سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۳:۲۳:۱۱
فرمانداری شهرستان فریدن

روابط عمومی ها بازوان ادارات در زمینه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اولین جلسه آموزشی روابط عمومی های ادارات شهرستان در راستای بالا بردن سطح سواد رسانه ی در چارچوب موضوع آسیب ها و فرصت های رسانه با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرهنگ شکیب‌فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان و جناب آقای کمال کارشناس رسانه در محل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اولین جلسه آموزشی روابط عمومی های ادارات شهرستان در راستای بالا بردن سطح سواد رسانه ی در چارچوب موضوع آسیب ها و فرصت های رسانه با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرهنگ شکیب‌فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان و جناب آقای کمال کارشناس رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به اهمیت رسانه، بیان کرد: روابط عمومی ها بازوان ادارات در زمینه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند و باید در این راستا سواد رسانه ی خود را نیز افزایش بدهند.

مهندس علیرضا روستایی تاکید کرد: جلسات آموزشی در راستای رسانه باید مورد توجه تمام ادارات قرار بگیرد و این جلسه ان شاءالله بتواند باعث ارتقای سطح سواد رسانه ی مجموعه شود.

وی با اشاره به گسترش تکنولوژی های ارتباطی گفت: در جامعه امروز سواد رسانه‌ای باید به عنوان یک مؤلفه مهم در سرفصل برنامه روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری افزود: یک روابط عمومی پویا باید از واکنش منفعلانه در دنیای پیچیده ارتباطی پرهیز کرده و با پایش اطلاعات و انتقال پیام‌های صحیح، ضمن افزایش سواد رسانه‌ای در مخاطبان به آنان کمک کند تا اخبار موثق را پیگیری و از دامن زدن به شایعات جلوگیری کنند.

روستایی اظهار داشت: ایجاد فضای تعاملی بین دستگاه‌ها و مردم باعث افزایش اعتماد و بازخوردهای مناسب می‌شود که تحقق این امر مستلزم رویکرد صحیح مدیران در ارتقای جایگاه علمی روابط عمومی‌ها است.

در ادامه شکیب فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان فریدن، بیان کردند: ان شاءالله بتوانیم در بسیج رسانه با ارتقاء سطح سواد رسانه ی در استان خاصه شهرستان فریدن در جهت جهاد تبیین نیز قدم برداریم.

این جلسه با آموزش رسانه در حوزه خانواده با تدریس حامد کمال ادامه یافت و نکاتی در خصوص آسیب های که رسانه می تواند به کانون خانواده وارد کند و طریقه ی درست اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از آسیب های رسانه مطرح شد.

همچنین به اشتراک گذاری برنامه ها و نظرات بین روابط عمومی ها ادارات به صورت ماهانه برای ارتقاء و بالا بردن سطح کیفی و کمی رسانه ی میان کارمندان از پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح گردید.

ایجاد امید و نشاط در بین مردم و جامعه و نیز تبیین رویکردهای دستگاه ها به عنوان پل ارتباطی درون و برون سازمان از دیگر وظایف روابط عمومی ها بیان شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =