چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۶:۰۷:۰۸
فرمانداری شهرستان فریدن

بسیجی یعنی داشتن تعهد و روحیه جهادی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه شورای اداری با محوریت هفته بسیج با حضور فرماندار، ائمه جمعه، معاونان فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج و مسئولان ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. فرماندار با گرامیداشت روز ۲۵ آبان و تشییع شهدا در اصفهان گفت: در روز ۲۵ آبان ماه سال […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، جلسه شورای اداری با محوریت هفته بسیج با حضور فرماندار، ائمه جمعه، معاونان فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج و مسئولان ادارات در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

فرماندار با گرامیداشت روز ۲۵ آبان و تشییع شهدا در اصفهان گفت: در روز ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۶۱ در استان ما در یک روز ۳۷۰ شهید در میدان امام ره توسط مردم اصفهان تشییع شدند و در همان روز کاروان های عظیمی از پشتیبانی های مردم اصفهان به سمت جبهه های حق علیه باطل اعزام شد و جمع کثیری از رزمندگان برای خالی نماندن سنگرهای دفاع از کیان ایران عزیز به جبهه های جنوب و غرب کشور شتافتند.

عزیزاله عباسی ادامه داد: این تشییع باشکوه جلوه ای از ایثار و مقاومت جوانانی بود که با آگاهی و هوشیاری خود به مانند همیشه وظایف خود را در برابر دین و کشورشان بخوبی انجام دادند و این نوع حرکت و پایداری سبب شد که امروز در صحنه بین‌الملل نوع دیگری از نگرش را نسبت به ملت ما داشته باشند.

وی در ادامه با تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان شهرستان، عنوان کرد: بسیجی یعنی کسی که فرهنگ بسیجی، تعهد و روحیه‌ جهادی داشته باشد، بسیجی یعنی کسی که در زمان و مکانی که اسلام، قرآن، نظام، مردم به آن نیاز دارند، در آنجا حضور دارد.

فرماندار با اشاره به سخن مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) که بسیج یک فرهنگ است، تاکید کرد: در زمان هشت سال دفاع مقدس بسیجیان هیچ گونه چشم داشتی مادی نداشتند، در صورتی که آن زمان شرایط اقتصادی خیلی بدتر از زمان فعلی بود، آنها حتی از کوچکترین نیازهای مادی خود عبور می کردند تا به کشور و مردم کمک کنند.

عباسی ادامه داد: هر زمان و مکانی که روحیه بسیجی حاکم بود ما به موفقیت های بسیاری رسیدیم، یک روز کشور ما حتی قادر به تامین سیم خاردار نبود ولی امروز می بینیم که یکی از قدرتمندترین کشورها در بخش هوا و فضا هستیم، در بخش مسائل بهداشتی نیز دانشمندان ما توانستند با تمام تحریم ها و سختی ها بسیاری از مشکلات بهداشتی را حل کنند.

وی با اشاره به حوادث اخیر در کشور عنوان کرد: امروز شاهدیم برخی روحیه بسیجی خود را از دست دادند و در جهاد تبیین که مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) فرمودند کوتاهی کردند و نتیجه این شده که نوجوانی را در کف خیابان بینیم که هیچ اطلاعاتی از انقلاب و اهدافش ندارد و این ضعف ما مسئولان در جهاد تبیین را نشان می دهد.

نماینده دولت در فریدن با بیان اینکه مطرح کردن دستاوردهای انقلاب در تمام دولت ها باعث امید آفرینی است، عنوان کرد: دستاوردهای انقلاب باید در جامعه به صورت مستمر گفته شود، این نوجوانان باید بدانند ایران امروزه از چه شرایط سختی عبور کرده و به اینجا رسیده که تمام جهان را مبهوت خود ساخته است.

عباسی تاکید کرد: این صحنه گردانی که امروز می بینیم با قدرت تبلیغاتی دشمن همراه شده و فقط با حضور مردم و بسیجیان در صحنه نابود خواهد شد و از بین خواهد رفت، الحمدالله که مردم ما همیشه بصیر و شجاع بوده و با حضورشان تمام توطئه و نقشه های دشمنان را نابود و نقش بر آب کردند.

فرماندار با بیان اینکه دولت مردمی شعارش حضور در بین مردم است تاکید کرد: مسئولان باید حضور مستمر و چشم گیری در میان مردم و برنامه های آنان داشته باشند تا مردم این را حس کنند که مسئولان از خودشان هستند.

عباسی با اشاره به تشکیل کمیته ی رصد مشکلات در فرمانداری، تصریح کرد: مدیران اداره در رصد مشکلات و نارضایتی مردم اهتمام ویژه داشته باشند تا بتوانیم با رصد مشکلات برای حل آنها اقدامات مناسب را انجام بدهیم.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =