جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۴:۵۹:۵۲
فرمانداری شهرستان فریدن

بیان مشکلات بخش مرکزی فریدن از زبان اعضاء شوراء/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند. عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند.

عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های مهمی در جامعه هستند و شایسته است اعضای شوراهای اسلامی با حفظ اتحاد و انسجام خود به خوبی از این ظرفیت استفاده نمایند.

فرماندار فریدن اصل وجودی مسئولان و شوراهای اسلامی را خدمت به مردم دانست و افزود: تلاش جهت حل مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی شهروندان در چارچوب قانون باید وجه همت مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه شان نظارتی شوراهای اسلامی یک فرصت بسیار خوب جهت پیگیری مطالبات مردمی است، گفت: استفاده مناسب و به جا از این ظرفیت بدون شک ماندگار خواهد بود.

عباسی اذعان داشت: اعضای شوراء باید در چارچوب قانون قدم بردارند زیرا اگر خارج از این چارچوب عمل شود، حمایت مردم و همچنین دولت را نیز از دست خواهند و این امر باعث بی اعتمادی در میان مردم خواهد شد.

نماینده دولت تاکید کرد: شوراء و دهیاران باید تمام فعالیت هایشان شفاف و بدون هیچ شائبه ی باشد تا مردمی که به آنها رای دادند با اعتماد به آنها بتوانند در توسعه روستا کمک حال آنها باشند.

اعضای شوراء در این دیدارها تعلل در انتصاب بخشدار بخش مرکزی را یکی از مشکلات عمده عنوان کرده و اظهار داشتند: بیشتر مشکلات بدون شک با انتصاب یک بخشدار که مستقیما با وی در ارتباط باشیم حل خواهد شد.

لازم به ذکر در این جلسه اعضای شورا برخی از مشکلات بخش مرکزی را مطرح کردند که از جمله این مشکلات رسیدگی به وضعیت ناوگان حمل و نقل روستایی، عدم شفاف سازی در خصوص شرکت تعاونی دهیاران، عدم حمایت ارگان ها برای توسعه روستاها، مشکلات موجود در بحث گردشگری و توسعه آن، مشکلات طرح هادی و بازنگری آن، عدم شفاف سازی در خصوص عقد قراردادهای عمرانی در روستا، مشکلات تامین آب شرب، تعیین و تکلیف پروژه های نیمه تمام روستایی، ساماندهی سگ های ولگرد، تامین قیر رایگان، عدم اطلاع رسانی در خصوص تسهیلات توسط ارگان های مربوطه، عدم تغییر برخی مدیران، رسیدگی به وضعیت جاده ی در روستاها، مشکلات در حوزه منابع طبیعی و ….. بودند.

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ایمن سازی جاده کمربندی شهر دامنه فریدن به الیگودرز از مصوبات سفر استاندار اصفهان اجرا شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: مشکل دو نقطه حادثه خیز جاده کمربندی دامنه به الیگودرز در محدوده شهرستان فریدن شامل پل کارگر و پل ناسیونال با اجرای ۲ کیلومتر نیوجرسی بتنی برطرف شد. عزیزالله […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، امروز دوشنبه اطلاعیه شماره ۶ خود را خطاب به متقاضیان داوطلبی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صادر کرد. متن اطلاعیه به شرح زیر است: اطلاعیه شماره (۶) ستاد انتخابات کشور با عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، به آگاهی متقاضیان محترم داوطلبی انتخابات دوازدهمین […]

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =