سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۱۱:۰۷
فرمانداری شهرستان فریدن

پیگیری حل مشکلات مسافران فریدن_تهران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار روز شنبه ۲۱ آبان در جلسه شورای ترافیک و کمیته فنی شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به ساز و کار اداری بیش از ۷۰ سال و مرکزیت غرب استان این منطقه، اظهار داشت: شایسته نیست شهرستان با جمیعت ۵۰ هزار نفری به جهت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار روز شنبه ۲۱ آبان در جلسه شورای ترافیک و کمیته فنی شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد با اشاره به ساز و کار اداری بیش از ۷۰ سال و مرکزیت غرب استان این منطقه، اظهار داشت: شایسته نیست شهرستان با جمیعت ۵۰ هزار نفری به جهت موقعیت مرکزی و محوری از امکان جابجایی مسافر در مسیر داران_تهران بی بهره باشد.

عزیزاله عباسی با بیان اینکه باید جلسات خروجی و بازدهی خود را داشته باشند، تاکید کرد: با توجه به اینکه چندین جلسه در خصوص ساماندهی مسافران در منطقه برگزار شده و تصمیماتی نیز اتخاذ و در شورای ترافیک هم مطرح شده ولی همچنان مشکلات باقی و شهروندان گلایه مند هستند و این حق مردم است که مسافرتی ایمن و با آرامش خاطر داشته باشند.

شورای ترافیک و کمیته فنی شهرستان فریدن مصوب کرد، نظر به درخواست مردم و ضرورت تامین اتوبوس مسیر داران به تهران با رعایت قوانین و مقررات با هماهنگی های لازم سرمایه گذار حاضر در جلسه برای دریافت مجوز شرکت مسافربری و همچنین احداث مجتمع خدماتی به اتفاق شهردار دامنه و رئیس راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان اقدام و پیگیر حل آن باشند.

ضمن اینکه در این جلسه مصوب شد، با بازدید میدانی توسط مسئولان از مکان جانمایی شده برای مجتمع خدماتی در اسرع وقت استعلامات برای صدور مجوزات آتی پاسخ داده شده و برای دریافت تسهیلات نیز طبق قوانین با مسئولان مربوطه هماهنگی صورت گیرد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی بخشداری زنده رود- به مناسبت هفته بسیج، عباس نصیری بخشدار بخش زنده رود شهرستان فریدن با همراهی فرمانده حوزه مقاومت سید الشهدا(ع) با فرماندهان محترم پایگاهای مقاومت بسیج بخش زنده رود دیدار و گفتگو کرد.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند. فرماندار با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در تمام دنیا […]

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، فرماندار و اعضاء شورای تامین بهمراه برخی از مدیران دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته بسیج با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و همچنین فرماندهان حوزه های حضرت معصومه(س) و حضرت زینب(س) دیدار کردند.

۶ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسب هفته بسیج از فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات به همت حوزه مقاومت بسیج اداری و کارگری شهید تندگویان شهرستان فریدن تجلیل شد. فرماندار در این مراسم با اشاره به موفقیت های بسیج در عرصه های مختلف، بیان کرد:  هر جا که تفکر بسیجی حاکم بوده ما پیشرفت‌های قابل […]

۵ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + نوزده =