جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۳:۰۲:۲۵
فرمانداری شهرستان فریدن

روابط عمومی ها بازوان ادارات در زمینه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اولین جلسه آموزشی روابط عمومی های ادارات شهرستان در راستای بالا بردن سطح سواد رسانه ی در چارچوب موضوع آسیب ها و فرصت های رسانه با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرهنگ شکیب‌فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان و جناب آقای کمال کارشناس رسانه در محل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، اولین جلسه آموزشی روابط عمومی های ادارات شهرستان در راستای بالا بردن سطح سواد رسانه ی در چارچوب موضوع آسیب ها و فرصت های رسانه با حضور معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی، سرهنگ شکیب‌فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان و جناب آقای کمال کارشناس رسانه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به اهمیت رسانه، بیان کرد: روابط عمومی ها بازوان ادارات در زمینه ی اطلاع رسانی و آگاهی بخشی هستند و باید در این راستا سواد رسانه ی خود را نیز افزایش بدهند.

مهندس علیرضا روستایی تاکید کرد: جلسات آموزشی در راستای رسانه باید مورد توجه تمام ادارات قرار بگیرد و این جلسه ان شاءالله بتواند باعث ارتقای سطح سواد رسانه ی مجموعه شود.

وی با اشاره به گسترش تکنولوژی های ارتباطی گفت: در جامعه امروز سواد رسانه‌ای باید به عنوان یک مؤلفه مهم در سرفصل برنامه روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری افزود: یک روابط عمومی پویا باید از واکنش منفعلانه در دنیای پیچیده ارتباطی پرهیز کرده و با پایش اطلاعات و انتقال پیام‌های صحیح، ضمن افزایش سواد رسانه‌ای در مخاطبان به آنان کمک کند تا اخبار موثق را پیگیری و از دامن زدن به شایعات جلوگیری کنند.

روستایی اظهار داشت: ایجاد فضای تعاملی بین دستگاه‌ها و مردم باعث افزایش اعتماد و بازخوردهای مناسب می‌شود که تحقق این امر مستلزم رویکرد صحیح مدیران در ارتقای جایگاه علمی روابط عمومی‌ها است.

در ادامه شکیب فرد مسئول بسیج رسانه ی استان اصفهان با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان فریدن، بیان کردند: ان شاءالله بتوانیم در بسیج رسانه با ارتقاء سطح سواد رسانه ی در استان خاصه شهرستان فریدن در جهت جهاد تبیین نیز قدم برداریم.

این جلسه با آموزش رسانه در حوزه خانواده با تدریس حامد کمال ادامه یافت و نکاتی در خصوص آسیب های که رسانه می تواند به کانون خانواده وارد کند و طریقه ی درست اطلاع رسانی و آگاهی بخشی از آسیب های رسانه مطرح شد.

همچنین به اشتراک گذاری برنامه ها و نظرات بین روابط عمومی ها ادارات به صورت ماهانه برای ارتقاء و بالا بردن سطح کیفی و کمی رسانه ی میان کارمندان از پیشنهاداتی بود که در این جلسه مطرح گردید.

ایجاد امید و نشاط در بین مردم و جامعه و نیز تبیین رویکردهای دستگاه ها به عنوان پل ارتباطی درون و برون سازمان از دیگر وظایف روابط عمومی ها بیان شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عصر روز -دوشنبه ۷ خرداد- جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان فریدن با حضور اعضا و ۳۰ نفر از معتمدان شهرستان فریدن برگزار شد. هشت نفر از معتمدین که از طریق رای گیری برای هئیت اجرایی انتخاب شدند نام هایشان به شرح ذیل […]

۹ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز -دوشنبه ۷ تیر- بانوان روستای موغان در دیدار با نماینده عالی دولت در شهرستان، ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت شهید جمهور آیت الله رئیسی، ایشان و همراهانش را خادمی صادق و انقلابی دانسته و از مسئولان درخواست کردند که راه ایشان را دنبال کرده و اهداف […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماینده عالی دولت سیزدهم در شهرستان فریدن از صبح امروز به مدت ۵ ساعت به صورت چهره به چهره پاسخگوی مطالبات مردمی شهرستان بود. مشکلاتی از جمله دریافت تسهیلات، عدم همکاری برخی ادارات، مشکلات کشاورزی، بیان مشکلات عمومی روستاها و شخصی از جمله موضوعاتی بود که از سوی مردم […]

۷ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح روز دوشنبه هفتم خرداد فرماندار شهرستان فریدن و اعضای شورای آرد و نان شهرستان پس از مطالبات مردمی در خصوص مشکلات مربوط به نانوایی ها، به صورت سرزده از برخی نانوایی های شهر داران بازرسی و ارزیابی به عمل آورد. وضعیت کیفیت نان، وزن نان، تخلفات احتمالی در […]

۷ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =