سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۱:۱۲:۳۹
فرمانداری شهرستان فریدن

فریدن نیاز مبرم به احداث کارخانه کمپوست دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در جلسه مدیریت پسماند زباله که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: مدیریت پسماند یکی از مهم ترین مسائل در مدیریت شهری و از دغدغه های اصلی است تا بتوان از مشکلات زیست محیطی پیش رو جلوگیری کرد. مسلم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در جلسه مدیریت پسماند زباله که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: مدیریت پسماند یکی از مهم ترین مسائل در مدیریت شهری و از دغدغه های اصلی است تا بتوان از مشکلات زیست محیطی پیش رو جلوگیری کرد.

مسلم اسدی ادامه داد: احداث کارخانه کمپوست برای شهرستان یک نیاز مبرم است که باید آن را فارغ از دیدگاه‌های محلی دید و باید اهتمام ویژه به نظرات کارشناسی داشته باشیم و سلیقه ی عمل نکرد.

وی با انتقاد به تشکیل برخی جلسات، عنوان کرد: بعضاُ شاهدیم برخی از جلسات با یک موضوع واحد برگزار می شود و مصوبات آن نیمه کاره رها می شود این یعنی از بین بردن زمان که باید در محضر مردم پاسخگو بود.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: برخی موضوعات اساسی و مهم شهرستانی به خاطر یکسری دلایل پیش پا افتاده و غیرکارشناسی مقفعول ماندند؛ باید بدانید این امر نباید موجب شود که ما فعالیت هایمان را منوط به سلیقه و نظرات شخصی افراد کنیم.

اسدی ادامه داد:  برخی مواقع باید اهداف و منافع پروژه و طرح ها  برای مردم تبیین شود زیرا اگر روشنگری صورت بگیرد بدون شک مردم همراه مسئولان بوده و آنان را نیز یاری خواهند کرد.

اسدی با تأکید بر اهمیت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به مردم پیرامون نقاط تخلیه پسماندهای ساختمانی در شهرستان، اظهار داشت: با رعایت اولویت بهداشت و حفظ منابع طبیعی نسبت به جانمائی محل تخلیه نخاله های ساختمانی سریعا اقدام نمود.

وی با اشاره به معظلات پیش رو در زمینه فعالیت زباله گردهای دوره گرد، بیان کرد: افرادی که در این زمینه فعالیت دارند باید شناسایی شده و آمار آنها نیز مشخص گردد تا برای ساماندهی آنها بتوان برنامه ریزی کرد.

در این جلسه درباره ی مشکلات و مسائل جانمایی کارخانه کمپوست موضوعاتی مطرح گردید که بررسی آنها منوط به نظر کارشناسی شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 3 =