چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۵۸:۰۴
فرمانداری شهرستان فریدن

بهره‌برداری از ۵۴ پروژه در شهرستان فریدن همزمان با هفته دولت

۵۴  پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در فریدن به بهره برداری رسید. به گزارش فارس از فریدن، مصطفی خضری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ظهر امروز در شورای اداری شهرستان فریدن به پروژه های شهرستان فریدن اشاره کرد و اظهار […]

۵۴  پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در فریدن به بهره برداری رسید.

به گزارش فارس از فریدن، مصطفی خضری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ظهر امروز در شورای اداری شهرستان فریدن به پروژه های شهرستان فریدن اشاره کرد و اظهار داشت: ۵۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در فریدن  به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به بخشی از پروژه ها،  اظهار کرد: در جلسه‌ای که با فرماندار این منطقه داشتیم یک جمع‌بندی در خصوص مشکلات انجام گرفت و مقرر شد در سفر استاندار تعیین و تکلیف شوند.

خضری گفت: اعتماد به مردم می‌تواند میلیاردها کمک باشد و ما آماده ایم یک طرح پایلوت را در زمینه اشتغال‌زایی یا سرمایه‌گذاری در قرارگاه محرومیت فریدن حمایت کنیم و آن را به سرانجام برسانیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان با اشاره به مشارکت مردمی در حل مسائل و مشکلات تصریح کرد: ما در کشاورزی و صنایع اگر مشکلی داریم باید از مردم کمک بگیریم و مشارکت مردم را جلب کنیم.

وی ادامه داد: آنچنان که حضور مردم و مشارکت مردم می‌تواند در حل مسائل کمک کند، پول و اعتبار نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

خضری ادامه داد: کار بر اساس نیاز مردم باید انجام شود و نباید اسیر روزمرگی شد چرا که شهرستان یک سند پیشرفت نیاز دارد که بر اساس نیازهای دولت و مردم توسط نخبگان نوشته شود.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

همه با هم برای وطن ” آگهی اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ” به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت آگهی اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 2 =