به مناسبت هفته دولت؛ ۵۴ پروژه با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان در فریدن افتتاح شد

فریدن – ۵۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در فریدن افتتاح شد. به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های هفته دولت شهرستان فریدن با بیان اینکه مسئولان باید خدمت به مردم را غنیمت بشمارند، اظهار […]

فریدن – ۵۴ پروژه عمرانی، فرهنگی، بهداشتی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در فریدن افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ظهر چهارشنبه در آئین افتتاح پروژه‌های هفته دولت شهرستان فریدن با بیان اینکه مسئولان باید خدمت به مردم را غنیمت بشمارند، اظهار داشت: آنها باید با همفکری مردم برای حل مسائل شهرستان تصمیم بگیرند.

وی با اشاره به نقش شهدا در موفقیت نظام انقلاب اسلامی افزود: مسئولیتی که ما اکنون داریم به پاس از خودگذشتگی‌ها و زحمات شهدا است و ما باید در قبال این خودگذشتگی‌ها مسئولیت خود را به درستی انجام دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری افزود: دولت سیزدهم دولتی مردمی است و ما باید در بین مردم با همکاری خودشان نسبت به حل مشکلات اقدام کنیم.

نگاه به شهرستان‌ها بر اساس عدالت محوری باشد

همچنین حجت الاسلام اسماعیل سیاووشی در این آئین به ظرفیت‌ها و امکانات موجود در شهرستان فریدن اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات موجود درد این شهرستاننبود حرفه آموزی است، باید در این زمینه برنامه ریزی جدی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه مقاومت اقتصادی رمز تداوم نظام جمهوری اسلامی است، ابراز داشت: اگر در مسائل اقتصادی مقاوم باشیم می‌توانیم دشمن را شکست دهیم.

امام‌جمعه شهرستان فریدن عدالت محوری در توزیع اعتبارات و خدمات را نیز از دیگر مطالبات مردم شهرستان فریدن از مدیریت استان اصفهان دانست و ادامه داد: امیدواریم این امر در دولت سیزدهم محقق شود.

لزوم تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در فریدن

در ادامه عزیزالله عباسی، فرماندار شهرستان فریدن با اشاره به اینکه مردم این شهرستان در تمام عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی پیشتاز بودند و مشارکت داشتند، اظهار داشت: مشکلات شهرستان باید حل شود تا انگیزه‌ای در مردم برای سرمایه گذاری در این‌منطقه ایجاد شود.

وی افزود: در شهرستان تعدادی پروژه نیمه تمام وجود دارد که نیازمند اعتبار و توجه ویژه است تا تکمیل و مورد بهره برداری قرار بگیرند.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، صبح امروز کارگاه آموزشی با موضوع متوازن سازی کار و زندگی بانوان شاغل با حضور تعداد زیادی از بانوان شاغل در سالن اجتماعات فرمانداری فریدن برگزار گردید. گفتنی است ؛ برگزاری کارگاه آموزشی خانواده در راستای ارتقاء سلامت روان و افزایش آگاهی بانوان شاغل در رابطه با کسب مهارت‌های […]

۴ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه ستاد جمعیت شهرستان اظهار کرد: یکی ازمعضلات شهرستان نرخ رشد منفی بالای دو و نیم جمعیت می باشد که علیرغم اینکه در فریدن مشکل زاد و ولد و فرزندآوری  نداریم  اما به دلیل نرخ بالای مهاجرت ما با این معضل روبرو […]

۳ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه کارگروه اجتماعی ،سلامت و خانواده با اشاره به گزارش اداره بهزیستی از تشکیل کمیته طلاق اظهار داشت: در خصوص طلاق در جلسات متعدد بحث و تبادل نظر بسیار گردیده و برای پیشگیری از این آسیب نیازمند بسیج تمامی دستگاه‌های متولی می باشیم. […]

۳ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار به همراه جمعی از مسئولان شهرستان صبح امروز، جمعه از حوزه های برگزاری نوبت اول کنکور سراسری رشته های ریاضی و فیزیک و علوم انسانی ۱۴۰۲ در هنرستان آیت الله خامنه ای، آیت الله کاشانی و مدرسه پروین اعتصامی بازدید کرد. لازم به ذکر است ۶۷۸ […]

۳۰ دی ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.