پیام تبریک فرماندار به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – عباسی فرماندار به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی پیام تبریکی صادر نمود متن پیام فرماندار بدین شرح می باشد. بسمه تعالی بیست و پنجم تیرماه فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به زحمات و تلاشهای تاثیرگذار  دو ارگان  اجتماعی کشور که در راستای بسط و توسعه عدالت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن عباسی فرماندار به مناسبت روز بهزیستی و تامین اجتماعی پیام تبریکی صادر نمود متن پیام فرماندار بدین شرح می باشد.

بسمه تعالی

بیست و پنجم تیرماه فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به زحمات و تلاشهای تاثیرگذار  دو ارگان  اجتماعی کشور که در راستای بسط و توسعه عدالت اجتماعی ، ارتقا سطح خدمت رسانی و کاهش دغدغه های مردم تلاش می نمایند .

فعالیت سازمان های بهزیستی و تامین اجتماعی که به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شکل گرفتند مصداق بارز آیه شریف ” مَنْ اَحْیاها فکانما احیا النّاس جمیعاً» «و هر کس که نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده است” می باشد زیرا تلاش های تامین اجتماعی در مسیر ترسیم آینده ای توام با آرامش و آسایش  برای همگان و زحمات  بهزیستی برای بهتر زیستن اقشار آسیب پذیر جامعه حاکی از نقش ارزشمند این دو ارگان است.

اینجانب ضمن تبریک ۲۵ تیرماه روز بهزیستی و  تامین اجتماعی به تمامی فعالین و دست اندرکاران پر تلاش این دو سازمان خاصه کارکنان ادارات مذکور در شهرستان فریدن که با تاسی از سیره ائمه بزرگوار و سرلوحه قراردادن ایثار و فداکاری ، دستگیر آسیب دیدگان اجتماع می باشند از خداوند متعال برای همگان سلامت و موفقیت در زندگی فردی و اجتماعی مسئلت می نمایم .

عباسی فرماندار فریدن

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن ، همایش شیرخوارگان حسینی در نخستین جمعه ماه محرم همزمان با سراسر کشور با حضور صدها مادر و طفل شیرخوار در فریدن برگزار شد. در این مراسم مادران به همراه کودکان شیرخوار خود با لباس، روسری و پیشانی‌بند به رنگ سبز حضور یافتند و شرکت‌کنندگان برای حضرت علی اصغر […]

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان فریدن در مهمانی شهدای شهرستان بوئین و میاندشت حضور یافتند.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی، بلواری با عنوان امام حسین (ع) در شهر داران نامگذاری و از تابلوی آن رونمایی شد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار با همراهی امام جمعه شهر داران و رئیس اداره تبلیغات شهرستان و جمعی از مسئولان از  برخی هیاتهای مذهبی  شهر داران بازدید نمودند . عباسی ضمن بازدید میدانی از مراسمات عزاداری سالار شهیدان، امام حسین علیه‌السلام از زحمات مخلصانه دست‌اندرکاران برنامه‌ها قدردانی کرد. فرماندار و رئیس […]

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :