چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
۰۵:۳۶:۴۶
فرمانداری شهرستان فریدن

رفع محرومیت از شهرستان فریدن با هم‌افزایی و کمک نخبگان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ظهر امروز در جمع نخبگان شهرستان فریدن با بیان اینکه باید اهداف دولت سیزدهم را ذیل پرچم انقلابی‌گری ادامه دهیم، اظهار داشت: باید از فرصت به وجود آمده در دولت سیزدهم و به منظور امیدآفرینی با هماهنگی بین بخش‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ظهر امروز در جمع نخبگان شهرستان فریدن با بیان اینکه باید اهداف دولت سیزدهم را ذیل پرچم انقلابی‌گری ادامه دهیم، اظهار داشت: باید از فرصت به وجود آمده در دولت سیزدهم و به منظور امیدآفرینی با هماهنگی بین بخش‌های مختلف اجرایی در این مسیر گام برداشت و شاهد مشارکت نخبگان در حل مسائل و مشکلات باشیم.

وی با بیان اینکه باید با امیدآفرینی به موضوعات نگاه کنیم، افزود: با هم‌افزایی باید کارها را پیش برد، مردم با امید به این دولت رأی دادند و به استمرار آن امیدوار هستند و کارهای بزرگی که در این دولت انجام شده با حس امید بوده است.

جان نثاری با بیان اینکه شهرستان فریدن مشکلات بسیاری دارد و متناسب با شرایط بعضی از شهرستان‌ها پیشرفت نکرده است، عنوان کرد: امروز رویه دولت و مسؤولان استان اصفهان برطرف کردن مشکلات است و در راستای حل مشکلات این شهرستان، مسؤولان استان تمام تلاش خود را انجام می‌دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه سفرهای شهرستانی استاندار اصفهان از شهرضا آغاز و امروز این سیزدهمین سفر شهرستانی است، بیان کرد: عدالت ایجاد کردن با حرف و شعار نیست و با عدد و رقم است.

وی با بیان اینکه بودجه در استان اصفهان به تناسب محرومیت، جمعیت و گستردگی توزیع شده است، گفت: از بودجه دولتی حتی یک ریال هم برای چهارباغ اصفهان هزینه نشده است، بودجه شهرها و شهرداری‌ها مستقل از درآمد مردم شهر است.

جان نثاری با بیان اینکه چهره محرومیت از شهرستان فریدن را با همراهی و کمک نخبگان این شهرستان باید پاک کنیم، خاطرنشان کرد: امروز در جلسه شورای اداری مشکلات شهرستان فریدن بیان می‌شود و تصمیمات لازم برای این شهرستان گرفته می‌شود.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بوئین میاندشت – فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه استان اصفهان اسامی نامزدهای ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان اصفهان را به شرح زیر آگهی نمود .  

۳۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن  در جلسه توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای گفت: نمایندگان فرماندار باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم و رعایت اصل بی طرفی و تسلط بر قانون […]

۲۹ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن؛ جلسات و نشست آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای شهرستان فریدن با حضور مسئول کمیته فناوری اطلاعات و اعضای کاربر رایانه شعب اخذ رای در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد. کلید جلسات آموزشی کاربران از روز ۱۶ بهمن با حضور […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی شهرستان فریدن، همزمان با ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز همایش تجلیل از جانبازان شهرستان فریدن در محل سینما فرهنگ شهرداران برگزار شد. فرماندار در این همایش با تبریک اعیاد شعبانیه به صلوات شعبانیه اشاره داشت و تاکید کرد: جلو افتادن یا عقب ماندن از اهل بیت (علیهم السلام) و […]

۲۶ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =