تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای جوانان کار آفرین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی جوان با محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، اذعان داشت: انسان ترکیبی از دو جنبه فرشته و حیوان آفریده شده که اگر به خوی فرشتگی خود برود به کمال می رسد که می شود اشرف مخلوقات و اگر به سمت خوی حیوانی خود برود از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی جوان با محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، اذعان داشت: انسان ترکیبی از دو جنبه فرشته و حیوان آفریده شده که اگر به خوی فرشتگی خود برود به کمال می رسد که می شود اشرف مخلوقات و اگر به سمت خوی حیوانی خود برود از حیوان پست تر می گردد.

عزیزاله عباسی ادامه داد: داعش و حامیان رسانه ای آنها به سمت خوی حیوانی خود رفتند و امروز می بینیم که از وحشی ترین حیوان ها نیز وحشی ترند و نمونه آن را در شیراز شاهد بودیم.

وی با اشاره به تشییع با شکوه شهدای شیراز، تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در تشییع فرزندان خود اتمام حجت با اغتشاشگران بود و دیگر مماشات با کسانی که امنیت جامعه و مردم عزیزمان را از بین می برند، جایز نیست.

نماینده عالی دولت با تذکر به کارکنان ادارات در خصوص حفظ حجاب، تصریح کرد: مدیران، کارکنان و کارمندان باید در چارچوب قانون رفتار کنند و باید خود آنها الگوی رفتاری برای جوانان و نوجوانان کشورمان باشند.

عباسی با بیان اینکه کارهای فرهنگی برای نتیجه رسیدن نیازمند صبر و تلاش بسیار است، اظهار داشت: مراجع فرهنگی باید طرح های مناسبی برای جوانان ارائه بدهند و در عملیاتی کردن این طرح ها روش های مناسبی را در پیش بگیرند و از کارشناسان منطقی، عالم و با اخلاق در راستای راهنمایی و مشاوره افراد استفاده شود.

وی عملیاتی شدن سند ۲۰۳۰ را خیانتی به سیستم آموزشی دانست و بیان داشت: در ۸ سال گذشته با تصمیماتی که گرفته شده در حوزه فرهنگ آسیب های جدی متحمل شده ایم.

فرماندار با اشاره به شعر ابوالقاسم فردوسی، هنر خوار شد جادویی ارجمند/ نهان راستی آشکارا گزند تصریح کرد: فضای مجازی با اشاعه ی فرهنگ غلط باعث شده بی ارزش ها، ارزشی و ارزشی ها بی ارزش شوند و فرهنگ تغییر کند، روزی سگ بازی از سوی تمام خانواده های ایرانی ترد می شد و یک عمل قبیح به شمار می رفت اما  الان می بینیم سگ بازی نماد مدرنیته شده و برخی حتی بدون سگ شان خوابشان نمی برد.

عباسی در ادامه از در اختیار قراردادن تسهیلات ارزان قیمت و مشاوره به جوانان باانگیزه و اشتغال آفرین این شهرستان خبر داد گفت: زمینه های لازم برای اشتغال آفرینی جوانان با انگیزه شامل تسهیلات ارزان قیمت و مشاوره فراهم شده است و از طرفی ما تلاش، پشتکار و تداوم جوانان شهرستان را برای پیگیری اشتغال می‌خواهیم.

وی تصریح کرد: متقاضیان در راستای شغل مورد نظر به ادارات مربوطه مراجعه نمایند تا در کارگروه اشتغال شهرستان بررسی و تصمیم‌گیری شود همچنین تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و کارمزد ۴ درصد و به صورت ۷ ساله می توانیم در اختیار کار آفرینان جوان قرار بدهیم.

افزود: ادارات و دستگاه های شهرستان به نسبت خود برای جوانان و خانواده ها، برنامه‌های مفید و کاربردی در راستای آرمان های نظام و انقلاب داشته باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، “عزیزاله عباسی” فرماندار شهرستان و امام جمعه شهر دامنه،  به همراه جمعی از مسئولان فریدن از آثار تاریخی و گردشگری شهر دامنه بازدید و در جهت حفظ و مرمت آثار دستورات لازم را صادر کرد. شایان ذکر است در این بازدید فرماندار از دو میراث تاریخی شهر زیر […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت دهه کرامت نمایشگاه نقاشی و عکس در شهرستان فریدن محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان افتتاح شد. مراسم افتتاح این نمایشگاه روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ صبح در محل سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان برگزار شد. […]

۹ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته فرهنگی فریدن و دهه کرامت جشن شادمانه فریدن با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، جمعی از مسئولان و آحاد مردم این منطقه و گردشگران روز جمعه ۵ خردادماه ۱۴۰۲ به میزبانی روستای ساحلی اسکندری در بخش مرکزی برگزار شد. این جشن شادمانه با […]

۸ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  سفرنامه یک روزه فریدن از آن دست سفرنامه‌هایی است که نه تنها در خاطر ماندگار می‌ماند، بلکه خاطرات این دیار زیبا و دلنشین را هم ماندگار می‌کند. ولایتی که تا همین چند سال قبل، با شهرستان‌هایی همچون بوئین میاندشت، چادگان و فریدونشهر ممزوج بود و از قومیت‌ها و نسل‌ها […]

۷ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =