حلاوت خدمات را نباید به کام مردم تلخ کرد/ شفاف سازی، اولویت در پرداخت تسهیلات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با رضوان اصغری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اصفهان ضمن خیر مقدم، فعالیت های ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) و بنیادبرکت در راستای رفع موانع تولید و اشتغال در شهرستان را قابل تقدیر دانست و بیان کرد: ظرفیت های شهرستان در زمینه کشاورزی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با رضوان اصغری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اصفهان ضمن خیر مقدم، فعالیت های ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) و بنیادبرکت در راستای رفع موانع تولید و اشتغال در شهرستان را قابل تقدیر دانست و بیان کرد: ظرفیت های شهرستان در زمینه کشاورزی و دامداری قابل توجه است و حمایت ستاد فرمان اجرایی امام و تهیه طرح در این حوزه ها می تواند زمینه ساز توسعه و برون رفت شهرستان از محرومیت شود.

عزیزاله عباسی ادامه داد: توانمند سازی جامعه محلی، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی از دیگر موضوعاتی است که می تواند در راستای اشتغال زایی کارآیی داشته باشد.

وی با بیان اینکه در تبصره ۱۶ ابتدا فقط سه رسته شغلی برای این منطقه در نظر گرفته شده بود، تاکید کرد: با پیگیری های که انجام شد، اکنون ۱۶ رسته ی شغلی برای شهرستان فریدن در نظر گرفتند و امیدواریم در آینده محدودیت ها برای رسته های شغلی برداشته شود.

فرماندار با این سخن که نباید حلاوت و شیرینی خدمات جمهوری اسلامی را به کام مردم تلخ کرد، تصریح کرد: باید به تمام روستاها بدون هیچ قضاوتی خدمت کرد و هر کارآفرینی که دارای طرح اشتغال زایی است باید حمایت شود.

عباسی ادامه داد: برخی طرح های اقتصادی به مانند طرح های نصب پنل های خورشیدی در تبصره ۱۶ حمایت نمی شوند در صورتی که صرفه ی اقتصادی دارد و شرایط محیطی نیز برای آن مهیا است.

نماینده دولت در شهرستان با اشاره به اینکه دولت شعارش از همان ابتدا شفاف سازی در همه ی زمینه ها بوده، تاکید کرد: آمار و سیکل پرداختی تسهیلات به افراد باید شفاف و روشن باشد تا هیچ شائبه ی ایجاد نشود.

عباسی با تاکید براینکه افزایش اشتغال روستایی علاوه بر ثبات در توسعه اقتصادی روستاها، یکی از عوامل مهم در مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها می باشد، افزود: با توجه به ظرفیت هایی که در زمینه های کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری، تولیدات دامی، در روستاهای شهرستان وجود دارد، پرداخت تسهیلات علاوه بر توسعه زیر ساخت ها، سبب رونق اقتصادی و کاهش آمار بیکاری نیز می شود.

وی در پایان این دیدار تاکید: مسئولان اجرایی از تمام طرح های ستاد اجرایی فرمان امام(ره) حمایت خواهند کرد تا بتوانیم قدم های مثبتی در راه رفع موانع اشتغال شهرستان را برداریم.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در این نشست ضمن ابراز خرسندی از حضور در فریدن با بیان اینکه قانون مندی باید سرلوحه ی مسئولان باشد، گفت: چارچوب و قانون در هر زمینه ی باید وجود داشته باشد تا کام مردم از خدمات شیرین شود و این امر سرلوحه ی کار ما نیز هست.

اصغری ادامه داد: این ستاد در پرداخت تسهیلات به دنبال این است که اعتبارات به دست افرادی برسد که بتوانند باری از دوش اقتصاد کشور بردارند و کارآفرینی و ایجاد اشتغال دغدغه ی اصلی آنها باشد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی طی پیامی فرا رسیدن ماه رمضان، بهار قرآن را به تمام مسلمانان جهان و خاصه مردم فریدن تبریک گفت. “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” آمد رمضان و مقدمش بوسیدم بر رهگذرش طبق طبق گل چیدم من با چه زبان شکر […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مسعود شفیعی بخشدار بخش مرکزی طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بِسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ “شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِی أُنْزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَینَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ” رمضان، ماه نیایش‌، ماه بهار قرآن، ماه لیله‏القدر، ماه میهمانی خدا و پاکی […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباس نصیری بخشدار زنده رود طی پیامی حلول ماه مبارک رمضان تبریک گفت.   متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم شَهْرُ رَمَضانَ الَّذی أُنْزِلَ فیهِ الْقُرْآنُ هُدىً لِلنَّاسِ وَ بَیِّناتٍ مِنَ الْهُدى وَ الْفُرْقانِ خداوند منان را شاکریم که توفیق بندگی و عبادت در ماه […]

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار شهرستان باهمراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدار بخش مرکزی، دبیر ستاد سفر و جمعی از مسئولان در ایام تعطیلات نوروزی از پلیس راه شهر دامنه، ستاد اسکان، پایگاه هلال احمر شهر دامنه، امامزادگان شهر دامنه و استراحتگاه های بین راهی شهرستان بازدید کردند. در حاشیه این […]

۲ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =