چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۱۵:۲۲
فرمانداری شهرستان فریدن

بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدن معارفه شد/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدن صبح امروز به ریاست عزیزاله عباسی فرماندار و با حضور معاونان، بخشدار بخش زنده رود و کارمندان فرمانداری و بخشداری در سالن اجتماعات برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن ضمن قدردانی از زحمات علیرضا روستایی به عنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی شهرستان فریدن صبح امروز به ریاست عزیزاله عباسی فرماندار و با حضور معاونان، بخشدار بخش زنده رود و کارمندان فرمانداری و بخشداری در سالن اجتماعات برگزار شد.

فرماندار شهرستان فریدن ضمن قدردانی از زحمات علیرضا روستایی به عنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی با بیان اینکه مسئولیت یک امانت است، افزود: امیدواریم که خداوند متعال به همه‌ی ما توفیق دهد تا شکر کنیم و نعمت‌هایش را بشناسیم، راه شکرگزاری را پیدا کنیم و بفهمیم که آنچه تکلیف ماست، این است.

عزیزاله عباسی ادامه داد: مسؤولیت‌هایی که من و شما داریم، امانت‌هایی در دست ماست «و تلک الایام نداولها بین الناس» خدای متعال، این امانت‌ها را دست به دست می‌کند و چند روزی به ما فرصت می‌دهد که این امانت‌ها را خوب نگهداریم و با وظیفه‌ی الهی خوب رفتار کنیم و بیش از همه چیز، خدا را در نظر داشته باشیم که این مهمّ است.

وی بیان کرد: باید مدیریت را نه غنیمت و نه طعمه، بلکه فرصتی برای خدمت به مردم در نظر بگیریم و مدیران در زمان قبول مسئولیت جهت خدمت به مردم اهتمام ویژه داشته باشند.

در این جلسه از زحمات علیرضا روستایی به عنوان سرپرست بخشداری بخش مرکزی تقدیر و مسعود شفیعی به عنوان بخشدار جدید معارفه شد، شفیعی در کارنامه کاری خود ریاست مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان های فریدن و تیران و کرون را برعهده داشته است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =