راهپیمایی نمازگزاران نماز جمعه شهر داران در اعتراض به حوادث اخیر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خانواده شهدا ،مردم نمازگزار و ولایتمدار و ائمه جمعه و جماعات شهرستان پس از پایان نماز جمعه این هفته در محکومیت اهانت به قرآن و مقدسات ، راهپیمایی و تظاهرات کرده و تجمعات و اقدامات غیر قانونی برخی افراد را محکوم کردند. این راهپیمایی و تظاهرات با دعوت شورای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خانواده شهدا ،مردم نمازگزار و ولایتمدار و ائمه جمعه و جماعات شهرستان پس از پایان نماز جمعه این هفته در محکومیت اهانت به قرآن و مقدسات ، راهپیمایی و تظاهرات کرده و تجمعات و اقدامات غیر قانونی برخی افراد را محکوم کردند.

این راهپیمایی و تظاهرات با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در محکومیت حرکات هنجارشکنانه معدود افراد در اهانت به ساحت مقدس قرآن انجام شد.

مردم در این آئین حضوری گسترده داشتند و شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه‌گر و خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست سر دادند.

فریاد هر بسیجی مرگ بر آمریکا، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده و فراجا فراجا حمایتت می کنیم از دیگر شعارهای راهپیمایان بود.

همچنین در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در محکومیت فتنه گران و هتاکان به مقدسات دینی قرائت و از قوه قضاییه نیز خواسته شد تا با قید سرعت به جرایم فتنه گران رسیدگی کند.

طی روزهای گذشته اغتشاشگران با تجمعات غیر قانونی و شعارهای ساختار شکنانه در برخی شهرهای کشور جو ناامنی بوجود آوردند که با حضور نیروهای مردمی و پلیس این تجمعات غیر قانونی متفرق و مکر و حیله دشمنان خارجی علیه مردم ایران اسلامی خنثی شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز فرماندار به همراه نماینده چهار شهرستان فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت،اعضای کمیته مدیریت پسماند، شهرداران داران و دامنه، اعضای شورای شهرهای داران و دامنه و جمعی از مسئولان شهرستان از نقاط پیشنهادی برای احداث کارخانه بازیافت منطقه بازدید کردند. فرماندار فریدن در جلسه کمیته مدیریت پسماند […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی بخشد اری زنده رود، در آغازین روزهای سال۱۴۰۲ به میزبانی بخشداری زنده رود با حضور فرماندار، روحانیت، جمعی از مسئولان محترم شهرستان، نیروهای نظامی و انتظامی، اعضای محترم شورای اسلامی روستاها، دهیاران و کارکنان بخش زنده رود محفل انس با قرآن کریم در مسجد صاحب الزمان روستای نهرخلج برگزار شد. حاضران […]

۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فریدن، در اولین روزهای کاری سال ۱۴۰۲ به مناسبت آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان ،مدیران شهرستان با فرماندار شهرستان فریدن دیدار کردند. در این دیدار عزیزاله عباسی فرماندار ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان ، این ماه را فرصتی مناسب برای خودسازی دانست و از […]

۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی در دیدارهای نوروزی ابتدای سال نو میزبان ائمه جمعه، اعضای شورای تامین، همکاران، مدیران دستگاه های اجرایی، شهرداران و اقشار مختلف مردم بودند.

۸ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 7 =