سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۱۴:۱۲
فرمانداری شهرستان فریدن

توسعه کارگاه های کوچک نیازمند توجه مسئولان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان بیان کرد: امروزه کارگاه های کوچک تولیدی می توانند تاثیر بسزایی در چرخه تولید کشور داشته باشند. فرماندار فریدن ادامه داد: دستگاه های اجرایی و مدیران باید برای توسعه این کارگاه های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان بیان کرد: امروزه کارگاه های کوچک تولیدی می توانند تاثیر بسزایی در چرخه تولید کشور داشته باشند.

فرماندار فریدن ادامه داد: دستگاه های اجرایی و مدیران باید برای توسعه این کارگاه های کوچک اهتمام ویژه داشته و حمایت های خود را در این راستا قرار بدهند.

وی تصریح کرد: سرلوحه ی کاری این دولت ایجاد اشتغال است و مدیران در دستگاه های اجرای باید بیش از بیش برای اجرای تعهد های که دارند اقدام کنند و هیچ عذر و بهانه ی پذیرفته نیست.

عباسی اظهار داشت: ترویج فرهنگ کارآفرینی از موضوعات مهم این روزها در جامعه است و جوانان بدانند که کار فقط پشت میز نشینی نیست و باید به این سطح از آگاهی برسیم که چرخه ی اقصادی کشور به جوانان در تمام عرصه های اقتصادی نیاز دارد.

نماینده عالی دولت بیان کرد: امروز جامعه ما با دو مشکل مدرک گرایی و کمبود مهارت روبه رو است در حالی که بسیاری از مشکلات اقتصادی از جمله بیکاری با مهارت آموزی برطرف می‌شود و اشتغال پایدار در قالب آموزش‌های مهارتی رونق می‌گیرد و کشف استعداد‌های نخبه و مهارتی موجب توسعه صنایع و ارتقای فناوری‌های نوین می‌شود.

وی تاکید کرد: باید تلاش کرد تا حوزه آموزش‌های مهارتی گسترش یابد و آن دسته دانش آموختگانی که دوره‌های مهارتی را در کنار دروس تئوری می‌گذرانند در پیدا کردن شغل مناسب خود در بازار کار کمتر دچار مشکل می‌شوند.

عباسی گفت: جوانان قبل از دریافت تسهیلات کارآفرینی باید درست راهنمایی شوند تا درون بوروکراسی اداری سردرگم نشوند و طرح های ارائه شده که دارند با نواقص روبرو نباشد و تسهیل گری در این مسیر خود رفع موانع تولید را نیز در پیش دارد.

فرماندار فریدن اذعان داشت: سرمایه گذاران باید توجیح باشند و مسیر درست برای آنان ترسیم شود تا بتوانیم در بازه زمانی کوتاهتری به نتیجه برسیم و طرح های که به استان ارسال می شود برگشت داده نشود.

وی تاکید کرد: برخی تسهیلات برای شهرستان در نظر گرفته می شود که عدم اطلاع رسانی باعث می گردد که کارآفرینان از آن مطلع نشوند و این امر خود یک مشکل اساسی در راستای کارآفرینی است.

 

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 11 =