شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲
۱۴:۴۳:۵۲
فرمانداری شهرستان فریدن

اهالی شهرستان به هیچ وجه فریب فضاسازی های شبکه های اجتماعی معاند ودشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی را نخورند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در خطبه های بین  نماز جمعه شهر داران طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) و تشکر از همراهی و همدلی آحاد شهرستان با نماینده دولت در شهرستان در پیشبرد امور به اهم اقدامات و برنامه های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عباسی فرماندار در خطبه های بین  نماز جمعه شهر داران طی سخنانی ضمن تسلیت شهادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) و تشکر از همراهی و همدلی آحاد شهرستان با نماینده دولت در شهرستان در پیشبرد امور به اهم اقدامات و برنامه های دولت طی یکسال گذشته پرداخت.

فرماندار در ادامه  تسریع در روند تزریق واکسن کرونا و تولید واکسن داخلی ، توجه ویژه به اقشار ضعیف و آسیب دیده ،برنامه ریزی و انجام منظم سفرهای استانی رئیس جمهور ، توجه و اهتمام به امر اشتغال و تولید و رسیدگی به مشکلات  واحدهای تولیدی و راه اندازی مجدد بیش از ۲۰۰۰ کارخانه وکارگاه را بخش کوچکی از خدمات دولت عنوان نمود.

رئیس شورای اداری شهرستان اذعان داشت: در بدو ورود به فریدن بررسی ،شناسایی و احصا مشکلات و نیازهای شهرستان در حوزه های مختلف و  برگزاری جلسات مختلف با نخبگان ، جوانان،پیشکسوتان ، کشاورزان ،اعضای شوراها و دهیاران ،ورزشکاران ،روحانیون و طلاب ،مدیران و روسای ادارات ،کسبه و بازاریان در دستور کار قرار گرفت و سپس حل مشکلات و نیازها اولویت بندی شد.

فرماندار پیگیری حل مشکل پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر داران ، تفویض اختیار از سوی استان به فرمانداری  با توجه به جلسه مورخ ۱۲/۲/۱۴۰۱  و حل مشکل پس از ۷ سال و قرارگرفتن در مرحله واگذاری به کشاورزان و شهرداری داران را  دیگر اقدام فرمانداری برشمرد و گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی ، افت و خیز بازار و اجرای طرح هدفمندسازی یارانه ها حضور مستمر در بازار ، برقراری ارتباط با مردم  و رسیدگی به مشکلات آنان و تشکیل قرارگاه عدالت شهرستان نیز از دیگر فعالیت ها بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان نمود: برگزاری جلسات هم اندیشی با فرمانداران ،ائمه جمعه و نماینده شهرستان و  پیگیری مشکلات مشترک چهار شهرستان از جمله پسماند ، دیدار مردمی و حضور در روستاهای شهرستان ،پیگیری مشکلات حوزه بهداشت و درمان و دیدار با مدیران کل دستگاههای اجرایی و پیگیری حل مشکلات دستگاههای شهرستانی ،برگزاری جلسات با سرمایه گذاران و تلاش در راستای استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران بومی و حمایت از آنها از دیگر برنامه های پیگیری شده بود.

فرماندار اذعان داشت: در حوزه روستایی پیگیری تکمیل پروژه های نیمه تمام در روستاها در حوزه های ورزشی ،خدماتی ،عمرانی،پزشکی (اورژانس روستای اسکندری برآفتاب)  و علی الخصوص رفع نقاط حادثه خیز و  تامین اعتبار سه راهی اسکندری ،عادگان و گل امیر و جدول گذاری ،بلوک فرش سنگ چینی در روستاهای گنجه و چهلخانه و تشویق و ترغیب دهیاران به ایجاد اشتغال و درآمدپایدار در روستاها از جمله اهداف پیگیری شده بود.

عباسی اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی از جمله جشنواره روستای درختک و گرامیداشت هفته فرهنگی شهرستان را نیز از دیگر برنامه ها عنوان نمود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان سخنانش با اشاره به مردمی سازی یارانه ها و تغییر روند تخصیص یارانه از واردکنندگان به مصرف کنندگان نهایی وتولیدکنندگان پرداخت و با اشاره به  معایب دو نرخی بودن ارز و سیکل معیوب واردات کالاهای اساسی و تاثیر منفی آن در اقتصادکشور اظهار داشت: جلوگیری از هدررفت سرمایه های ملی و هدفمند نمودن یارانه ها ، رونق تولید، حمایت از تولیدات داخلی وکاهش وابستگی به خارج از کشور  از جمله اهداف طرح است.

عباسی تصریح کرد: تحقق و موفقیت این طرح در پرتو همکاری ، صبر و حوصله مردم اثربخش تر و نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و تاکید نمود اهالی شهرستان به هیچ وجه فریب فضاسازی های شبکه های اجتماعی معاند ودشمنان نظام جمهوری اسلامی را نخورند .

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و ایثار و مقاومت صبح شنبه در مدارس فریدن نواخته شد و ۹ هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی  با شعار امسال بازگشایی مدارس «مدرسه قوی، ایران قوی» روانه کلاس درس شدند. سال تحصیلی جدید ۹هزار و ۳۳۵ دانش آموز فریدنی وارد مدارس […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، به مناسبت هفته دفاع مقدس، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار، رزمندگان دفاع مقدس، مسوولان شهرستان و آحاد مردم با سخنرانی سردار میریان رئیس اداره عملیات زمینی سپاه پاسداران در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فریدن برگزار شد. برگزاری رژه موتوری، اجرای سرود ، عطر افشانی قبور […]

۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی، فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان و رحیمی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی عصر روز گذشته از روند اجرای زیر سازی معابر روستاهای ننادگان، غرغن و چیگان از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، فرماندار به همراه شفیعی بخشدار بخش مرکزی و فاضلی رئیس بنیاد مسکن شهرستان عصر روز گذشته از روند اجرای عملیات آسفالت معابر روستاهای قفر و طرار از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی پروژه ها قرار گرفت. فرماندار شهرستان که جهت بازدید […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 9 =