چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
۰۷:۰۲:۲۵
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار فرمانداران فریدن و بوئین و میاندشت جهت بررسی مشکلات آب شرب/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ظهر امروز عزیزاله عباسی فرماندار فریدن و رضاعلی معصومی فرماندار بوئین و میاندشت به همراه روسای اداره آب و فاضلاب دو شهرستان، مشکلات آب شرب دو شهرستان را بررسی کردند. فرماندار فریدن با بیان اینکه چهار شهرستان یکپارچه هستند و اکثر مشکلات آنها نیز به صورت مشترک می باشد، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ظهر امروز عزیزاله عباسی فرماندار فریدن و رضاعلی معصومی فرماندار بوئین و میاندشت به همراه روسای اداره آب و فاضلاب دو شهرستان، مشکلات آب شرب دو شهرستان را بررسی کردند.

فرماندار فریدن با بیان اینکه چهار شهرستان یکپارچه هستند و اکثر مشکلات آنها نیز به صورت مشترک می باشد، عنوان داشت: ما مسئول تمام این مردم هستیم و وظیفه ی ما خدمت رسانی به مردم می باشد.

عزیزاله عباسی عنوان داشت: باید همه مسئولان تلاش کنیم تا مشکلات را حل سازیم و این را باید خوب بدانیم که دیگر این منطقه و آن منطقه معنا ندارد بلکه همه ی مردم ولی نعمتان ما هستند.

وی تاکید کرد: ما در این بازه ی زمانی که در شهرستان حضور داشتیم مشکلات را اولویت بندی کردیم، حل مشکلات آب شرب را در صدر اولویت های خود قرار دادیم و آنها را از مسئولان بالا دستی مطالبه کردیم.

عباسی ادامه داد: طبق وعده های که داده شده باید مشکل آب شرب چهار شهرستان غرب استان اصفهان از منابع پایدار حل شود و ان شاءالله که خداوند نیز سایه رحمتش را بر سر ما بگستراند و باران رحمتش را از ما دریغ نکند.

فرماندار بوئین و میاندشت ضمن تقدیر و تشکر بابت برگزاری جلسه بیان داشت: مشکلات آب شرب در شهرستان بوئین و میاندشت واقعا حاد می باشد و ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که آن را حل کنیم.

رضا علی معصومی تاکید کرد: همکاری مسئولان برای حل مشکلات دو شهرستان واقعا گره گشا است و این همکاری ها ان شاءالله بتواند باعث رفاه و آسایش مردم شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در این جلسه راه حل های برای حل مشکل آب شرب در چند نقطه ی مشترک بین دو شهرستان مطرح شد که کارشناسان مسئول موظف شدند آنها را بررسی کرده و بهترین تصمیم را که منافع مردم در آن تامین شده را اتخاذ کنند.

حاضرین در این جلسه متفق القول بر این موضوع تاکید داشتند که حل مشکل آب شرب چهار شهرستان در غرب استان اصفهان با تامین آب از منابع پایدار امکان پذیر است.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ،فریدونشهر،چادگان و بوئین میاندشت – در اجرای ماده ۴۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده ۷۰ آیین نامه اجرایی آن به اطلاع کلیه کسانی که به استناد ماده ۳۰ قانون انتخابات واجد شرا یط رأی دادن هستند می رساند که برای ثبت […]

۸ اسفند ۱۴۰۲

“اطلاعیه” 🔹به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت – مطابق با ماده ۵۶ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی  آخرین فرصت انصراف داوطلبان  تا تاریخ ۸ اسفند ماه (۷۲ ساعت قبل از برگزاری رای گیری) می باشد. 🔹🔹لازم به ذکر است: انصراف پس از  زمان مذکور […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

آگهی- اسامی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی- #فریدن_فریدونشهر_چادگان_بویین_میاندشت|     کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه اجرایی حوزه انتخابیه فریدن ، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت

۷ اسفند ۱۴۰۲

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور 🔸ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵ از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه «انتخاب ایران» اقدام کنند. 🔹به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اصفهان، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 🔹به آگاهی نامزدهای […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + دو =