باید بدانیم از چه معبری عبور کردیم تا به امنیت رسیدیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با دهیار‌ان بخش مرکزی در روز شنبه ۲۱ آبان با اشاره به نقش مدیریتی آنان در روستا، عنوان کرد: دهیاران مدیران ارشد روستاها هستند و باید پیگیر حل مشکلات باشند. عزیزاله عباسی ادامه داد: کار منفعلانه و بی برنامگی باعث می شود که روستا آسیب پذیر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در نشست با دهیار‌ان بخش مرکزی در روز شنبه ۲۱ آبان با اشاره به نقش مدیریتی آنان در روستا، عنوان کرد: دهیاران مدیران ارشد روستاها هستند و باید پیگیر حل مشکلات باشند.

عزیزاله عباسی ادامه داد: کار منفعلانه و بی برنامگی باعث می شود که روستا آسیب پذیر شود و اعتماد مردم که بزرگترین پشتوانه ی مسئولان است، از بین برود.

وی حضور دهیار‌ان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی را بسیار مهم دانست و تاکید کرد:‌‌‌‌کم کاری در جهاد تبیین باعث  می شود جامعه در یک ناآگاهی به سر ببرد که آسیب هایش را در اغتشاشات اخیر شاهد بودیم.

نماینده دولت در فریدن اظهار داشت: باید با قدرت در میدان آگاه سازی و اقناع سازی حاضر شد؛ باید بدانیم حضور در مراسم های ملی و مذهبی نمایانگر اتحاد و وحدت ملت است که باعث می شود دشمنان از تحقق توطئه های خود ناامید شوند

عباسی با بیان اینکه فصل سرما پیش روی ماست، تاکید کرد: دهیاران مدیران بحران در هر روستا هستند و باید خود را برای هر شرایطی آماده کنند که در حین بروز مشکلات، مردم آسیب نبینند و بتوان هر چه سریعتر به آنها خدمات رسانی کرد.

وی گفت: طرح جمع آوری و ساماندهی سگهای  ولگرد باید در اسرع وقت صورت پذیرد تا شاهد گستردگی بیماری های واگیردار در سطح روستا و شهرها نباشیم.

فرماندار تاکید کرد: برخی از جوانان در تامین زمین برای ساخت مسکن مشکل دارند و باید نگاه ویژه ای در بازبینی طرح هادی روستاها به این موضوع داشته باشید.

عباسی با این سخن که امروز امنیت و آسایش مان را مدیون خون شهدا هستیم، تاکید کرد: دهیاران برای نامگذاری معابر روستاها بنام شهدا اهتمام ویژه داشته باشند زیرا باید بدانیم از چه معبری عبور کردیم تا به امنیت رسیدیم.

معاون سیاسی و اجتماعی و سرپرست بخشداری بخش مرکزی با اشاره به تشکیل هئیت های اندیشه ورز، کمیته زکات و کمیته بهداشتی، گفت: اگر کم کاری از سوی دهیاران در روستا اتفاق بیافتد، فرصت‌های خوب و ارزشمند برای خدمت از دست خواهد رفت.

علیرضا روستایی تصریح کرد: کمیته بهداشتی متشکل از روحانی روستا، دهیار، اعضای شوراء، نماینده شبکه بهداشت و تعدای از نخبگان روستا برای حل مشکلات بهداشتی روستا تشکیل شود و موضوعات بهداشتی روستا به صورت مستمر پیگیری گردد.

وی تامین امنیت روستا را یکی از مولفه های مهم مدیریتی دانست و نسبت به اجرای عملیات خرید و نصب  دوربین های پایش تصویری در ورودی و خروجی روستاها تاکید نمود و اعلام داشت: دهیاران برای حل مشکلات روستا باید از ظرفیت نخبگان بهره گیرند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + ده =