چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۴۱:۱۳
فرمانداری شهرستان فریدن

بیان مشکلات بخش مرکزی فریدن از زبان اعضاء شوراء/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند. عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند.

عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های مهمی در جامعه هستند و شایسته است اعضای شوراهای اسلامی با حفظ اتحاد و انسجام خود به خوبی از این ظرفیت استفاده نمایند.

فرماندار فریدن اصل وجودی مسئولان و شوراهای اسلامی را خدمت به مردم دانست و افزود: تلاش جهت حل مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی شهروندان در چارچوب قانون باید وجه همت مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه شان نظارتی شوراهای اسلامی یک فرصت بسیار خوب جهت پیگیری مطالبات مردمی است، گفت: استفاده مناسب و به جا از این ظرفیت بدون شک ماندگار خواهد بود.

عباسی اذعان داشت: اعضای شوراء باید در چارچوب قانون قدم بردارند زیرا اگر خارج از این چارچوب عمل شود، حمایت مردم و همچنین دولت را نیز از دست خواهند و این امر باعث بی اعتمادی در میان مردم خواهد شد.

نماینده دولت تاکید کرد: شوراء و دهیاران باید تمام فعالیت هایشان شفاف و بدون هیچ شائبه ی باشد تا مردمی که به آنها رای دادند با اعتماد به آنها بتوانند در توسعه روستا کمک حال آنها باشند.

اعضای شوراء در این دیدارها تعلل در انتصاب بخشدار بخش مرکزی را یکی از مشکلات عمده عنوان کرده و اظهار داشتند: بیشتر مشکلات بدون شک با انتصاب یک بخشدار که مستقیما با وی در ارتباط باشیم حل خواهد شد.

لازم به ذکر در این جلسه اعضای شورا برخی از مشکلات بخش مرکزی را مطرح کردند که از جمله این مشکلات رسیدگی به وضعیت ناوگان حمل و نقل روستایی، عدم شفاف سازی در خصوص شرکت تعاونی دهیاران، عدم حمایت ارگان ها برای توسعه روستاها، مشکلات موجود در بحث گردشگری و توسعه آن، مشکلات طرح هادی و بازنگری آن، عدم شفاف سازی در خصوص عقد قراردادهای عمرانی در روستا، مشکلات تامین آب شرب، تعیین و تکلیف پروژه های نیمه تمام روستایی، ساماندهی سگ های ولگرد، تامین قیر رایگان، عدم اطلاع رسانی در خصوص تسهیلات توسط ارگان های مربوطه، عدم تغییر برخی مدیران، رسیدگی به وضعیت جاده ی در روستاها، مشکلات در حوزه منابع طبیعی و ….. بودند.

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =