یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۳۰:۳۸
فرمانداری شهرستان فریدن

تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان برای جوانان کار آفرین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی جوان با محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، اذعان داشت: انسان ترکیبی از دو جنبه فرشته و حیوان آفریده شده که اگر به خوی فرشتگی خود برود به کمال می رسد که می شود اشرف مخلوقات و اگر به سمت خوی حیوانی خود برود از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه ستاد ساماندهی جوان با محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز، اذعان داشت: انسان ترکیبی از دو جنبه فرشته و حیوان آفریده شده که اگر به خوی فرشتگی خود برود به کمال می رسد که می شود اشرف مخلوقات و اگر به سمت خوی حیوانی خود برود از حیوان پست تر می گردد.

عزیزاله عباسی ادامه داد: داعش و حامیان رسانه ای آنها به سمت خوی حیوانی خود رفتند و امروز می بینیم که از وحشی ترین حیوان ها نیز وحشی ترند و نمونه آن را در شیراز شاهد بودیم.

وی با اشاره به تشییع با شکوه شهدای شیراز، تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در تشییع فرزندان خود اتمام حجت با اغتشاشگران بود و دیگر مماشات با کسانی که امنیت جامعه و مردم عزیزمان را از بین می برند، جایز نیست.

نماینده عالی دولت با تذکر به کارکنان ادارات در خصوص حفظ حجاب، تصریح کرد: مدیران، کارکنان و کارمندان باید در چارچوب قانون رفتار کنند و باید خود آنها الگوی رفتاری برای جوانان و نوجوانان کشورمان باشند.

عباسی با بیان اینکه کارهای فرهنگی برای نتیجه رسیدن نیازمند صبر و تلاش بسیار است، اظهار داشت: مراجع فرهنگی باید طرح های مناسبی برای جوانان ارائه بدهند و در عملیاتی کردن این طرح ها روش های مناسبی را در پیش بگیرند و از کارشناسان منطقی، عالم و با اخلاق در راستای راهنمایی و مشاوره افراد استفاده شود.

وی عملیاتی شدن سند ۲۰۳۰ را خیانتی به سیستم آموزشی دانست و بیان داشت: در ۸ سال گذشته با تصمیماتی که گرفته شده در حوزه فرهنگ آسیب های جدی متحمل شده ایم.

فرماندار با اشاره به شعر ابوالقاسم فردوسی، هنر خوار شد جادویی ارجمند/ نهان راستی آشکارا گزند تصریح کرد: فضای مجازی با اشاعه ی فرهنگ غلط باعث شده بی ارزش ها، ارزشی و ارزشی ها بی ارزش شوند و فرهنگ تغییر کند، روزی سگ بازی از سوی تمام خانواده های ایرانی ترد می شد و یک عمل قبیح به شمار می رفت اما  الان می بینیم سگ بازی نماد مدرنیته شده و برخی حتی بدون سگ شان خوابشان نمی برد.

عباسی در ادامه از در اختیار قراردادن تسهیلات ارزان قیمت و مشاوره به جوانان باانگیزه و اشتغال آفرین این شهرستان خبر داد گفت: زمینه های لازم برای اشتغال آفرینی جوانان با انگیزه شامل تسهیلات ارزان قیمت و مشاوره فراهم شده است و از طرفی ما تلاش، پشتکار و تداوم جوانان شهرستان را برای پیگیری اشتغال می‌خواهیم.

وی تصریح کرد: متقاضیان در راستای شغل مورد نظر به ادارات مربوطه مراجعه نمایند تا در کارگروه اشتغال شهرستان بررسی و تصمیم‌گیری شود همچنین تسهیلات تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان و کارمزد ۴ درصد و به صورت ۷ ساله می توانیم در اختیار کار آفرینان جوان قرار بدهیم.

افزود: ادارات و دستگاه های شهرستان به نسبت خود برای جوانان و خانواده ها، برنامه‌های مفید و کاربردی در راستای آرمان های نظام و انقلاب داشته باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار در طی بازیدهای دوره ای از طرح های اشتغالزایی در شهرستان اینبار به همراه مسئول حراست فرمانداری، کارشناس امور اقتصادی فرمانداری و نماینده بنیاد برکت در شهرستان از طرح کار آفرینی پرورش ماهی های زینتی در روستای عادگان بازدید کرد. کار آفرین این طرح از تسهیلات […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در برنامه آموزشی طرح جهش تولید در دیمزارها و افزایش پتانسیل عملکرد گندم آبی که به همت بسیج مهندسین و جهاد کشاورزی برگزار شده بود با تقدیر از دست اندرکاران این برنامه بیان کرد: هرچه راهکارهای بهره وری را یاد بگیریم سود ما بالا می رود و نیاز […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، شهردار و اعضاء شورای شهر داران از عملیات آسفالت ریزی مسیر منتهی به یادمان شهدای گمنام شهر داران بازدید کرد. شایان ذکر است سال ۱۳۸۲ بود که پنج کبوتر خونین بال بر بلندای تپه شهدای شهر داران در استان اصفهان […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن،  فرماندار در دیدار با مردم روستای گل امیر از اهالی روستا به جهت حضور در مسجد تقدیر کرد و اظهار داشت:  از افتخارات مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت به مردمانی ولایی و همیشه در صحنه است زیرا اگر حضور مقتدرانه مردم در عرصه های مختلف نبود هیچ‌گاه نظام […]

۱۱ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =