فرماندار فریدن : امام خمینی (ره) شاگرد مکتب عاشورای حسینی بودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار  در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر داران ضمن تسلیت ایام پیشرو سالروز عروج ملکوتی امام راحل (ره) و قیام پانزدهم خردادماه با بیان اینکه  سخنان و وصیت امام خمینی(ره) چراغ هدایت و راهنمایی برای آیندگان است اظهار داشت اخلاص و فطرت […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار  در مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد صاحب الزمان (عج) شهر داران ضمن تسلیت ایام پیشرو سالروز عروج ملکوتی امام راحل (ره) و قیام پانزدهم خردادماه با بیان اینکه  سخنان و وصیت امام خمینی(ره) چراغ هدایت و راهنمایی برای آیندگان است اظهار داشت اخلاص و فطرت پاک امام خمینی(ره) و شیوه ی مبارزه ایشان باعث شد که انقلابی رخ بدهد که سال های سال در جهان پابرجا باشد.

وی در  ادامه افزود : شاخصه های ظلم و عدل را امام با بینش و اندیشه والایی که داشتند به خوبی می شناختند و در مقابل مستکبران و دشمنانی که به دنبال ایجاد وابستگی ایران  بودند، با قدرت ایستادند.

فرماندار فریدن تصریح کرد: امام خمینی (ره) شاگرد مکتب عاشورای حسینی بودند و با بهره گیری از آموزه های این مکتب به مبارزه با ستمگران زمانه  خود برخاست و آنچه را که بیان و عمل می کرد اعتقاد قلبی ایشان بود.

عباسی ریشه ی محبوبیت امام خمینی(ره) را در اخلاص و تقوای ایشان دانست و افزود: محبوبیت و کاریزمای منحصر به فرد ایشان برگرفته از آموزه های اسلامی و قرآن بود که اهتمام ویژه نسبت به آنها داشتند.

گفتنی از دیگر محورهای سخنرانی فرماندار موفقیت نظام در طول سالیان متمادی انقلاب و وجه تمایز آن با سایر انقلابات در جهان بود.

لازم به ذکر است قرائت قرآن ، اجرای سرود ، مرثیه سرایی و مداحی و اقامه نماز وحدت از دیگر برنامه های این مراسم بود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، علی اکبر محرابیان در روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱  طی یک سفر چند ساعته  وارد شهرستان فریدن شد، این سفر همزمان با سفر حجت الاسلام رئیسی ریاست محترم جمهور به استان اصفهان انجام گرفت. سفر وزیر نیرو به شهرستان در رسانه های کشور بازتاب گسترده ای داشت و خبرگزاری های […]

۲۹ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، علی اکبر محرابیان در روز ۲۶ خرداد ۱۴۰۱  طی یک سفر چند ساعته  وارد شهرستان فریدن شد، این سفر همزمان با سفر حجت الاسلام رئیسی ریاست محترم جمهور به استان اصفهان انجام گرفت.

۲۸ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن به نقل از ایسنا، عزیزالله عباسی در گفت‌وگو با این خبرگزاری درباره مهم‌ترین مطالبات شهرستان فریدن از رئیس‌جمهور، اظهار کرد: نیازهای شهرستان را احصا کردیم که بر این اساس ۱۴۴ مطالبه مهم را اولویت‌بندی کردیم که به استانداری ارائه‌شده است. فریدن با توجه به اینکه قطب کشاورزی است در […]

۲۴ خرداد ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، مراسم تکریم «سید داوود موسوی» مسئول دفتر خبری سابق و معارفه «محمد رضا رمضانی» مسئول دفتر خبری شهرستان فریدن ظهر امروز دوشنبه با حضور فرماندار فریدن، فرماندهان انتظامی و نظامی شهرستان و مسئول دفاتر خبری شهرستان های استان اصفهان در فرمانداری فریدن برگزار شد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :