دشمن از همدلی و بیداری ملت ایران بی خبر است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد. عزیزاله عباسی افزود: یکی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه امروز به مناسبت بزرگداشت حماسه ۹ دی، بیان کرد: انقلاب اسلامی ما ایام الله های دارد به مانند ۲۲ بهمن، ایام الله، یک حرکت پویا و رشد دارد. فراز و فرود دارد. دوست و دشمن دارد.

عزیزاله عباسی افزود: یکی از سخت ترین امتحانات که برای کشور ما بعد از سی و چند سال از انقلاب پیش آمد حادثه سال ۸۸ بود که بعد از انتخابات پیش آمد و واقعا یک فضای فتنه درست شد؛ در فضای غبار آلود فتنه دیدن ها به این راحتی نیست و تشخیص سخت می شود و این دفعه مثل قضیه ی جنگ جمل پیش آمده بود، یعنی پاره ای از فرزندان امام در مقابل پاره ای دیگر از فرزندان امام قرار گرفته بودند. یعنی کسانی رودروی هم قرار گرفته بودند که همه آنها یک زمانی همکار هم بودند، مثل اینکه تاریخ تکرار شد، دشمن هم نیز در این فضا دمید و تبلیغ کرد و واقعا شرائط سختی را فراهم کرد.

وی تاکید کرد: بعد از انقلاب دشمنان فتنه های زیادی را رقم زدند تا کشور را به سقوط بکشند اما آنها از همدلی و بیداری ملت ما بی خبر هستند، سال ۸۸ هم فتنه با یک رمز بنام «تقلب» آغاز شد و فضا چنان غبار آلود بود که شناخت حق و باطل سخت شد تا آن قضیه عاشورا پیش آمد و آن جسارت ها شد. دیگر کاملا نقاب کنار رفت و حقیقت دیده شد و ۹ دی سیلی بود آمد و اینها را شستو و برد و این بی مبالغه یکی از ایام الله‌های انقلاب اسلامی است و ارزش آن کمتر از ۲۲ بهمن نیست.

نماینده عالی دولت ادامه داد: برای برون رفت از فتنه ها و آشوب ها، آگاهی و دانایی امری ضروری است که ما از آن به بصیرت تعبیر می کنیم، مردم بصیر و آگاه ما در فتنه ۸۸ وقتی شاهد بودند که هدف فتنه گران نابودی دین و مکتب آنها است، حماسه ۹ دی را رقم زده و بساط فتنه گری را جمع کردند.

عباسی افزود: امروز برخی از جوانان و نوجوانان از شرایط قبل اطلاع ندارند امروزه جهاد تبیین از راهکارهای رهبری برای جلوگیری از فتنه ها و آشوب ها است که باید جدی گرفته شود و به آن عمل کرد.

وی اظهار کرد: دشمن هر زمان که نتوانست به خواسته هایش برسد، دست به آشوب و فتنه گری زده است اما این انقلاب هنوز به راهش ادامه می دهد و آینده با جوانان روشن تر است.

فرماندار فریدن تصریح کرد: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای از خواص مردود شدند و در عین حال مردم از خواص جلوتر حرکت کردند و مردم شهرستان ما نیز که در همه صحنه ها همراه با ولایت هستند نیز با تمام قوا به میدان آمدند.

عباسی گفت: امروز دشمن می‌داند در جنگ با جمهوری اسلامی نه تنها با یک نظام و دولت بلکه با مردم مواجه است؛ به این دلیل جرأت رویارویی مستقیم با کشور را ندارد.

وی با اشاره به پیشرفت و قدرت کشور گفت: زمانی بود که حتی یک سیم خاردار نداشتیم اکنون ما تواستیم موشک و زیردریایی درست کنیم، این ملت حالا مشکلات را حل کرده توانست فضای علمی را به هوا بکشد و فضای پزشکی را در جای جای کشور جایگزین تکنسین بنگلادشی و هندی کند، امروز کوچکترین خطای دشمن را پاسخ سخت می دهیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =