خبرنگاران روایتگر خدمات دولت برای مردم باشند

فریدن – فرماندار فریدن گفت: با توجه به شرایط حساس در جامعه خبرنگاران روایتگر خدمات دولت برای مردم باشند. به گزارش خبرنگار مهر، عزیزالله عباسی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی جامعه اسلامی تمامی قلم به دستان آزاده کشور با نصب العین […]

فریدن فرماندار فریدن گفت: با توجه به شرایط حساس در جامعه خبرنگاران روایتگر خدمات دولت برای مردم باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیزالله عباسی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار داشت: در شرایط حساس کنونی جامعه اسلامی تمامی قلم به دستان آزاده کشور با نصب العین قراردادن سخنان رهبر فرزانه انقلاب در خصوص جهاد تبیین باید با هرگونه انحراف و تحریف در گفتمان ارزش‌های انقلاب اسلامی مقابله و زینب گونه پیشتاز در عرصه جهاد تبیین باشند.

وی ادامه داد: خبرنگاران باید در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی موفق و همچنین در مقابل یاس و ناامیدی که دشمن برای ملت ایجاد می‌کند به مردم امیدواری بدهند.

فرماندار فریدن افزود: در شرایط حساس کنونی که دولت سیزدهم همراه با چالش‌های زیادی آغاز به کار کرد با مطالبات مردم روبه‌رو بودیم که از دولت قبل بدون پاسخ مانده بود. اما باید توجه داشت که دولت سیزدهم دولت مردمی است و مردم راحت‌تر و بدون هیچ دردسری با وزرا و مسئولان ارتباط برقرار می‌کنند و مطالبات خود را مطرح می‌کنند، ارتباط مردم با دولت خیلی خوب شده، شرایط اقتصادی بهتر و دست نفوذی‌ها از کشور کوتاه شده است.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب کنونی دولت سیزدهم اضافه کرد: با حذف ارز ترجیحی و چند برابر شدن یارانه‌ها و هموار کردن زیر ساخت‌ها و حمایت‌های دولت و همچنین ساخت مسکن، چالش‌های حساس کم شده و این وظیفه خبرنگاران است که دستاوردهای دولت را به مردم اطلاع رسانی کنند.

عباسی تاکید کرد: همه توان خود را به کار می‌گیریم که با همکاری دیگر مسئولان در شهرستان بتوانیم شرایط و فضای مطلوب‌تری که مناسب مردم شهرستان باشد را فراهم کنیم و مطالبات مردم را پاسخگو باشیم.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم محوری سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت‌امام‌خمینی(ره) و گرامیداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد روز گذشته با حضور مسئولان ادارات و اقشار مختلف فریدن در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر داران برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، خادمان حرم رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید با پرچم حرم علی ابن موسی الرضا(ع) فضای شهرستان فریدن را عطرآگین کردند. خادمان حرم رضوی در بدو ورود به مقام شامخ شهدای گمنام شهر داران ادای احترام نمودند. این کاروان با عاشقان علی ابن موسی الرضا (ع) در روستا‌های […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، زائران کاروان بزرگ عاشقان حسینی (ع)، زائران امام خمینی (ره) روز پنچ شنبه ۱۱ خرداد به فریدن رسیدند. بیش از هزار دانشجوی دانشگاه افسری سپاه، بسیجیان و پاسداران مسیر ۷۰۰ کیلومتری گلستان شهدای اصفهان تا حرم مطهر امام راحل را به منظور تجدید میثاق و عهد و پیمان با […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار فریدن بهمراه ائمه جمعه شهر داران و دامنه و جمعی از مسئولان در همایش بزرگ مباحث نوین مهدویت شرکت کردند. در این همایش خانواده معزز شهداء،پاسداران و بسیجیان و مردم ولایتمدار و متدین فریدن حضور داشتند. شایان ذکر است سخنران این همایش ابراهیم افشاری از محققان […]

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هشت =