چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۶:۲۶:۵۷
فرمانداری شهرستان فریدن

دهیاران خانوارهای که در زمینه درمانی و داروئی در مضیقه هستند را به هلال احمر معرفی کنند

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش زنده رود، میرزایی بخشدار در جلسه دهیاران بخش زنده رود که با حضور رئیس هلال احمر فریدن برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از همکاری نهادها و سازمان ها در خصوص رسیدگی و پیگیری مشکلات موجود در روستاها، اظهار داشت: هلال احمر یکی از سازمان‌هایی است که در زمینه […]

به گزارش روابط عمومی بخشداری بخش زنده رود، میرزایی بخشدار در جلسه دهیاران بخش زنده رود که با حضور رئیس هلال احمر فریدن برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از همکاری نهادها و سازمان ها در خصوص رسیدگی و پیگیری مشکلات موجود در روستاها، اظهار داشت: هلال احمر یکی از سازمان‌هایی است که در زمینه رسیدگی به مشکلات مردم در سطح روستاها همیشه در صحنه بوده و فعالیت‌های چشم گیر و مثمر ثمر نظیر آموزش امداد و نجات، احداث خانه های هلال در روستاها و حمایت های درمانی اجتماعی در پرونده خود دارد.

در ادامه این جلسه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدن با اشاره به راه اندازی خانه های هلال احمر در روستاها تاکید کرد: از روستاهای بخش زنده رود ازونبلاغ، بادجان ،چهلخانه، نهرخلج و حصور دارای خانه های مطرح شده هستند و از دهیاران روستاهای فاقد این خانه ها خواستند در اسرع وقت نسبت به راه اندازی آن اقدام نمایند.

هادی رستمی ادامه داد: خدمات در روستاها از طریق خانه ها مطرح شده قابل ارائه و خدمات حمایتی به عشایر با ارائه نامه بخشدار و نیروی انتظامی میسر خواهد بود.

وی با اشاره به وظایف سازمان مدیریتی خود در زمینه رسیدگی به خانواده های معسر و نیازمند، تصریح کرد: دهیاران خانوارهایی که در زمینه درمانی و داروئی در مضیقه هستند را معرفی کرده تا با ارائه فاکتورها و مدارک درخواستی از حمایت های درمانی_ اجتماعی برخوردار گردند.

رستمی با اشاره به فعالیت این سازمان، بیان کرد: جوانان فعال و کارا جهت تشکیل تیم های امداد و نجات و آموزش توسط هلال احمر، از طریق دهیاران به این سازمان معرفی شوند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 14 =