یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۳۲:۳۰
فرمانداری شهرستان فریدن

برگزاری اولین جلسه شهرستانی قرارگاه محرومیت زدایی استان در فریدن

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اولین جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور ابارشی مدیر صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر و دبیر کارگروه  محرومیت زدایی استان و اعضا برگزار شد. فرماندار در ابتدای سخنانش  ضمن خیر مقدم به حاضرین خاصه مدیر صندوق بیمه روستاییان و عشایر […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اولین جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور ابارشی مدیر صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر و دبیر کارگروه  محرومیت زدایی استان و اعضا برگزار شد.

فرماندار در ابتدای سخنانش  ضمن خیر مقدم به حاضرین خاصه مدیر صندوق بیمه روستاییان و عشایر ، ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را تسلیت گفت و سپس فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را  گرامی داشت.

 نماینده عالی دولت در شهرستان  اظهار داشت: با توجه به اینکه نظام و دولت ما  مردمی و  انقلابی است لذا تمهیداتی برای محرومیت زدایی  در شهرستان ها فراهم گردیده که از جمله آنها صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر است که چندین سال است برقرار می باشد.

عباسی افزود: اما به دلیل  عدم شناخت لازم مردم از خدمات این صندوق هنوز هم بسیاری از مردم  از خدمات این صندوق بی بهره اند لذا همه ما بایستی تلاش خود را در راستای معرفی صندوق و بالا بردن آمار تعداد بیمه شدگان به منظوررفع محرومیت ها انجام دهیم .

مدیر صندوق بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر نیز طی سخنانی با بیان اینکه انشالله بتوانیم با هم افزایی و همکاری هرچه  تمام تر موجبات خدمت به جامعه هدف را فراهم نماییم اذعان داشت  قرارگاه محرومیت زدایی دارای ساختار و وظایفی مشخص شده می باشد که   حوزه های مختلفی را در بر می گیرد که یکی از کارگروههای آن بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر می باشد .

مدیر صندوق بیمه کشاورزی تاکید نمود بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر به قدری ضرورت و اهمیت داردکه بایستی تمامی ظرفیت ها را شناسایی و برای رسیدن به ۲۷۰۰۰ هزار نفر ظرفیت بیمه شده در سال ۱۴۰۱ استان اصفهان گام بر داریم.

ابارشی  اظهار داشت: اولین جلسه قرارگاه در استانداری در تاریخ  ۲۶/۵/۱۴۰۱برگزار و اولین جلسه قرارگاه شهرستانی هم در تاریخ ۲۳/۶/۱۴۰۱ در شهرستان فریدن با همت جناب آقای عباسی فرماندار محترم برگزار شدکه نشان از دغدغه مندی ایشان در مورد این موضوع است و شهرستان فریدن امروزه در وضعیت مطلوبی از لحاظ گسترش بیمه کشاورزان ، روستاییان و عشایر قرار دارد که در این شهرستان حدود ۲۵۰۰ نفر بیمه شده  و نزدیک به ۱۰۰ نفر مستمری بگیر در قالب های مختلف را داریم .

وی  ماموریت اصلی بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر اجرای  نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی است، مهم ترین سند بالا دستی که بر این موضوع تأکید دارد سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می باشد که ماموریتی به دستگاه های مرتبط از جمله وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی محول شده تا زمینه بر خورداری همه مردم را از این خدمت فراهم نمایند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، نماز عید فطر با حضور مردم روزه‌دار فریدن در این شهر اقامه شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در شورای آرد و نان شهرستان فریدن گفت: صدور مجوز جدید برای ایجاد نانوایی، باید کارشناسی شده و مطابق با نیاز این شهرستان باشد. عزیزاله عباسی افزود: هیچ مجوز نانوایی نباید بدون مصوبه شورای آرد و نان در فریدن صادر شود و مصوبات جلسات قاطعانه باید اجرا شود […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه با کارکنان فرمانداری ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مجموع همکاران و تبریک عید فطر، همدلی و ایجاد جوی صمیمی و برنامه ریزی مطلوب در پیگیری امور مرتبط به شهرستان و حل مشکلات مردم را از وظایف کاری کارکنان فرمانداری برشمرد و اظهار امیدواری کرد: با […]

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت گرامیداشت دهه حساب ۱۰۰ امام (ره)  فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، مدیر اداره کار و تعاون، مدیرعاملان شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و زنده رود و جمعی از همراهان ضمن دیدار با مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فریدن با اهدای […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =