پیام تبریک فرماندار به مناسبت هفته مهارت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار به مناسبت فرا رسیدن هفته مهارت پیام تبریکی خطاب به تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی خاصه مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان  صادر نمود. متن پیام فرماندار بدین شرح می باشد. بسم الله الرحمن الرحیم رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با درایت و تدبیر و با در نظر گرفتن  […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار به مناسبت فرا رسیدن هفته مهارت پیام تبریکی خطاب به تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی خاصه مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان  صادر نمود.

متن پیام فرماندار بدین شرح می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با درایت و تدبیر و با در نظر گرفتن  اقتضائات حساس اقتصادی کشور  عنوان سال را   ” تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین” نامگذاری نمودند تا مسئولان نظام با همکاری و کمک جمعیت جوان جویای شغل با تاسی از شعار سال  و حفظ  روحیه انقلابی و اتکا به توان خود فرهنگ کار و تلاش را  نهادینه  و زمینه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه همه جانبه کشور را فراهم نمایند.  تا در نتیجه با قطع وابستگی ها در جنگ تحریمی اقتصادی که از سوی استکبار تحمیل شده پیروز و سربلند باشیم .

و یقینا سازمان فنی و حرفه ای طبق رسالت سازمانی با تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت ، گسترش و توسعه آموزش های مهارتی و توانمند سازی نیروی انسانی در راستای ایجاد کارآفرینی می تواند راه را برای تحقق شعار سال هموار نماید.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت و کارآفرینی،  ششم مرداد ماه روز ملی مهارت وکارآفرینی و آموزش فنی و حرفه ای را  به همه تلاشگران عرصه مهارت‌آموزی خاصه مجموعه فنی و حرفه ای شهرستان  تبریک عرض نموده و امیدوارم  با همتی  والا و عزمی راسخ بتوانند گامهایی ارزشمند در راستای ایجاد اشتغال در شهرستان بردارند از خداوند متعال توفیق و سربلندی برای همگان مسئلت می نمایم.

عزیزاله عباسی فرماندار فریدن

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن ، همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم همزمان با سراسر کشور با حضور صدها مادر و طفل شیرخوار در فریدن برگزار شد. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور یافتند و شرکت‌کنندگان برای حضرت علی اصغر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فریدن در مهمانی شهدای شهرستان بوئین و میاندشت حضور یافتند.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، بلواری با عنوان امام حسین (ع) در شهر داران نامگذاری و از تابلوی آن رونمایی شد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی امام جمعه شهر داران و رئیس اداره تبلیغات شهرستان و جمعی از مسئولان از  برخی هیاتهای مذهبی  شهر داران بازدید نمودند . عباسی ضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. فرماندار و رئیس […]

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :