سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۵۷:۵۹
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : اماکن مازاد از سوی آموزش و پرورش در اختیار دهیاریها و شوراها قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن – جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد. رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پس از استماع گزارش اعضا ، پیشنهادات و راهکارها در خصوص دستور کار جلسه با تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان اظهار داشت در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست عباسی فرماندار و با حضور اعضا برگزار شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پس از استماع گزارش اعضا ، پیشنهادات و راهکارها در خصوص دستور کار جلسه با تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان اظهار داشت در صورت پرباربرگزار شدن کلاسهای اوقات فراغت و با تبلیغات و اطلاع رسانی می توان خانواده ها و دانش آموزان را جذب کلاسها نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه به توجه به مباحث تربیتی و دینی در کلاسهای اوقات فراغت تاکید نمود و افزود متاسفانه فضای مجازی شکاف عمیقی میان خانواده و فرزندان ایجاد نموده است لذا وظیفه داریم با برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر عملیاتی در راستای کم رنگ نمودن فضای مجازی در زندگی دانش آموزان تلاش نماییم.

عباسی در ادامه در خصوص تعیین تکلیف فضاهای آموزشی مازاد در روستاها : با بیان اینکه باید در راستای حفظ و نگهداری فضاهای موجود تلاش نمود گفت فضاهای موجود با کمک و همیاری اهالی روستاها ساخته شد و مردم نه تنها زمین در اختیار دولت قرار دادند بلکه در احداث مدارس نیز کمک های شایانی داشتند و همین همکاری و کمک مردم باعث موفق عمل نمودن دولت شد و امروز انتظار دارند تا از اماکن مذکور در راستای خدمت رسانی به اهالی استفاده شود.

وی تصریح نمود نگهداری از اماکن یکی از  اولویت های کاری شورای آموزش و پرورش می باشد  لذا اماکن مازاد  از سوی آموزش و پرورش در اختیار دهیاریها و شوراها قرار گیرد تا ضمن بهسازی و جلوگیری از تخریب برای ایجاد اشتغال ،انجام  کارهای فرهنگی و اجتماعی از آنها استفاده شود زیرا ان شاالله با توجه به سیاستهای جدید جمعیتی در آینده مجددا قابل استفاده خواهند بود.

حمایت همه جانبه از فعالیت های علمی پژوهشسرا و رفع نیازهای فیریکی ، نظارت بر کلاسهای اوقات فراغت ، برگزاری جلسه با معتمدین و متنفذین روستاها به منظور تخریب مدارس غیرقابل استفاده و…از دیگر تاکیدات فرماندار محترم بود. 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =