سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۰۰:۲۵:۴۰
فرمانداری شهرستان فریدن

فرماندار فریدن : بهبود اقتصاد نیازمند تلاش و وحدت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با بیان اینکه شرایط اقتصادی فعلی بسیار حساس است، اظهار داشت: شرایط کنونی کشور نیاز بیشتری به هم افزایی، وحدت و تلاش دارد. عزیزاله عباسی با اشاره به پرداخت تسهیلات هدف مند، تاکید کرد: تسهیلات فقط برای بالا بردن آمارها یا گزارش ها […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با بیان اینکه شرایط اقتصادی فعلی بسیار حساس است، اظهار داشت: شرایط کنونی کشور نیاز بیشتری به هم افزایی، وحدت و تلاش دارد.

عزیزاله عباسی با اشاره به پرداخت تسهیلات هدف مند، تاکید کرد: تسهیلات فقط برای بالا بردن آمارها یا گزارش ها نیست بلکه این تسهیلات باید در مسیر درست خود استفاده شود که سرانجام آن به اشتغال پایدار ختم گردد.

وی ادامه داد: طرح های کارآفرینی که واقعی است و اطمینان به عملیاتی شدن آن وجود دارد و باز خورد آن در زمینه ی اشتغال مثبت است را مسئولان باید به طور جد پیگیری کنند و حمایت حداکثری از این طرح ها داشته باشند.

فرماندار فریدن گفت: مسئولان ادارات به صورت دقیق پیگیر موضوعات سامانه ی رصد باشند و شاخص های آن را مد نظر بگیرند.

عباسی در مسئله اشتغال نقش مراکز  فنی و حرفه ای را بسیار حساس توصیف کرد و تصریح کرد: برخی متقاضیان کار شناخت خوبی از زمینه های اشتغال ندارند و گاها به بی راه می روند اینجاست که مراکز فنی و حرفه ای برای تربیت نیروهای کار می توانند بسیار موثر باشد.

وی افزود: برخی از جوانان فکر می کنند اشتغال فقط پشت میز نشینی است اما این روزها کشور به نیروهای فنی و ماهر بیشتر نیاز دارد و گاها مهارت  برخی از نیروهای فنی باعث می شود درآمدشان حتی از برخی مدیران دستگاه های اجرای بیشتر باشد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، آیین تجلیل از آتش نشانان شهرداری شهر دامنه با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار شهر دامنه، و آتش نشانان پرتلاش در ایستگاه آتش نشانی شهرداری امروز برگزار گردید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، “زنگ عاطفه ها” امروز با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان در مدرسه پروین اعتصامی شهر داران به صورت نمادین همزمان با تمام مدارس سراسر استان اصفهان و شهرستان فریدن نواخته شد. فرماندار فریدن با تبریک میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن؛ فرماندار به همراه بخشداران بخش مرکزی و زنده رود، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جمعی از خانواده های جانبازان شهرستان در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کرد. فرماندار ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره علامه حلی مرحله مدرسه ای در “مدرسه خاتم الانبیاء شهر داران ” با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای داران و دامنه، دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن و جمعی از مسئولان برگزار شد .

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =