بیان مشکلات بخش مرکزی فریدن از زبان اعضاء شوراء/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند. عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار فریدن در جلسات مختلف که به همراه روستایی سرپرست بخشدار بخش مرکزی با اعضای شورای این بخش داشته، شنوای مشکلات بودند.

عزیزاله عباسی با اشاره به پیگیری های اخیر برای رفع مشکلات، تاکید کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم دارای جایگاه و ظرفیت های مهمی در جامعه هستند و شایسته است اعضای شوراهای اسلامی با حفظ اتحاد و انسجام خود به خوبی از این ظرفیت استفاده نمایند.

فرماندار فریدن اصل وجودی مسئولان و شوراهای اسلامی را خدمت به مردم دانست و افزود: تلاش جهت حل مشکلات مردم و ایجاد رضایتمندی شهروندان در چارچوب قانون باید وجه همت مسئولان و اعضای شوراهای اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه شان نظارتی شوراهای اسلامی یک فرصت بسیار خوب جهت پیگیری مطالبات مردمی است، گفت: استفاده مناسب و به جا از این ظرفیت بدون شک ماندگار خواهد بود.

عباسی اذعان داشت: اعضای شوراء باید در چارچوب قانون قدم بردارند زیرا اگر خارج از این چارچوب عمل شود، حمایت مردم و همچنین دولت را نیز از دست خواهند و این امر باعث بی اعتمادی در میان مردم خواهد شد.

نماینده دولت تاکید کرد: شوراء و دهیاران باید تمام فعالیت هایشان شفاف و بدون هیچ شائبه ی باشد تا مردمی که به آنها رای دادند با اعتماد به آنها بتوانند در توسعه روستا کمک حال آنها باشند.

اعضای شوراء در این دیدارها تعلل در انتصاب بخشدار بخش مرکزی را یکی از مشکلات عمده عنوان کرده و اظهار داشتند: بیشتر مشکلات بدون شک با انتصاب یک بخشدار که مستقیما با وی در ارتباط باشیم حل خواهد شد.

لازم به ذکر در این جلسه اعضای شورا برخی از مشکلات بخش مرکزی را مطرح کردند که از جمله این مشکلات رسیدگی به وضعیت ناوگان حمل و نقل روستایی، عدم شفاف سازی در خصوص شرکت تعاونی دهیاران، عدم حمایت ارگان ها برای توسعه روستاها، مشکلات موجود در بحث گردشگری و توسعه آن، مشکلات طرح هادی و بازنگری آن، عدم شفاف سازی در خصوص عقد قراردادهای عمرانی در روستا، مشکلات تامین آب شرب، تعیین و تکلیف پروژه های نیمه تمام روستایی، ساماندهی سگ های ولگرد، تامین قیر رایگان، عدم اطلاع رسانی در خصوص تسهیلات توسط ارگان های مربوطه، عدم تغییر برخی مدیران، رسیدگی به وضعیت جاده ی در روستاها، مشکلات در حوزه منابع طبیعی و ….. بودند.

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عزیزاله عباسی فرماندار طی نامه ای خطاب به مدیران و روسای دستگاههای اجرایی شهرستان خواستار شناسایی و برطرف نمودن ضعف های حوزه کاری و تبدیل آنها به نقاط قوت شد. مقام فرماندار با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی در اجتماع زائران و مجاوران […]

۱۰ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 3 =