شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۱۲:۰۷
فرمانداری شهرستان فریدن

باید بدانیم از چه معبری عبور کردیم تا به امنیت رسیدیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با دهیار‌ان بخش مرکزی در روز شنبه ۲۱ آبان با اشاره به نقش مدیریتی آنان در روستا، عنوان کرد: دهیاران مدیران ارشد روستاها هستند و باید پیگیر حل مشکلات باشند. عزیزاله عباسی ادامه داد: کار منفعلانه و بی برنامگی باعث می شود که روستا آسیب پذیر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با دهیار‌ان بخش مرکزی در روز شنبه ۲۱ آبان با اشاره به نقش مدیریتی آنان در روستا، عنوان کرد: دهیاران مدیران ارشد روستاها هستند و باید پیگیر حل مشکلات باشند.

عزیزاله عباسی ادامه داد: کار منفعلانه و بی برنامگی باعث می شود که روستا آسیب پذیر شود و اعتماد مردم که بزرگترین پشتوانه ی مسئولان است، از بین برود.

وی حضور دهیار‌ان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی را بسیار مهم دانست و تاکید کرد:‌‌‌‌کم کاری در جهاد تبیین باعث  می شود جامعه در یک ناآگاهی به سر ببرد که آسیب هایش را در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم.

نماینده دولت در فریدن اظهار داشت: باید با قدرت در میدان آگاه سازی و اقناع سازی حاضر شد؛ باید بدانیم حضور در مراسم های ملی و مذهبی نمایانگر اتحاد و وحدت ملت است که باعث می شود دشمنان از تحقق توطئه های خود ناامید شوند

عباسی با بیان اینکه فصل سرما پیش روی ماست، تاکید کرد: دهیاران مدیران بحران در هر روستا هستند و باید خود را برای هر شرایطی آماده کنند که در حین بروز مشکلات، مردم آسیب نبینند و بتوان هر چه سریعتر به آنها خدمات رسانی کرد.

وی گفت: طرح جمع آوری و ساماندهی سگهای  ولگرد باید در اسرع وقت صورت پذیرد تا شاهد گستردگی بیماری های واگیردار در سطح روستا و شهرها نباشیم.

فرماندار تاکید کرد: برخی از جوانان در تامین زمین برای ساخت مسکن مشکل دارند و باید نگاه ویژه ای در بازبینی طرح هادی روستاها به این موضوع داشته باشید.

عباسی با این سخن که امروز امنیت و آسایش مان را مدیون خون شهدا هستیم، تاکید کرد: دهیاران برای نامگذاری معابر روستاها بنام شهدا اهتمام ویژه داشته باشند زیرا باید بدانیم از چه معبری عبور کردیم تا به امنیت رسیدیم.

معاون سیاسی و اجتماعی و سرپرست بخشداری بخش مرکزی با اشاره به تشکیل هئیت های اندیشه ورز، کمیته زکات و کمیته بهداشتی، گفت: اگر کم کاری از سوی دهیاران در روستا اتفاق بیافتد، فرصت‌های خوب و ارزشمند برای خدمت از دست خواهد رفت.

علیرضا روستایی تصریح کرد: کمیته بهداشتی متشکل از روحانی روستا، دهیار، اعضای شوراء، نماینده شبکه بهداشت و تعدای از نخبگان روستا برای حل مشکلات بهداشتی روستا تشکیل شود و موضوعات بهداشتی روستا به صورت مستمر پیگیری گردد.

وی تامین امنیت روستا را یکی از مولفه های مهم مدیریتی دانست و نسبت به اجرای عملیات خرید و نصب  دوربین های پایش تصویری در ورودی و خروجی روستاها تاکید نمود و اعلام داشت: دهیاران برای حل مشکلات روستا باید از ظرفیت نخبگان بهره گیرند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار، رزمندگان دفاع مقدس، مسوولان شهرستان و آحاد مردم با سخنرانی سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدن برگزار شد. برگزاری رژه موتوری، اجرای سرود ، عطر افشانی قبور […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =