تواستیم موشک و زیردریایی درست کنیم، این ملت حالا مشکلات را حل کرده توانست فضای علمی را به هوا بکشد و فضای پزشکی را در جای جای کشور جایگزین تکنسین بنگلادشی و هندی کند، امروز کوچکترین خطای دشمن را پاسخ سخت می دهیم.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یازده =