چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۷:۰۸:۳۷
فرمانداری شهرستان فریدن

فریدن میزبان رفقای حاج قاسم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی صبح امروز در جلسه هماهنگی آئین‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی و ایام فاطمیه(س)، افزود: پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر داران تشییع خواهند شد. فرماندار فریدن ادامه داد: […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی صبح امروز در جلسه هماهنگی آئین‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی و ایام فاطمیه(س)، افزود: پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر داران تشییع خواهند شد.

فرماندار فریدن ادامه داد: تشییع پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده که همزمان با شهادت حضرت فاطمه(س) در شهر اصفهان و شهرستان های استان اصفهان آغاز می شود طبق برنامه اعلام شده در روز شهادت حاج قاسم سلیمانی مهمان مردم شهرستان فریدن خواهند بود که بی شک مردم ولایتمدار فریدن در استقبال از رفقا و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی سنگ تمام خواهند گذاشت.

فرماندار فریدن بر لزوم فضاسازی سطح شهرستان و اطلاع‌رسانی‌های لازم با همکاری دستگاه‌های اجرایی در برگزاری هر چه بهتر مراسم‌های پیش‌رو تاکید کرد و حماسه ۹ دی را مظهر نفوذناپذیری جمهوری اسلامی ایران در برابر فتنه‌های استکبار جهانی و تجلی بصیرت مردم دانست.

عباسی تاکید کرد: تمامی ادارات‌، نهادها، مراکز فرهنگی، آموزشی و دانشگاه‌ها باید برنامه‌ها و جلسات بصیرت افزایی را در این ایام(دهه بصیرت) برگزار کنند و از ظرفیت مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و دهیاران در سطح این شهرستان نیز استفاده شود.

وی گفت: ۱۳ دی مصادف با روز مقاومت و سومین سالروز شهادت سردار سلیمانی است و مکتب او باید همیشه در عمل ساری و جاری شود، عناوین و مسندها هیچ گاه برای حاج قاسم ارزشی نداشت و او خود را یک سرباز می دانست این نشان دهنده ی این است که شخصیت حاج قاسم تربیت یافته ی مکتب اهل بیت است.

فرماندار با تاکید بر اینکه از هیچ تلاشی در ترویج آرمان‌های حاج قاسم نباید دریغ کنیم، افزود: با توجه به همزمانی ایام فاطمیه(س) و دهه بصیرت، موضوع جهاد تبیین طبق تاکیدات رهبر معظم انقلاب باید در ادارات، محافل و آئین‌های مرتبط با این ایام مطرح شود.

عباسی بر لزوم طراحی و اجرای برنامه منسجم جهاد تبیین در دانشگاه و مدارس تاکید و بیان کرد: در جهاد تبیین باید از ظرفیت معلمان، اساتید و کارمندان استفاده شود تا هدفگذاری مناسب با بازخوردهای خوبی در این حوزه داشته باشیم.

وی گفت: تمامی برنامه‌های ایام شهادت حضرت زهرا(س)، حماسه ۹ دی و گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی باید محله‌محور و با حضور و مشارکت مردم برگزار شود و برگزاری یادواره های شهدا نیز از برنامه های است که در این ایام با شکوه هر چه بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در فریدن با اشاره به شخصیت حضرت زهرا(س) و با بیان اینکه ایشان همواره می‌تواند برای کل جامعه به خصوص زنان الگو باشد، اظهار کرد: حضرت فاطمه(س) در واقع یک نمونه بارز و مبین برای حضور زن در اجتماع برای احقاق حق و مبارزه با باطل می‌باشد، طبیعی است که در یک حکومت اسلامی زن می‌تواند نقش موثری در تربیت نیروهای جوان برای آمادگی در دفاع از حکومت و نظام اسلامی داشته باشد و همین زن می‌تواند در برخی مواقع انحرافاتی را که در نظام اسلامی وجود دارد بیان و مطالبه‌گری کند.

فرماندار تاکید کرد: ایام فاطمیه نماد عشق شیعیان به ولایت است و با برگزاری ویژه برنامه های معنوی در گرامیداشت این ایام کوشا باشیم.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =