چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۱۵:۰۶
فرمانداری شهرستان فریدن

اولین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در سالجاری

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – اولین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در سالجاری به ریاست عباسی فرماندار و با حضور جدیدی داستان عمومی و انقلاب ، روستایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،میرزایی بخشدار زنده رود و اعضا برگزار شد. فرمانداردر ابتدای سخنانش ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارشان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن اولین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در سالجاری به ریاست عباسی فرماندار و با حضور جدیدی داستان عمومی و انقلاب ، روستایی معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی ،میرزایی بخشدار زنده رود و اعضا برگزار شد.

فرمانداردر ابتدای سخنانش ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران وفادارشان را به تمامی شیعیان و دوستداران اهل بیت تسلیت عرض نمود و اظهار داشت ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا در راستای تصمیمات ستادهای ملی و شهرستانی تصمیم گیری نموده و در برخی موارد نیز بنا به اقتضائات و رنگبندی با توجه به در نظر گرفتن تامین سلامت مردم  تصمیم گیرنده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه ملاک و معیار تصمیم گیریهای ستاد آمار و ارقام اعلام شده از سوی شبکه بهداشت و درمان می باشد با اشاره به دستور کار جلسه در خصوص ایام محرم اظهار داشت ما هر چه داریم از محرم و صفر داریم و این دو مناسبت مذهبی باید زنده نگه داشته شوند زیرا اگر عزت ،اقتدار و آزادگی داریم به دلیل این است که درس آموخته مکتب اهل بیت (ع) بویژه امام حسین (ع) می باشیم. 

وی در ادامه اذعان داشت وصیت نامه شهدا نیز برگرفته از مکتب ائمه است اما حضرت آقا در خصوص بیماری کرونا اعلام داشت فصل الخطاب ستاد کرونا نظر پزشکان است  لذا در خصوص برگزاری مراسمات عزاداری  ایام محرم ضمن تاکید بر برگزاری پرشور مراسمات و عزاداریها باید نکات و دستورالعملهای بهداشتی را  نیز مورد توجه قرار دهیم.

فرماندار تصریح نمود در خصوص برگزاری مراسمات باید یا در فضای باز برگزار شوند و یا اینکه در صورت برگزار شدن در مساجد و حسینیه ها باید نکات بهداشتی از جمله بلند بودن سقف مسجد ،داشتن تهویه مناسب و باز نمودن تمامی پنجره ها و رعایت دستورالعملهای بهداشتی از جمله زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مد نظر قرار گیرد.

جناب آقای عباسی افزودند تجربه ثابت نموده اعضای هیاتها در صورت آگاهی داشتن به بهترین نحو ممکن دستورالعملهای بهداشتی را رعایت می نمایند زیرا سلامت در اولویت بوده و همه مردم خواهان سلامت هستند لذا رعایت پروتکلها نیازمند برنامه ریزی دستگاههای متولی است.

تشویق و ترغیب اهالی به تزریق واکسن از طریق استفاده از ظرفیت ایام محرم و تریبون ائمه جمعه و جماعات و آگاه سازی مردم نسبت به توطئه دشمن در این خصوص  ،تهیه برنامه زمانبندی ویژه روستاها ، ادارات و محله محور در شهرها برای تزریق واکسن ، راه اندازی تیم سیار جهت تزریق واکسن ، استفاده از ظرفیت فضای مجازی و بسیج به منظور ترویج و تشویق مردم به انجام واکسیناسیون ، رعایت موارد بهداشتی توسط گروههای تعزیه خوانی ، تشدید بازرسی تیم مشترک تبلیغات اسلامی و شبکه بهداشت و درمان و … از دیگر تاکیدات فرماندار محترم بود.

 

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، همایش توجیهی و هم اندیشی عوامل اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هدف ارتقای توانمندی نیرو‌ها و آگاهی به قوانین در شهرستان فریدن برگزار شد. فرماندار شهرستان فریدن گفت: عوامل اجرایی انتخابات باید با رعایت قوانین، […]

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت، در روزهای اخیر طی جلسات متوالی نشست توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رای فریدن در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت،  جلسه توجیهی و آموزشی اعضای هیأت بازرسی انتخابات فریدن با حضور فرماندار رئیس حوزه انتخابیه چهار شهرستان در کانون ولایت شهر داران برگزار شد.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − چهار =