تکمیل سالن های ورزشی فریدن از مطالبات مهم مردمی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در گفت‌وگو با ایسنا درباره مهم‌ترین مطالبات ورزشی شهرستان فریدن، اظهار کرد: در حال حاضر ۴ سالن ورزشی نیمه‌کاره داریم که تحت عنوان پروژه فجر کلنگ زنی این ورزشگاه‌ها توسط سپاه پاسداران بر زمین زده شد که مکاتبات لازم برای تکمیل این ورزشگاه‌ها انجام شده که هنوز اقدام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در گفت‌وگو با ایسنا درباره مهم‌ترین مطالبات ورزشی شهرستان فریدن، اظهار کرد: در حال حاضر ۴ سالن ورزشی نیمه‌کاره داریم که تحت عنوان پروژه فجر کلنگ زنی این ورزشگاه‌ها توسط سپاه پاسداران بر زمین زده شد که مکاتبات لازم برای تکمیل این ورزشگاه‌ها انجام شده که هنوز اقدام خاصی برای از سرگیری ساخت این سالن‌ها صورت نگرفته است.

عزیزاله عباسی افزود: امسال برنامه پیگیری از سرگیری ساخت این سالن‌های ورزشی را در دستور کار داریم. این ورزشگاه‌ها ۳۵ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند که در سفر استاندار اصفهان به فریدن، استاندار بر تکمیل این ورزشگاه‌ها تأکید کرد.

وی گفت: وضعیت سالن‌های ورزشی در داخل شهر مطلوب است، اما در روستاها سالن‌های ورزشی وجود دارد که نیمه‌کاره است و پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی داشته که استاندار اصفهان بر تخصیص اعتبار برای تکمیل این ورزشگاه‌ها تأکید کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: ۱۲ سال عملیات ساخت این سالن‌ها متوقف شده و مهم‌ترین مطالبه ورزشی فریدن تکمیل این ۴ سالن ورزشی چند منظوره است که به مرور زمان در حال فرسوده شدن هستند. در داران و دامنه زمین چمن فوتبال داریم که کیفیت چمنِ زمین آن به هیچ وجه مناسب نیست.

عباسی ادامه داد: مقرر شده سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل ساخت این سالن‌های ورزشی اعتبار لازم را اختصاص دهد تا از طریق سپاه پاسداران عملیات ساخت این سالن‌ها از سر گرفته شود. برای یکی از این سالن‌ها در سفر رئیس‌جمهور به استان اصفهان ۳ میلیارد تومان و برای یکی دیگر ۴ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شد که البته هنوز این اعتبارات تخصیص نیافته است.

وی گفت: در مباحث فرهنگی باید اعتبارات بسیار بیشتری اختصاص یابد چراکه برخی از آسیب‌های اجتماعی به نبود فرهنگ مناسب بر می‌گردد که باید حوزه فرهنگ تقویت شود. برای مثال در گذشته کسی را که می‌خواستند تقبیح کنند به او سگ‌باز می‌گفتند، اما اکنون فرهنگ سگ بازی به یک آرمان و افتخار برای بسیاری از افراد جامعه تبدیل شده است که البته در منطقه فریدن این فرهنگ وجود ندارد. با تخصیص اعتبار مناسب به حوزه فرهنگ باید ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی و ایرانی احیا و تقویت شود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =