شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۱۵:۲۳:۲۱
فرمانداری شهرستان فریدن

دیدار فرمانداران فریدن و بوئین و میاندشت جهت بررسی مشکلات آب شرب/عکس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ظهر امروز عزیزاله عباسی فرماندار فریدن و رضاعلی معصومی فرماندار بوئین و میاندشت به همراه روسای اداره آب و فاضلاب دو شهرستان، مشکلات آب شرب دو شهرستان را بررسی کردند. فرماندار فریدن با بیان اینکه چهار شهرستان یکپارچه هستند و اکثر مشکلات آنها نیز به صورت مشترک می باشد، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، ظهر امروز عزیزاله عباسی فرماندار فریدن و رضاعلی معصومی فرماندار بوئین و میاندشت به همراه روسای اداره آب و فاضلاب دو شهرستان، مشکلات آب شرب دو شهرستان را بررسی کردند.

فرماندار فریدن با بیان اینکه چهار شهرستان یکپارچه هستند و اکثر مشکلات آنها نیز به صورت مشترک می باشد، عنوان داشت: ما مسئول تمام این مردم هستیم و وظیفه ی ما خدمت رسانی به مردم می باشد.

عزیزاله عباسی عنوان داشت: باید همه مسئولان تلاش کنیم تا مشکلات را حل سازیم و این را باید خوب بدانیم که دیگر این منطقه و آن منطقه معنا ندارد بلکه همه ی مردم ولی نعمتان ما هستند.

وی تاکید کرد: ما در این بازه ی زمانی که در شهرستان حضور داشتیم مشکلات را اولویت بندی کردیم، حل مشکلات آب شرب را در صدر اولویت های خود قرار دادیم و آنها را از مسئولان بالا دستی مطالبه کردیم.

عباسی ادامه داد: طبق وعده های که داده شده باید مشکل آب شرب چهار شهرستان غرب استان اصفهان از منابع پایدار حل شود و ان شاءالله که خداوند نیز سایه رحمتش را بر سر ما بگستراند و باران رحمتش را از ما دریغ نکند.

فرماندار بوئین و میاندشت ضمن تقدیر و تشکر بابت برگزاری جلسه بیان داشت: مشکلات آب شرب در شهرستان بوئین و میاندشت واقعا حاد می باشد و ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که آن را حل کنیم.

رضا علی معصومی تاکید کرد: همکاری مسئولان برای حل مشکلات دو شهرستان واقعا گره گشا است و این همکاری ها ان شاءالله بتواند باعث رفاه و آسایش مردم شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، در این جلسه راه حل های برای حل مشکل آب شرب در چند نقطه ی مشترک بین دو شهرستان مطرح شد که کارشناسان مسئول موظف شدند آنها را بررسی کرده و بهترین تصمیم را که منافع مردم در آن تامین شده را اتخاذ کنند.

حاضرین در این جلسه متفق القول بر این موضوع تاکید داشتند که حل مشکل آب شرب چهار شهرستان در غرب استان اصفهان با تامین آب از منابع پایدار امکان پذیر است.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار، رزمندگان دفاع مقدس، مسوولان شهرستان و آحاد مردم با سخنرانی سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدن برگزار شد. برگزاری رژه موتوری، اجرای سرود ، عطر افشانی قبور […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 6 =